Картини волинських бійців АТО купують у Варшаві
Двоє волинянок у Варшаві вчора відкрили виставку художніх робіт, виконаних власноруч волинськими бійцями АТО.
Про це на своїй сторінці у мережі повідомив Ковельський центр допомоги 51 ОМБР.
Так, координатор Ковельського центру Анна Лисакова, яка опікується проектом «Зігрій душу» та арт терапевт Тетяна Мялковська, 14 квітня відкрили виставку робіт бійців АТО, які були створені на 6,7,8-у заїздах медико-психологічної реабілітації.
«Виставка була представлена у Євроколеджі Варшави в рамках днів України. На виставці були присутні Посол України пан Андрій Дещиця, молоді майбутні лідери Європи та України, представники ЗМІ та української спільноти у Польщі. Провели майстер клас по вибійці. Представляли Ковельський центр допомоги спільноті та розповіли про основні напрямки роботи, продали 3 картини. Зібрані від реалізації картин кошти підуть на подальші реабілітації бійців. Виставка буде представлена в різни містах Польщі до 1 червня», - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що лучани, які повернулись з зони АТО оздоровились у санатаорії "Пролісок". Такий відпочинок та лікування організував Ковельський центр допомоги бійцям 51 ОМБР у рамках проекту «Зігрій душу». Втілити проект в життя допоміг Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк». Під час реабілітації з бійцями займаються і психологи, і арт-терапевти, і духовні наставники. Саме у рамках такого проекту хлопці малюють чудові картини, які сьогодні представлені у Варшаві.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це на своїй сторінці у мережі повідомив Ковельський центр допомоги 51 ОМБР.
Так, координатор Ковельського центру Анна Лисакова, яка опікується проектом «Зігрій душу» та арт терапевт Тетяна Мялковська, 14 квітня відкрили виставку робіт бійців АТО, які були створені на 6,7,8-у заїздах медико-психологічної реабілітації.
«Виставка була представлена у Євроколеджі Варшави в рамках днів України. На виставці були присутні Посол України пан Андрій Дещиця, молоді майбутні лідери Європи та України, представники ЗМІ та української спільноти у Польщі. Провели майстер клас по вибійці. Представляли Ковельський центр допомоги спільноті та розповіли про основні напрямки роботи, продали 3 картини. Зібрані від реалізації картин кошти підуть на подальші реабілітації бійців. Виставка буде представлена в різни містах Польщі до 1 червня», - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що лучани, які повернулись з зони АТО оздоровились у санатаорії "Пролісок". Такий відпочинок та лікування організував Ковельський центр допомоги бійцям 51 ОМБР у рамках проекту «Зігрій душу». Втілити проект в життя допоміг Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк». Під час реабілітації з бійцями займаються і психологи, і арт-терапевти, і духовні наставники. Саме у рамках такого проекту хлопці малюють чудові картини, які сьогодні представлені у Варшаві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29
У Луцьку викладач коледжу побив дружину: як покарали
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01











