USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.67 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Кухар Путіна обікрав армію РФ на мільярди рублів

20 Травня 2017 08:00
Фонд Олексія Навального опублікував розслідування про змову російського бізнесмена Євгена Пригожина з тамтешнім Міністерством оборони, інформує канал 24.

За даними опозиціонера, шеф-кухар, який свого часу обслуговував російського президента, створив групу підставних компаній. Домовившись з чиновникам Міноборони, чоловік вигравав мільярдні тендери на фіктивних торгах. У підсумку, бізнес Пригожина освоїв понад 23 мільярди рублів. Майже третину з цієї суми було вкрадено.

"Одна з цих компаній повара Путіна створила філіал прямо у військовій частині Росії у Вірменії. Не дивно, що у майбутньому вони вигравали контракти на обслуговування тої території", – заявив опозиціонер Олексій Навальний.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Ростов Показати IP 20 Травня 2017 08:04
Не завидуйте, у вас тоже могут неплохо воровать.
Нефть по 120 до Ростов Показати IP 20 Травня 2017 09:43
Главное что вы Кавказ покорили, кому как не ростову об этом знать. Хаха, мне очень нравятся колоны бентли и кубиков, на которых чичики розьезжают на всяких торжествах. Ну а че, кто как работает так и ест, да рюслик ?
віра Показати IP 20 Травня 2017 08:11
В Украіні достатньо своіх кухарів і завгоспів, що розкрадають краіну зверху......... То що нам путінський!
Нефть по 120 Показати IP 20 Травня 2017 08:56
Не нужно нам таких новостей. Нам что бы все плохо, что бы а у нас, и зрада.
Лось Показати IP 20 Травня 2017 09:06
Яке відношення має цей кухар до України . І чи українцям це цікаво .
корінний лучанин до Лось Показати IP 20 Травня 2017 09:45
Робота така у гебельсят.
! до Лось Показати IP 20 Травня 2017 09:47
Розумієте, лось, нам обовязково потрібно знати як живе "рюській мір", обовязково. Ще зовсям недавно, лось, нам це лайно під назвою "рюській мір" пхали в україну всіма можливими силами. Дякувати Богу що всі зрозуміли, що "рюській мір" це війна, злидні, кров та брехня. Дякувати Богу, що всі зрозуміли, що народ який цей "рюській мір" нам підкладає, це народ якийф крім красти, брехати та вбивати нічого не вміє. Так що лось, самі бачите, що цікава стаття, потрібна.
корінний лучанин до ! Показати IP 20 Травня 2017 10:38
Да да..для таких як ти потрібна.А рапто корм у сусіда корова здохне і ми не будемо знати-наша жаба може без підкорив померти..
! до корінний лучанин Показати IP 20 Травня 2017 13:19
У вас якась обмежена міщанська логіка і світосприйняття. Ви з тою здохлою коровою трохи на нездорового схожі ! А щодо вашого випаду, то розумні люди кажуть, що все пізнається в порівнянні, а тому нам обовязково необхідно порівнювати що несе нам сусідня держава - агресор, яка ці люди живуть, що бажають іншим. ТАК ОТ, ДУЖЕ НЕВАЖНО ЖИВЕ ЦЯ ТЕРИТОРІЯ, КОРУПЦІЯ, БАНДИТИЗМ І БІДОТА, А ВСІМ ІНШИМ НЕСЕ ТІЛЬКИ КРОВ І ВІЙНИ. ЯК ЩЕ КАЖУТЬ РОЗУМНІ ЛЮДИ, - ВОРГА ПОТРІБНО ЗНАТИ В ЛИЦЕ, ОСЬ ТОМУ МИ ПОВИННІ УВАЖНО СЛІДКУВАТИ І РОЗУМІТИ НАШОГО СУСІДА - ПЕДЕРАЦІЮ.
Луцьк до ! Показати IP 20 Травня 2017 15:34
В вас криша ще не поїхала з тею росією?
! до Луцьк Показати IP 20 Травня 2017 17:30
Не ми напали, на нас напали. Ми захищаємся у війні, і захищаємс саме від рфії, ЯКА БУЛА ТА БУДЕ ПОСТІЙНИМ ВОРОГОМ УКРАЇНИ! А ворога потрібно знати в обличчя! P.S. А от у кремлеботів криша очевидно що поїхала, особливо у наших, у місцевих. У наших місцевих вона ще й трохи протікає.
корінний лучанин до ! Показати IP 20 Травня 2017 18:58
Дивуюся таким людям.десять дорослих чолові йому говорять ,що з головою непорядок ,долають фобії, ні,він всім буде доводити протилежне.
Анонім Показати IP 20 Травня 2017 09:58
так цеж добре армію агресора обкрадае