USD 27.15 27.28
  • USD 27.15 27.28
  • EUR 30.70 30.85
  • PLN 6.60 6.70

ЄС дасть гроші на добудову обласного госпіталю ветеранів війни

Волинський обласний госпіталь ветеранів війни пройшов перший етап для отримання багатомільйонного гранту від ЄС на добудову приміщення та обладнання. Наступний етап – представлення проектно-кошторисної документації для узгодження, втім, у медзакладі необхідних грошей на це немає.

Про це йшлося під час засідання обласної постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства 29-го березня.

Як розповіла головний лікар лікувально-профілактичного закладу «Волинський обласний госпіталь ветеранів війни» Тетяна Масікова, проект передбачає 15 мільйонів гривень фінансування на будівництво та 3 мільйони гривень на обладнання.

«Ми пройшли перший етап відбору на гранд і можемо в майбутньому отримати гроші. Але далі нам потрібно показати документацію, щоб отримати ці гроші. Так, на виготовлення проектно-кошторисної документації необхідно 300 тисяч гривень і прошу їх виділити з обласного бюджету, аби ми отримали європейське фінансування на реабілітаційний заклад», - звернулася до членів комісії Масікова.

ЧИТАТИ ЩЕ: ХОРТИНГ НА ВОЛИНІ: МАЙБУТНЄ ЗА СИЛЬНИМИ ТА СВІДОМИМИ

Як зауважив голова обласної спілки ветеранів Афганістану, депутат бальної ради, Григорій Павлович, на сьогодні в області є близько 9 тисяч учасників АТО і для багатьох із них реабілітація є життєво необхідною.

«Я пригадую, коли ми поверталися з Афганістану, то ніякої реабілітації не було, про це навіть не йшлося. Як наслідок, військові вчиняли самогубства, були часті п'янки, наркоманія. Не можна цього допустити зараз. Більше того, я знаю випадки, коли самогубство траплялося й зараз із воїнами АТО. Тому реабілітація після війни вкрай важлива. Для прикладу, професійно до цього підходять американці: коли воїн повертається з війни, то два місяці перебуває на постійній реабілітації, а далі виходить в суспільство емоційно та психологічно здоровим.

Зваживши на все вищесказане, прошу підтримати добудову на Волині реабілітаційного приміщення й передбачити на документацію необхідні кошти», - закликав Павлович.

Присутні члени засідання одностайно підтримали звернення та ухвалили рішення рекомендувати депутатам облради затвердити фінансування під час чергової сесії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus