USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На що витратять гроші, зароблені на «Бандерштаті»

6 Серпня 2014 16:38
75 тисяч гривень, виручених від організації і проведення фестивалю українського опору «Бандерштат: перезавантаження», витратять на закупку необхідних речей для вояк, які боронять Україну на Сході.

Про це розповів голова оргкомітету фестивалю Ігор Гузь під час прес-конференції.

Так, 25 тисяч гривень передадуть військовим, які нині лікуються у Луцьку після поранень. Ще 2500 гривень передадуть на потреби пораненого військового з Житомира. Левову долю виручки, а це близько 50 тисяч гривень, витратять на закупку речей для бійців добровольчого батальйону «Айдар».

Як зазначив голова оргкомітету, вибір впав саме на цей батальйон, оскільки нині в ньому перебувають близько 50 волинян, 4 з яких вже загинули у боях на Сході.

Що стосується конкретних речей, які закуплять для вояк, організатори обіцяють надати те, що у них попросять: «На днях закупимо те, що у нас попросять. Нині є надлишок бронежилетів, проте є потреба в засобах зв’язку і навіть «безпілотниках», які використовують у розвідці».

До слова, до виручених коштів з міської казни виділять ще 165 тисяч для того, щоб передати суттєву допомогу для чоловіків, які воюють на Сході України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
ото прикол Показати IP 6 Серпня 2014 16:43
Сесія облради виділила на Бандерштат 140 тис. грн. Вони заробили на святі 95. І тепер розказують куди витратять їх. Ще мають совість піаритися. Таж ви навіть бюджетні кошти не вернули, а не те, що розпоряджатися заробленими. Схаменіться! Піарщики х-ви.
Волинянин !!!! до ото прикол Показати IP 6 Серпня 2014 21:49
Усі грощі 140 тис. грн. потрібно було віддати на фронт + одну заробітну плату усієї обласної Ради, а усе те кодло оазом з Гузьом у вагони і на війну. Всі люди гроші по гривні складають, а вони концерти роблять. На фронт суки у вишиванках!!!!! Зарплати депутатам полішукам урізали, чи вони до виборів готовляться???? Де засранці з Правого сектора, до виборів готовляться, чи до хабарної люстрації???????
я знаю Показати IP 6 Серпня 2014 16:55
гузю куплять нові колеса, ось на що витратять
Дончанин Показати IP 6 Серпня 2014 17:41
Что ваш Бандерштат. Если в Киеве участники Майдана, будучи недовольными последствиями Майдана, вышли на Майдан. При этом лидеры Майдана выступили против Майдана и немедленно арестовали несколько участников Майдана за организацию Майдана. Однако вскоре все участники Майдана против Майдана были отпущены за заслуги перед Майданом.
Іван Показати IP 6 Серпня 2014 17:46
Заробили меньше ніж витратили??? Організаторам навіть не соромно про це признаватись. В той час як гинуть наші воїни, вони тупо піаряться за наші "бюджетні" кошти. І ще просять міський бюджет витратити кошти. Люди самі везуть, що хто може, без всякого піару. Голосуйте за гузя й далі
Ya!Ya! Показати IP 6 Серпня 2014 18:01
Зима на носі, закупіть скакалок.
ІМХО Показати IP 6 Серпня 2014 18:31
Цікаво, скльки коштувала перепустка на фест? Якщо я не помиляюсь, то в районі 200 грн з особи.
111 Показати IP 6 Серпня 2014 18:40
я чула від людини яка була в оргкомітеті Бандерштату що заробили 400 тис. А ви наївні ведетесь, в карамн собі покладуть((((
333 Показати IP 6 Серпня 2014 19:43
Гузі крадуть не маючи нічого святого
Церковна миша Показати IP 6 Серпня 2014 22:33
Пане Романюк, Ви такі щедрі на гроші. Поділіться з громадою, будь-ласка, як будете платити вчителям і лікарям за грудень місяць цього року з такою дірою в бюджеті? Чи у Вас як у приказці: згоріла хата - гори й сарай?
лучанка Показати IP 7 Серпня 2014 07:59
гузя на фронт ні хрена не хоче робити а тільки гроші краде хай заплатить за те що розтрощив в луцьку
Правда Показати IP 7 Серпня 2014 12:50
Идиоты.На Донбассе наших пацанов Градами поливают, а эти сволочи Гузи и пр. хрень в вышиванках фестивалят! Еще и брешут! Всех этих сволочей погрузить и отправить на передовую!