USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Епіцентр» дивує: використав подарунковий сертифікат й лишився винним

21 Грудня 2013 09:59
Використавши подарунковий сертифікат на 500 гривень, обравши товарів на 546 гривень, замість додаткових 46 гривень, іменинниця була змушена заплатити ще 200. Чому ? «Думаєте це чек на 500грн??? - а ні!», - пише в соціальній мережі Олександр Вороновський.


«Цього разу вони нас справді здивували. В середині листопада ми вирішили зробити нашій мамі подарунок на день народження, придбали подарунковий сертифікат на 500 гривень у відділі ДЕКО гіпермаркету Епіцентр. В цьому сертифікаті вказано, що його можна отоварити до 31 січня 2013 року на суму 500 гривень», - розповідає Олександр.

З його слів, цього місяця, власне, у грудні мама вирішила обрати сама собі подарунок, вподобала кілька речей на суму 546 гривень. «Тобто 500 гривень - сертифікат і 46 - доплатити. І от найцікавіше «здивування» чекало її на касі, коли касир повідомила, що потрібно доплатити ще 200 гривень до того сертифікату зверху. На запитання «ЧОМУ?», дали відповідь: бо, бачте, у них зараз знижки діють 25% , а от, як прийдете після Нового Року, коли знижок не буде, то тоді цей сертифікат відповідатиме дійсності», - додає Олександр.

На зауваження, що це сертифікат, а не картка на знижку, відповіли: це Вам подарували «подарунок», а не 500 гривень. «Така в них система і вони не можуть провести це через комп’ютер. Однак на самому сертифікаті - жодних додаткових умов та винятків», - резюмує чоловік.

До слова, повернути 500 гривень готвікою згідно зі сертифікатом також відмовили. Аргумент - пройшло 14 днів з дати придбання, або доплатіть 200 гривень або приходьте після Нового року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Я Показати IP 21 Грудня 2013 10:22
ГЕРЕРА РУЛИТЬ!!!!!! ЩЕ НЕ ВСІХ УКРАЇНЦІВ З ТОРБОЮ ПУСТИЛА...
Корінний лучанин Показати IP 21 Грудня 2013 10:36
ОТО ЛОХОТРОН!!! ДОБРЕ, ЩО Я НЕ КУПИВСЯ НА ЦІ ЗАМАНУХИ НЛ ТА ЕПІЦЕНТРУ!!! ТАК І ХОЧЕТЬСЯ СКАЗАТИ, ЛЮДИ ДОБРІ, Не КУПУЙТЕ цю ЛАЖУ!!! ТАМ ПІДСТАВЛЯТЬ І НЕ ВИБАЧАТЬСЯ!!! ЦЕ ТИПОВИЙ УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС!
лучани до Корінний лучанин Показати IP 21 Грудня 2013 11:01
Це типовий совєтський бізнес. Населення України на 70 % є совками.
ВОНО до лучани Показати IP 21 Грудня 2013 12:40
ви в полоні стереотипів. совітського бізнесу не було в природі, а ось типовий бізнес періоду накопичення капіталу був і є, наші нувориші зависли в ньому хоча могли б йти далі але жаба мішає їм хворобливим, хочеться все більше і більше, як раковій пухлині що вбиває організм але росте й далі
дідо Показати IP 21 Грудня 2013 12:37
Совкам подобається зкуплятися на Варшавці чи Центральному, які похожі на клоаку для чорних.
Остап до дідо Показати IP 21 Грудня 2013 18:48
уяви собі я йду купляти на центральний РІЧ а не сервіс обслуговування тим пае який досить часто не відповідає заявкам.... а охорона взагалі принижує людей щеб в труси заглядали....
Тактак Показати IP 21 Грудня 2013 12:42
Такий він, вітчизняний наєБІЗНЕС...
дідо Показати IP 21 Грудня 2013 12:54
Ніхто силою не заставляє ходити до Епіцентру. Завжди є вибір. Совки привикли стогнати та критикувати. Якщо Епіцентр має бангато покупців, це значить.що все роблять правильно.
галичанин Показати IP 21 Грудня 2013 13:09
А я тепер знаю, хто такий Дідо.
дідо до галичанин Показати IP 21 Грудня 2013 13:31
Вона є українець.
Покупець Показати IP 21 Грудня 2013 15:20
Епіцентр і Герега це найбільші аферисти, нагинають і постачальників, і покупців, вихід один ІГНОРУВАТИ цю сітку, та й нова лінія вже їхня.
дідо до Покупець Показати IP 21 Грудня 2013 15:22
На вонючій та грязній Варшавці тобі приємніше таритися ?
Остап до дідо Показати IP 21 Грудня 2013 18:50
ТАК!!! там хоч і не тепло і часто умови зовсім не ті та націнку в 100% не роблять.... за таку націнку я на варшавці чи старому можу собі персонального гружчика найняти з доставкою додому....
дідо Показати IP 21 Грудня 2013 15:20
Не читає. а потім притензії виставляє.. http://epicentrk.com.ua/banners/chesnavigoda/index.html
Яна Показати IP 21 Грудня 2013 16:51
А що це так захищає Епіцентр цей Дідо?
ВОНО до Яна Показати IP 21 Грудня 2013 18:41
є така грязна робота хвалити свого пана, ось дідо і старається, і мріє - а раптом до свята йому перекинуть за труди якогось неліквіду З Епіцентру
Корінний лучанин до Яна Показати IP 21 Грудня 2013 18:52
ДІДО, напевно, трохи НЕЗДУЖАЄ то треба до нього ПОБЛАЖЛИВО ставитись, а то десь ходить по грязних та вонючих місцях , які спеціально шукає де люди не ходять!!! ДІДО - це дуже "продвинутий" покупець, і в нього БАБЛА не міряно!! ВІН ЗА ЦІНОЮ не СТОЇТЬ, може навіть купувати всяку низькопробну китайську туфту, ЯКУ ПРИВЕЗЛА ГЕРЕГА спеціально для ДІДО !!!
Корінний лучанин до Яна Показати IP 21 Грудня 2013 18:52
ДІДО, напевно, трохи НЕЗДУЖАЄ то треба до нього ПОБЛАЖЛИВО ставитись, а то десь ходить по грязних та вонючих місцях , які спеціально шукає де люди не ходять!!! ДІДО - це дуже "продвинутий" покупець, і в нього БАБЛА не міряно!! ВІН ЗА ЦІНОЮ не СТОЇТЬ, може навіть купувати всяку низькопробну китайську туфту, ЯКУ ПРИВЕЗЛА ГЕРЕГА спеціально для ДІДО !!!
Міля Показати IP 21 Грудня 2013 18:38
Все китайське, надо пікетувать цьой Епіцентр.
Лучанин Показати IP 21 Грудня 2013 18:53
а термін до 31 січня 2013 року чи "2014" року ???