USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині – захмарні рахунки за жовтневу «комуналку»

23 Листопада 2015 13:04
Реакція на жовтневі рахунки із оплати комунальних послуг спонукала волинян ще раз переглянути свої погляди щодо отримання субсидій. Тож, вгледівши багатозначні суми за «комуналку», люди масово почали оформляти субсидії.

Про це під час оперативної наради сьогодні, 23 листопада, повідомила директор департаменту соціального захисту населення ОДА Оксана Гобод, яка ознайомила присутніх із станом оформлення житлових субсидій на теренах області.

З її слів, за станом на сьогодні, до програми оформлення субсидій в області залучено 151 тисяч домогосподарств. З них 136 тисяч сімей почали отримувати субсидії лише з 1 квітня цього року. Це складає 40% від усіх домогосподарств, яких всього на Волині 345 тисяч. Таким чином, у області вдалось виконати 120% від планового завдання, поставленого урядом на охоплення субсидіями населення.

Окрім цього, посадовець зауважила, що розмір субсидії у кожного домогосподарства – неоднаковий, тому різним є і розмір обов’язкового платежу, який повинні сплатити громадяни. Однак, якщо волиняни не платитимуть щомісячних обов’язкових внесків, вони позбудуться права на субсидії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Юр Показати IP 23 Листопада 2015 13:05
То ще тільки жовтневі, де плата за опалення була неповною.... Що буде в жовтні?
Анонім до Юр Показати IP 23 Листопада 2015 14:50
коментар було видалено
ЛУЧАНИН до Юр Показати IP 25 Листопада 2015 18:31
не у жовтні а ЩО БУДЕ У ЛИСТОПАДІ!?!(бо у жовтні нарахування за опалення було нараховано тільки за пів місяця)
Анонім Показати IP 23 Листопада 2015 14:15
коментар було видалено
Віталій Показати IP 23 Листопада 2015 16:16
перевів опалення на дрова .Маю гідність не прости подачку від Яценюка в вигляді субсидії
ху до Віталій Показати IP 23 Листопада 2015 16:37
Прощевайте леса Волыни......
Анонім до Віталій Показати IP 23 Листопада 2015 18:59
Де берете дрова?
Анонім до Віталій Показати IP 23 Листопада 2015 19:10
На сколько семей Волыни их хватит при использовании в течении одного отопительного сезона?
Просто порахував Показати IP 23 Листопада 2015 17:28
345 - 151(136) = 40%, і це 120% плану ?!!!!!!! Це ви натякаєте що кроші будуть не усім? бо що таке 100% у вашому розумінні ?
Анонім до Просто порахував Показати IP 23 Листопада 2015 19:15
Є два варіанти: 1)Дати субсидію усім. хто має на неї право. В цьому випадку ляже комунальне хозяйство, бо грошей в країні на субсидії немає. 2)Дати субсидій стільки. скільки для цього є грошей. В цьому випадку потрібно заготовляти буржуйки. Пардон, в обох випадках потрібно заготовляти буржуйки.
До соцбезу і газовик до Просто порахував Показати IP 23 Листопада 2015 19:23
Розясніть , як бути з мінусовими сумами у платіжках. Ніхто не дає чіткої відповіді, потім крайніми зробите людей. Розясніть і порозумійтесь у цьому питанні.
ку Показати IP 23 Листопада 2015 18:43
Слава Україні, якраз позавчора був день гідності, всіх вітаю з цим світлим святом ))))))))))))))))))))))
Анонім до ку Показати IP 23 Листопада 2015 19:11
Вот гідно і будемо вимерзати.
Юрій Показати IP 25 Листопада 2015 16:35
Субсидії , це страшна афера, бо поперше отримують їх міліонери ,які не показують доходи, по друге заганяють ще більше зарплати в тінь і країну в прірву.Підприємцям при нарахуванні субсидій рахується дохід , як мінімальна зарплата.При доході 4 тис.грн субсидія надається при сплаті 26%, а не 10 ,як співає на весь світ наш любий прем"єр і його вірні Гузі , Терещуки і їм подібні Необхідно зробити нормальну ціну на газ 2800 грн , а не заводити країну в тупик
Анонім Показати IP 25 Листопада 2015 18:37
Це ще незахмарні рахунки за комуналку!!!Ще все попереду!!!Захмарні рахунки пришлють лучанам за листопад!!!Оце означає-ЖИТИ ПО НОВОМУ!!!