USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

Наскільки в Україні підвищили оклади бюджетникам

12 Вересня 2015 11:34
У Міністерстві соціальної політики України розповіли, наскільки з 1 вересня 2015 року підвищилися посадові оклади працівників бюджетної сфери, зокрема системи охорони здоров'я, освіти, культури.

Дані про розміри посадових окладів повідомив кореспондентові "Укрінформу" заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін.

Зокрема, працівники охорони здоров'я будуть отримувати:

молодша медична сестра (4 розряд) - 1403 грн (було 1243 грн);

фельдшер, операційна медична сестра (10 розряд) - 1842 грн (було 1551 грн);

лікар-терапевт вищої категорії (13 розряд) - 2297 грн (було 1934 грн);

лікар-хірург вищої категорії (14 розряд) - 2449 грн (було 2062 грн).

Соціальні працівники будуть отримувати:

працівники ІІ категорії (9 розряд) - 1751 грн (було 1474 грн);

соціальний робітник - 1467 грн (було 1263 грн).

Працівники освіти будуть отримувати:

помічник вихователя дитячого дошкільного закладу (6 розряд) - 1467 грн (було 1263 грн);

вихователь дошкільного закладу І категорії (11 розряд) - 1994 грн (було 1678 грн);

вчитель вищої категорії (12 розряд) - 2145 грн (було 1806 грн);

викладач вищого навчального закладу ІІІ-ІV рівня акредитації (16 розряд) - 2823 грн (було 2377 грн).

Працівники культури будуть отримувати:

музейний доглядач (3 розряд) - 1393 грн (було 1233 грн);

екскурсовод, лектор (11 розряд) - 1994 грн (було 1678 грн);

провідний бібліотекар (12 розряд) - 2145 грн (було 1806 грн);

артист театру драми вищої категорії (15 розряд) - 2611 грн (було 2198 грн).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анатоль_ Показати IP 12 Вересня 2015 12:19
Нашій владі-красна подяка та низький доземний уклін від простих трударів-волинян!
дідо до Анатоль_ Показати IP 12 Вересня 2015 12:59
Владу ти сам обрав і сам сидиш на низькооплачуваній роботі,замість того,що шукати кращу роботу та більше працювати.
Настя до дідо Показати IP 3 Вересня 2016 10:19
якщо всі будуть працювати менеджерами и бухгалтерами або депутатами хто буде лікувати хворих, вчити дітей, водити транспорт??? саме головне що робить нас українцями це те що люди знають що йдуть за копійки але впевнені що роблять свою справу для народу і шкода що сам народ їм не допомагає а владі лексуси и їх маєтки вилізуть боком за ганебне життя таких потрібних людей
Доктор Хлус до Анатоль_ Показати IP 12 Вересня 2015 14:29
Хоч би на стільки підвищили, як на фото зображено, може б і підняли настрій бідному українцю...
освітянин до Анатоль_ Показати IP 12 Вересня 2015 14:37
Де подивитись документи про підвищення зарплат? А то всі балакають і піараться, а на місцях ніхто нічого незнає і не нараховує.
дідо Показати IP 12 Вересня 2015 12:28
У Польщі медсестри та акушерки вийшли на страйк,щоб відкрито вимагати достойної зарплати, а в україні медсестри підло доять та рекетують пацієнтів. Боягузним українським медпрацівникам потрібно знижувати зарплату,а не підви щувати.
лучанка до дідо Показати IP 12 Вересня 2015 14:39
Ти справжній невдаха! Сам нічого не досяг і самого жаба давить!
дідо до лучанка Показати IP 12 Вересня 2015 15:03
невдаха той, хто по кишенях непритомного пацієнта шарить.
просто до дідо Показати IP 13 Вересня 2015 10:15
Дай боже і тобі так заробляти, як медсестри в Україні!
баба Показати IP 12 Вересня 2015 13:56
Щоб до кінця своїх днів жила на таке підвищення вся жидва,яка керує нами і такі "блага" нам подає.
Трудяга Показати IP 12 Вересня 2015 14:26
Навіть заплатити за підвищені комунальні тарифи не вистачить...
Анна Показати IP 12 Вересня 2015 15:29
Особливо перепрацьовуються бібліотекарі...
Бібліотекар до Анна Показати IP 12 Вересня 2015 16:25
А особисто Ви коли останній раз були у бібліотеці і що Ви знаєте про цю професію? Таке відношення до бібліотечної праці каже про Вашу особисту "дуже велику культуру"... Ніде в світі немає такого відношення до тих, хто працює у книгозбірнях , як у нас в Україні.
Анонім до Бібліотекар Показати IP 13 Вересня 2015 22:32
в нас і толкових "книзбірень" нема. І це правда що ніхто там не перепрацьовується
Анна Показати IP 12 Вересня 2015 18:01
Цікаво, чому ж тоді тарифікаційні списки вчителів складаються за ставками трирічної давності і зняли 10% надбавки за престижність педаглгічної праці? Де ж тоді збільшення?
Зуб В.А. Показати IP 12 Вересня 2015 18:07
"Дарьоному коню в зуби не заглядають", напевно так говорить А.Яценюк і склад уряду .! Думку таку "поважаємо",але маленьке запитання, нехай пояснить як він "виживає" на зарплату навіть в 20тис.грн. в місяць ???А ми повинні вижити на 2-3тис. ,це виклик суспільству і його громадянам ..! Сєня можливо хватить проводити експеременти над тими хто вас обрав ....?????? SoS - SOS !!!
Я Показати IP 12 Вересня 2015 19:55
Це тільки оклади підняли. А по них же потім нараховують різні добавки, коефіцієнти, премії і т.д.. Тоді і виходить солідна сума.
000 до Я Показати IP 12 Вересня 2015 21:31
А ще скільки вирахують.
Лучанка до Я Показати IP 12 Вересня 2015 21:42
А Ви в курсі, що підвищили зарплатню, але знімають індексацію? І в результаті ніхто більше отримувати не буде, ніж отримував. І взагалі, велика жаба - це мабуть ментальне у нас, українців...Ті нещасні 2 тисячі- це багато?
ку Показати IP 13 Вересня 2015 07:47
Мінімалка 2013р - 1218 грн = 150$ Мінімалка 2014-15рр -1218 грн. = 40$ Підвищена мінімалка 2015 р. - 1378 грн. = ну десь 50 - 60 $ )))))))))))))))))))) Ну так звичайно це підвищення, чого всі недовольні вам майже 150 грн. накінули або 6$ миж в европу йдем а там як раз можна за 6$ одну каву взяти. Слава Україні!!!!
Соня Показати IP 13 Вересня 2015 11:17
Можна іронізувати до безкінечності, але, як казав відомий персонаж ... мне за державу обидно.