Азаров цитує Сталіна
Прем’єр-міністр Микола Азаров стверджує, що ціни в Україні знижуються, а купівельна здатність українців підвищується.
Про це він заявив 22 червня, звітуючи про діяльність уряду, - повідомляє ТСН .
«Жити стало краще, жити стало веселіше», - прокоментував прем'єр-міністр ситуацію в країні.
За словами Азарова, вперше за останні роки було прийнято реалістичний бюджет, що гарантує економічну стабільність.
«Вперше за 2 роки підвищено мінімальну заробітну плату, пенсію, прожитковий мінімум і відповідні соціальні виплати. Все те, що зловтішно називали нездійсненим виконується впевнено та стабільно, бо уряд навів порядок у державних фінансах», - наголосив прем’єр.
Водночас глава уряду зазначив, що говорити про закінчення кризи поки зарано. «Ми далекі від того, щоб оголосити, що криза завершилася. Нікуди вона не поділася», - додав Азаров.
Довідково:
Відомий вислів «Жити стало краще, жити стало веселіше» належить Йосипу Сталіну. Його зла іронія полягає в тому, що Сталін сказав це напередодні піку масових репресій кінця 1930-х.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це він заявив 22 червня, звітуючи про діяльність уряду, - повідомляє ТСН .
«Жити стало краще, жити стало веселіше», - прокоментував прем'єр-міністр ситуацію в країні.
За словами Азарова, вперше за останні роки було прийнято реалістичний бюджет, що гарантує економічну стабільність.
«Вперше за 2 роки підвищено мінімальну заробітну плату, пенсію, прожитковий мінімум і відповідні соціальні виплати. Все те, що зловтішно називали нездійсненим виконується впевнено та стабільно, бо уряд навів порядок у державних фінансах», - наголосив прем’єр.
Водночас глава уряду зазначив, що говорити про закінчення кризи поки зарано. «Ми далекі від того, щоб оголосити, що криза завершилася. Нікуди вона не поділася», - додав Азаров.
Довідково:
Відомий вислів «Жити стало краще, жити стало веселіше» належить Йосипу Сталіну. Його зла іронія полягає в тому, що Сталін сказав це напередодні піку масових репресій кінця 1930-х.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
комарик
Показати IP
22 Червня 2010 14:41
совєтскій нацист, ганьба кровосісю азарову!
Ковельчанин проведе рік у неволі, бо зрізав чотири сосни
Сьогодні 18:28
Сьогодні 18:28
Луцька громада втратила на війні ще трьох Героїв
Сьогодні 18:00
Сьогодні 18:00
Угорщина скасувала видавання дозволів на проживання для працівників-мігрантів не з ЄС
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
Зіткнулися Volkswagen і Tesla: у Луцьку на Волі – ДТП
Сьогодні 16:36
Сьогодні 16:36
У Запоріжжі російський дрон атакував супермаркет, на Харківщині вбив чоловіка на скутері
Сьогодні 16:08
Сьогодні 16:08
У Жидичині попрощалися з Героєм Юрієм Любежаніним
Сьогодні 14:44
Сьогодні 14:44

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.