USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

«Сепаратист-стайл» - на сцені «Бандерштату»

1 Серпня 2014 21:45
Проти кого воюють українці, показали зі сцени фестивалю українського опору «Бандерштат» рівненські панки.

Гурт «Брем Стокер» виступив на великій сцені у Луцьку 1 серпня.

Панк-гурт, який неодноразово брав участь у фестивалі та запам’ятовувався своїми різкими та дотепними текстами, вирішив змінити стиль просто під час виступу. Спочатку відіграли декілька пісень у звичному для себе одязі. А на виконання композиції «Костополь-сіті» вийшли у типових для гопників спортивних штанах та кепках. Як пояснили учасники гурту, так одягаються «ті, проти кого ми воюємо». Вони назвали цей імідж новою модою, "сепаратист-стайлом".

«Раніше були хіпстери, а тепер - сепаратістери», - пояснили музиканти.



Для виконання останньої пісні «Інтернет» до них приєднався один з організаторів фестивалю Сергій Мартинюк, також у характерному вбранні.

Публіка, яку обливали із водяного пістолета, шаленіла під енергійні панк-композиції, а після завершення виступу за сценою вишикувалося чимало дівчат, які хотіли отримати автограф рівненських панків.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Всезнайко Показати IP 1 Серпня 2014 21:50
Де**ли, мля...
троль до Всезнайко Показати IP 2 Серпня 2014 13:42
растоффскій...сотня коментів за день тільки по Волині.РІШАЙТЕ ПИТАННЯ В СЕБЕ В КАЛХОЗЄ..русскій дух..
Андрей Воронов Показати IP 1 Серпня 2014 21:50
Скачем выше, скачем сильнее, скачем быстрее
Андрій до Андрей Воронов Показати IP 2 Серпня 2014 09:03
На схід вад де--ли!! Веселитись... моїх пацанів валять а вони........
українець Показати IP 1 Серпня 2014 22:11
деб**и!!!!
ІМХО Показати IP 1 Серпня 2014 22:25
10 пацанів з Волині сьогодні загинуло... скачіть далі, буснуваті!
Анос Показати IP 1 Серпня 2014 22:39
коментар було видалено
Олесь Показати IP 1 Серпня 2014 22:55
В нормальних містах - навіть феерферки забороняють. В якому світі живуть ці молодики, призивного віку? Супер - пупер патріоти? ІМХО написав коротко і гарно.... - Нормальні ПАТРІОТИ- на сході. В Такий час дивитись на фото лесьбі, та на розпашілих молодиків.... гопніків вони "пародують". Ага. Гопніки вони... Гуь та інші організатори цього дійства- ЗАПРОСІТЬ ВІЙСЬКОМАТ НА СЦЕНУ! ЗАПИШІТЬСЯ ПЕРШІ ДО ВІЙСЬКА, ПРИКЛАД ПОДАЙТЕ!!! І прямо з фестивалю - у тренувальні табори. Слабо? Чи з патріотизмом проблеми? Чи з совістю???
Дончанин до Олесь Показати IP 2 Серпня 2014 06:15
коментар було видалено
Олесь до Дончанин Показати IP 2 Серпня 2014 09:35
Чекайте в "гості". Причому чекайте в гості справжніх донеччан- батальон "Донбас" Незабаром будемо!!! Нагодуємо, обігріємо. Кремлядські боти та путлеровські шістки будуть гнити - процвітати за межами Украіни.
Анонім до Олесь Показати IP 2 Серпня 2014 14:31
коментар було видалено
Селянин Показати IP 1 Серпня 2014 23:06
"... а після завершення виступу за сценою вишукувалося чимало дівчат, які хотіли отримати автограф рівненських панків." Краще б пішли у храм і поставили свічку за упокій душ загиблих українських бійців. Повний дебілізм!!! В місті похорон Героя, а вони відкривають фестиваль - грають і веселяться. Сьогодні це не фестиваль патріотів, а морально відсталих елементів!
123 Показати IP 1 Серпня 2014 23:29
На передову воювати, а не пісенькі співати!!! Хоть хтось перерахував 10-20 грн на потреби армії....ні! Та де...!!! Краще на Бандерштад піти!!! Хай хтось воює, а ми пивка поп'єм! Ганьба!
12121 Показати IP 2 Серпня 2014 00:26
Дибіли!!!
Анонім Показати IP 2 Серпня 2014 00:54
ГУЗЬ УЙ***К!!!
Сонячна Показати IP 2 Серпня 2014 01:34
да.публіка колоритна - дівулі з пивасіком..лесбі.....маладьож , що не в зал йде займатись а цигарки куре й скаче під дурну музику
иван Показати IP 2 Серпня 2014 07:12
но фото граждане 3-й алкогольной республике по Луценку : Давай 3-ту алкогольну республіку- а якщо рядом показати світлини загиблих солдатів на сході - ? буде весело ? чи вже все так добре і справедливо ?
Анонім Показати IP 2 Серпня 2014 07:55
Перший раз бачу таку солідарність у відгуках. Організатори задумайтесь. Господи, прости їх бо не відають, що творять.
Сергій до Анонім Показати IP 2 Серпня 2014 08:42
коментар було видалено
Яна Мала Показати IP 2 Серпня 2014 12:01
Збіговисько якіхось вурдалаків!І це майбутне нашої держави?
Мама Показати IP 2 Серпня 2014 12:51
САТАНИНСЬКИЙ ШАБАШ!!!! ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ!!!!!
Іванов Показати IP 2 Серпня 2014 13:12
Нагадує якийсь шабаш
онижедети Показати IP 2 Серпня 2014 15:51
правда?
Анонім Показати IP 2 Серпня 2014 19:23
ну так шож ви сидите і коменти пишете. піжнімайте зади і йдіть у свої воєнкомати!!!!!
Анонім Показати IP 2 Серпня 2014 21:40
Отож бо й воно!!Що весь ваш патріотизм далі коментарів не виходить!!Щож ви всі не на донбасі боретесь з сепаратизмом??А ну да,ми ж тільки те й всіємо що зусуджувати інших . Сміливості то вистачає лише на ганебний коментар чи репост вконтакті....
Сатаніст Показати IP 4 Серпня 2014 11:21
На скільки я зрозумів, усі, хто обурений фестивалем, зараз сидять по окопах на Донбасі і пишуть суди з мобільних телефонів у перерві між атаками сепаратистів?
льоха Показати IP 6 Серпня 2014 09:56
Біда людей в тому, що іми скористались і вони пішли на майдан. Бізнесмени далі рішають своі питання, а люди гинуть. Але ні хто з нас не дивиться в суть подій. Ми всі мясо в лапах міліардерів. За що ми воюєм? Проти кого ми воюєм? Навіщо ми воюєм? Чому гинуть люди? І якшо ми переможемо, чи буде краще? А ви тролите єдиний фестиваль, який при всіх владах був під запретом. Який вже вісім років індіфікував нас як украінський народ. Якшоб такі фести проводили по всій Украіні, то й не булоб війни! Уклін організаторам і смерть ворогам!!!