На землі і майні ковельська мерія хоче заробити більше трьох мільйонів
Від продажу земельних ділянок у Ковелі у 2010 році планують отримати в бюджет міста понад 3 мільйони гривень.
Про це йшлося на засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради – пише офіційний сайт Ковеля.
У міську казну Ковеля завдяки «земельним питанням» уже надійшло 2 мільйони 539 тисяч гривень.
За п’ять місяців на трьох аукціонах продано 11 земельних ділянок та 4 права оренди на земельні ділянки загальною площею 3,57 га на суму майже 1 мільйон 614 тисяч гривень. Окрім того отримано 1,5 мільйона за надання дозволів на підготовку проектної і землеоцінюючої документації суб’єктам земельних відносин для викупу ділянок для здійснення підприємницької діяльності.
За 5 місяців нинішнього року від відчуження майна комунальної власності.скарбниця Ковеля отримала близько 40 тисяч гривень.
Уже в червні заплановано, що від приватизації майна надійде 240 тисяч гривень завдяки продажу сховища на вулиці.Ватутіна, 51 та приміщення складу та акумуляторної на вулиці Брестській, 111в.
Загалом протягом року передбачається, що від відчуження майна бюджет розвитку поповниться на 300 тисяч гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося на засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради – пише офіційний сайт Ковеля.
У міську казну Ковеля завдяки «земельним питанням» уже надійшло 2 мільйони 539 тисяч гривень.
За п’ять місяців на трьох аукціонах продано 11 земельних ділянок та 4 права оренди на земельні ділянки загальною площею 3,57 га на суму майже 1 мільйон 614 тисяч гривень. Окрім того отримано 1,5 мільйона за надання дозволів на підготовку проектної і землеоцінюючої документації суб’єктам земельних відносин для викупу ділянок для здійснення підприємницької діяльності.
За 5 місяців нинішнього року від відчуження майна комунальної власності.скарбниця Ковеля отримала близько 40 тисяч гривень.
Уже в червні заплановано, що від приватизації майна надійде 240 тисяч гривень завдяки продажу сховища на вулиці.Ватутіна, 51 та приміщення складу та акумуляторної на вулиці Брестській, 111в.
Загалом протягом року передбачається, що від відчуження майна бюджет розвитку поповниться на 300 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Не оцифрували трудову книжку: чи збережеться страховий стаж
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Українка хотіла вивезти до Польщі бивні моржа, який перебуває під загрозою зникнення
5 Червня 2026 23:45
5 Червня 2026 23:45
У Луцьку скутериста двічі ловили під мухою. Як поплатився за небезпечну їзду 
5 Червня 2026 23:27
5 Червня 2026 23:27
Щоб було побільше жертв: росіяни зробили ракети «Іскандер» надзвичайно підступними
5 Червня 2026 23:08
5 Червня 2026 23:08
«Луцькспецкомунтранс» та «Чистий Луцьк» запрошують працівників у команду
5 Червня 2026 22:31
5 Червня 2026 22:31
З Польщі депортували українця, який виловив двометрового сома
5 Червня 2026 22:13
5 Червня 2026 22:13
На Волині родинам загиблих нацгвардійців передали посмертні нагороди
5 Червня 2026 21:55
5 Червня 2026 21:55

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.