USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Бурштинові розбірки на Волині: півтисячі бурштинокопачів і Нацгвардія

23 Вересня 2015 10:31
На Волині півтисячі бурштинокопачів «викурюють» нацгвардійців димом. Приїжджих копачів бурштину на Маневиччині вигнали із родовищ, - інформує 4vlada.com.

Про це пише на своїй сторінці в соцмережі Facebook журналістка Інна Білецька.

«Копачів вигнали з родовищ. Міліціонери стоять на блокпостах, не пускають старателів на родовища. Старателі не випускають міліцейські машини і викурюють нацгвардійців димом. Схоже, понеслась, щойно перекрили Варшаву», - пише журналістка.

Нагадаємо, вчора з`явилася інформація, що на Маневиччину приїхало близько 600 невідомих осіб добувати бурштин. Аби завадити їм залучили міліцію та Національну гвардію.



«Більшість повтікали ще вночі, блокпости міліції виставили лише о 5:00. Потрібно було діяти ще вчора.

То де закон про бурштин, багатообіцяючі депутати ВР?! Бо без законодавчого зокрема врегулювання такими місцями пів Полісся буде вкрито», – написав депутат Луцької міськради Павло Данильчук у Facebook, додавши фото наслідків діяльності старателів:


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Правда Показати IP 23 Вересня 2015 10:39
З таким успіхами скоро бандити будуть їздити на міліцейських машинах із за ії безтолковості. Кожного на 3 суток для зясування обставин особистості,випустити через 2 км знов на 3 суток і так поки доїдуть ті йовбики і гали додому.Тоді може в голові посвітліє.Але як показує досвіт Рівненцини Нацгвардію також нічого незмінює.Це треба щобм місцеві захотіли всіх цих бариг повиганяти і доокладали про кожен випадок почутої помпи чи чужих машин та людей.Тоді лише може вони стануть господарями на своїй землі(маю на увазі самі будуть копати)
Такі да! Показати IP 23 Вересня 2015 11:29
бурштиноКОПАЧАМ вручити повісти і відправити КОПАТИ окопи на Схід.
та ці Україну переко до Такі да! Показати IP 23 Вересня 2015 11:31
а про Схід це занадто. Хоча коли докопаються до вугіля солі чи же якихось копалин то скор там осядуть)))
А до Такі да! Показати IP 23 Вересня 2015 12:06
коментар було видалено
дембель до Такі да! Показати IP 23 Вересня 2015 12:32
500 здорових лобів. Це можна мотопіхотний батальйон сформувати. Але але там вони в штинито наложать і тільки пятки помількають!!!
ннн до Такі да! Показати IP 23 Вересня 2015 15:08
люди за день позаробляли що в держави за життя незаробиш....що тут поганого
до такі да Показати IP 23 Вересня 2015 11:39
А ти був сам на сході?чи працюєш на "дядю-державу",яка тобі багато дала?
лучани Показати IP 23 Вересня 2015 11:41
Міліція - самі імпотенти.
123 Показати IP 23 Вересня 2015 11:47
коментар було видалено
Бідні люди Показати IP 23 Вересня 2015 12:39
Тилько нова сабакова поліція з її передовими методами може запобігти такому тяжкому злочину, і який увійде в анали хісторії, як волинська бурштинова лихоманка... героя Кавказу - бойового кролика нехай візьмут у консультанти... і нарешті досить запихатися шьокьолядом,а то гормони радості вже зашкалюють.
аяяй до Бідні люди Показати IP 23 Вересня 2015 22:55
Грамотей ты наш,"аналы" истории.Ужас.Сам ты "анал хистории"
Анонім Показати IP 23 Вересня 2015 13:11
Батько Махно отдыхает
арсен Показати IP 23 Вересня 2015 15:03
за кого воювати на сході за тих уродів що кварплату піднімають кожен місяць і долар по 23.скоро ті селяни будуть вимирати бо небуде за що жити хліб 8 гривень пенсия 1300 гр а що держава дае залупу тількі розказують на виборах .
Eva Показати IP 23 Вересня 2015 15:13
прекопали, ...згвалтували ліс((( і як завжди "всьо уляжиться"....