USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Мінфін планує нові податки

21 Серпня 2015 13:26
Податковий кодекс планують переписати наполовину.

У Міністерстві фінансів готуються за тиждень презентувати нову податкову реформу. Нинішній Податковий кодекс у відомстві переписали майже наполовину. Зокрема, передбачили нові податки на житло та автомобілі, а також щорічне підвишення акцизу на алкоголь та тютюн.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Отже, передбачається оподатковувати всі автомобілі віком до п'яти років. Податок фіксований. Для автомобілів класу "люкс" – це 25 тисяч гривень на рік. Для решти авто – податок 800 гривень. Його автовласники сплачуватимуть під час купівлі автоцивілки.

В оподаткуванні нерухомості хочуть виокремити елітне житло. Це квартири в понад 300 метрів квадратних та будинки у понад 500. Щорічний податок теж фіксований, і це – 25 тисяч гривень. Також пропонують підняти акцизи на тютюн та алкоголь. Здорожчання буде поступовим. Так, акциз на тютюн підвищуватиметься впродовж п'яти років на 10-20% щороку.

Подібне буде з акцизом на алкоголь, проте там вирізнятимуть окремі ставки для пива, вина тощо.

"Протягом п'яти років на 10-20% щорічно зростатиме акциз – це тютюн. Алкоголь по-іншому будуть оподатковувати, але також буде поступово підвищуватися. Відсоток буде більшим", – заявила заступник міністра фінансів Олена Макеєва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Дмитро Показати IP 21 Серпня 2015 13:27
одні покращення змінили шило на мило
українець до Дмитро Показати IP 21 Серпня 2015 13:48
Помиляєтесь! Ці за рік Україні таке шило з милом "вставили"...
777 до Дмитро Показати IP 22 Серпня 2015 08:19
Жить стало лучше жить стало веселее !!!
Анонім Показати IP 21 Серпня 2015 13:47
це ми так в ходимо в європу жити по новому бл*ть це п*зд*ц
лучани Показати IP 21 Серпня 2015 14:09
Середній вік авто в Україні 17 років, тобто більшості людей не грозить
Валентин Показати IP 21 Серпня 2015 14:15
Це ж б"є по кишенях багатих . Так що правильно все робиться
123 до Валентин Показати IP 21 Серпня 2015 14:44
ну да а мені при зарплаті 1200 в місяць плати за комунпослуги, їсти треба, вдітись треба, ліки треба так ше бл.................. 80 грн за машину кожен місяць платити. СЛАВА УКРАЇНІ
Юра до 123 Показати IP 21 Серпня 2015 15:51
Не треба скіглить. Треба заробляти.
Анонім до 123 Показати IP 21 Серпня 2015 21:37
Звідки ж в тебе нове авто при зарплаті в 1200 грн?
1 до Валентин Показати IP 21 Серпня 2015 15:27
багаті знають ціну здоровю тому не курять і не пють
109 до Валентин Показати IP 21 Серпня 2015 20:55
От як багатий почне зменшувати тобі зарплату,бо він більше за все платить:то відчуєш не жабу,а повну д..*..п..у від радості
ку Показати IP 21 Серпня 2015 14:20
А я ще пропоную ввести податок на могилу ну тобто за кожен рік дежання у ній рідні платять 20 % від мінімалки крім того податок за користування ліфтом тим хто живе до 5 го поверху 30 % від мінімалки в рік з особи вище 40. Я вам олігофрени ви кончені ще можу стільки податуів видумати що ви собі не уявляєте, а биж ви тільки там поскоріше луснули від від того бабла с...ки ви паршиві люди б....ь в аптеці стоять і не можуть нормальні ліки купити купують відчизняний гівноаналог а ви їм ще на всрані жигулі - майже 80 грн. в місяць, так заберіть вже відоазу все щоб не принижувати те бідоття українське.
Andrij до ку Показати IP 22 Серпня 2015 10:26
Alo garaz!!!!!!!!! 4utatu vmiesh?????? Podatok na Avto ne starshe 5 rokiv, tobto z 2010 roky a ze jak minimum mashuna vartistjy 6.000 $ ...tobto nijakux bidnux , golodnux , prostux ljydej ze ne za4eput..... ljybush katatusja - ljybu i sano4ku veztu....
Супер Показати IP 21 Серпня 2015 14:26
Що не день - то чудова новина! Супер!
xXx Показати IP 21 Серпня 2015 15:00
Пе-ре-мо-га!
alex Показати IP 21 Серпня 2015 15:22
до ку. Українські ліки протягом останніх півроку щомісячно дожчають на 2-4 гривні. Купую щомісяця в одній тій самій аптеці, ціна за останніх три місяці поступово піднялась з 73 до 81 гривні. А обіцяли навпаки, що будуть дешевшати. Антисоціальний уряд і президент, все що робиться - робиться проти свого народу.
Справедливість по Ук Показати IP 21 Серпня 2015 15:34
Купялєш будинок за 500 тис. доларів платиш податок в державу і купляєш жигулі за 500 доларів такоє платиш податок
Чую біду Показати IP 21 Серпня 2015 16:26
Заробив гроші - заплатив податки, купив машину - заплатив податки, купив бензин - заплатив податки, їздиш - плати податки - не життя, а соцільні податки, б....ть. Краще пішком ходити.
Че Показати IP 21 Серпня 2015 20:31
А дусту вам кпавасісі)))
Галя Показати IP 21 Серпня 2015 20:39
*еб*лів допустили до влади!Скоро будемо податки платити за кожен ковток повітря
Анонім Показати IP 22 Серпня 2015 00:25
І так пашеш офіційно, податків вираховують 20% та ще й їм податок на авто плати 800 грн в рік. Геть оху...! Цікаво як наші депутати на авто по заробляли!!!!!!!!!але що ж для них 800 грн чи 25000 грн? Для них це просто щоденні витрати, а хтось живе на 1000 грн!!!! Люди старались щось змінити але що вийшло????? Залишилось все те саме що й було раніше...........
Анонім Показати IP 22 Серпня 2015 02:33
Майдан стояв за те, щоб не було олігархів. А що отримали в результаті? Президент - олігарх, і проти простих людей ще і додаткові податки вводять. Як там колись був податковий майдан - а зараз як? Ніхто ж не вийде на новий податковий майдан, всі задоволені новою владою? Україна - це Європа?
!!!!! Показати IP 22 Серпня 2015 09:41
А тепер Азарову і Януковичу памятник ставте!!!!!