USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Будівництво луцького притулку для тварин обійдеться у 13 мільйонів

22 Серпня 2016 15:03
Вартість зведення притулку становить близько 13 мільйонів гривень. Півмільйона вже виділили з державного бюджету, ще 200 просять з міської казни.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Йдеться про спорудження притулку європейського типу. В рамках проекту передбачене будівництво стерилізаційного центру, закриті вольєри, приміщення для карантину, ізолятор. Особливістю є стаціонарні вольєри для тварин, які передбачають можливість вигулу пса, не покидаючи клітку.

500 тисяч гривень вже надало Міністерство екології та природних ресурсів України. Обіцяють продовжити фінансування і наступного року, якщо 200 тисяч виділять на притулок з бюджету Луцька. Після чого нададуть ще від 1 до 2 мільйонів.

Директор КП «Ласка» Дана Новарчук розповідає, що 50 тисяч фунтів стерлінгів грантових коштів планують отримати в грудні для будівництво першого корпусу. 200 тисяч євро хочуть отримати від ґранту транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна». Проте, на безпосередньо будівництво зможуть залучити не більше третини цих коштів.

Є можливість отримати грант на ще 150 тисяч євро по програмі animal-терапії. З цих коштів можна буде залучити на будівництво теж 30%.

Фінансову допомогу з обласного бюджету, зі слів Новарчук, обіцяв і голова Волинської облради Ігор Палиця. Мовляв, з обласної казни дофінансують будівництво одного з об’єктів, аби швидше його закінчити.

Дана Новарчук каже, що при оптимістичних прогнозах притулок добудують вже до кінця 2017 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
ЛЕНА Показати IP 22 Серпня 2016 15:20
але й брєд на воду гарячу немає грошей щоб люди були чисті а на тварин такі міліони виділяють я теж маю 2 собаки але я проти щоб виділяли гроші не для людей а для тварин!
Віталій Показати IP 22 Серпня 2016 15:29
Це пиз..ць просто
Оса Показати IP 22 Серпня 2016 15:33
Люди про що ви пишете 13млн на собачник (.клітки золоті.собачі вольєри з шовковими простирадлати .миски з алмазними каменіми ) це що друге межигірря ?? 12млн з них віддйте на лікарні для лікування собіподібних а нена дурниці. одумайтесь що ви робите
ххх Показати IP 22 Серпня 2016 15:47
вже волиняни живуть по європейські, ще собаки можливо будуть.А собача мати точно поживе.
ЛУЧАНИН Показати IP 22 Серпня 2016 16:01
а ви у людей спитайте- то вони вам скажуть чи це тепер на часі ,подуріли з тим собачником - людям їсти нема чого,пенсіонери без ліків ,а тій ,,,,,,,, собачника давай за наші податки-я ПРОТИ!!!!!
ВОВК Показати IP 22 Серпня 2016 16:28
Дана молодець. Для СОБАЧОК НЕ ШКОДА. злобні полішуки копайте бурштин.
Анонім до ВОВК Показати IP 23 Серпня 2016 09:58
та якби ті гроші на тварин пішли, вона ж на них наивається. а ви наївний
лучанка Показати IP 22 Серпня 2016 16:30
подуріли геть. краще на ліки людям дайте. оце ця новарчук все вкраде мільйонеркою стане.больна нап голову
до лучанки Показати IP 22 Серпня 2016 17:03
не больна вона -а нагла ,ви так спробуйте у такий важкий час гроші заробляти, і наплювати їй на бідних ,голодних і хворих - нормальна людина не посміла б ,
Цинік Показати IP 22 Серпня 2016 17:37
Гранти ще потрібно виграти.
Просто лучанин Показати IP 22 Серпня 2016 17:49
Це не вони подуріли, а ви! Цю владу самі ж ВИ допустили до керма. Приют необхідно, але не за 500 тис $. Такого бюджету Яровиця немає на побудову будинку. Не починайте в наглу відмивати гроші.. Народ вже й так на грані другий раз.
ліда Показати IP 23 Серпня 2016 09:46
коли та Наварчук наживеться! невже управи на ту білобрису нема?
ліда Показати IP 23 Серпня 2016 09:49
там тарини пачками здихають від інфекцій, а дана до хахолів їздить за ті гроші, люди, давайте ж знайдем управу над катувальницею тварин!
богдана Показати IP 23 Серпня 2016 10:39
Турция, чекай я скоро буду!а собаки-так ну їх!наплювати на все,а службовий автомобіль і до Львівського аеропорту завезе і забере до Луцька.