USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькому притулку для тварин потрібні бронежилети?

13 Травня 2014 13:00
Працівників луцького притулку для безпритульних тварин часто травмують агресивні господарі собак, яких захисники тварин приходять вилучати через нелюдське поводження з домашніми улюбленцями.

Про це під час оперативної наради у Луцького міського голови Миколи Романюка сьогодні, 13 травня, повідомила директор КП «Ласка» Богдана Новарчук.

Керівник притулку для тварин зазначила, що є такі лучани, які мордують власних домашніх улюбленців. І коли відповідні служби приходять вилучати тварину, агресивні горе-господарі наносять тілесні ушкодження, як працівникам притулку, так і правоохоронцям.

«Однак у правоохоронців є бронежилети, а у наших хлопців – лише спецодяг та жилетки з логотипами», - наголосила вона.

До слова, із січня 2014 року загальна кількість тварин, яких забрали до КП «Ласка» - 284. Із них 213 зловили просто на вулицях міста; 66- привезені громадянами, серед них є як домашні, так і безпритульні; п’ятьох – підкинули.

10 пухнастиків вилучили у жорстоких господарів згідно з рішенням суду, разом із виконавчою службою та правоохоронними органами.

Загальна кількість тварин, яких вдалось прилаштувати у сім’ї – 161, із них 44-х хвостатих друзів віддали із КП «Ласка», 117 – на Центральному ринку;

На жаль, є вихованці притулку, яких «приспали» (евтаназували) та які загинули. Таких тваринок - 29.

Як пояснила директор КП «Ласка» Богдана Новарчук Інформаціному агентству Волинські Новини, крізь сльози такі речі робити доводиться, адже інколи травми тварин, які потрапляють до притулку, несумісні з життям. Тож, безнадійно хворим «пухнастикам» просто полегшують страждання.

Довідково:

Евтана́зія (грецькою ευ — добре + грецькою θάνατος — смерть) — практика припинення (або скорочення) лікарем життя людини чи тварини, яка страждає невиліковним захворюванням, відчуває нестерпні страждання, в безболісній або мінімально болісній формі з метою припинення страждань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
яна Показати IP 13 Травня 2014 13:06
звеніться до Європи хай гуманітарну допомогу пришле ...
1111 Показати IP 13 Травня 2014 13:14
тих собак треба половину перебити бо коли йдеш по вулиці з дитиною а вони гавкають чуть не кидаючись на тебе іншого бажання не виникає.
Дмитро до 1111 Показати IP 13 Травня 2014 13:15
ото ви точно сказали.
Дмитро Показати IP 13 Травня 2014 13:14
коментар було видалено
Гость Показати IP 13 Травня 2014 13:17
Це не люди, а нелюди-це ж саме буде з ними. Вони цього не розуміють.Собака-це навірніший друг людини. І Бог хліб дав раніше собаці, а потім людині.Так,що собака найкраща, а ми на. Нема гіршого звіра, як людина
Дмитро до Гость Показати IP 13 Травня 2014 13:19
да яка ти розумна. а якщо той друг людини на вулиці на тебе кидаеться і починае кусати а ще гірше на маленьку дитину? що ж ти на це скажеш?
Аня Показати IP 13 Травня 2014 13:19
до 11111. Треба вас таких перебити. Вони не люди, а собаки Бог не дав їм розуму стільки, як вам.Вони не винні,що їх викидають на вулицю такі ж ди*іли,як ви. А коли люди плодяться, як собаки, і Бог їм розум дав-це нічого.Кидають і душать діток їх не потрібно перебити. Бог тобі суддя, але за все треба нести відповідальність
Дмитро до Аня Показати IP 13 Травня 2014 13:21
забери їхсобі додому і дивись за ними якщо тобі нема чим такій розумній зайнятись
Ви б до Аня Показати IP 13 Травня 2014 14:46
ще по магазинах пробіглись та усі засоби для боротьби з комахами повилучали. Комарики та гнойові мухи теж жити хочуть. А вже про щурів і не згадую. Ато зациклились на псах і бомжах. Притулки їм відкривай, пої-корми. А мишка теж їсти хоче, а ви її дустом, дустом. Про свмнок-корів вже і не згадую. Паця,паця і шпичку під серце та у кастрюлю... ФАШИСТИ,
Ластівка Показати IP 13 Травня 2014 13:50
як на мене , потрібно зробити все для здоров я громадян.. існують практики інших країн і скоро це питання успішно вирішиться просто не все і одразу... зараз кошти потрібні не на собачок дивіться що в країні робиться...
Ольга Показати IP 13 Травня 2014 13:53
як можна рівняти життя та здоров я людей і тварин??? а те, що нашим хлопцям на сході потрібні кошти то це що дрібнички??? всі такі добрі об явились!!!! то хлопчиків -військових пошкодуйте!!
Ольга Показати IP 13 Травня 2014 13:57
як можна рівняти життя та здоров я людей і тварин??? а те, що нашим хлопцям на сході потрібні кошти то це що дрібнички??? всі такі добрі об явились!!!! то хлопчиків -військових пошкодуйте!!
до аня Показати IP 13 Травня 2014 14:26
я завжди добре ставилася до собак та зрівнювати пса і людину ну це дерниці. наші хлопці гинуть на сході за що? за мир та спокій . а ви за собак переживаєте ну візьміть зберіть їх і відправне замість хлопців у бій хай кусають теротистів.
1111 до аня Показати IP 13 Травня 2014 14:33
ну ви жіночко даєте стільки злоби до мене написали. і ви про Бога пишете як вам не соромно?а ви впевнені що вам перед Богом не доведеться відповідати за слова та вчинки? що ж ви пишете?
просто Показати IP 13 Травня 2014 14:36
КП "Ласка" потрібно перейменувати у КП "Мило натуральне". Думаю що усі, починаючи з директора, будуть дуже задоволені.
до 1111 Показати IP 13 Травня 2014 15:14
Собаки людей некусають а тіль нел юьдів. Собака відчувае добру енергетику від людинии ніколи іінезачепить тим більше що вкусити. А якщо тебе кусають так тобі і треба у мене всі бродячі собаки друзі.
Лучанин до до 1111 Показати IP 13 Травня 2014 15:26
що ти мелиш?
йося моргенштерн до до 1111 Показати IP 13 Травня 2014 16:55
за логікою 3-4 річна дитина НЕЛЮД???????????????? А ще після бронежилетів новарчук БТР треба буде, і т.д.
я до до 1111 Показати IP 13 Травня 2014 21:05
ти як своїм *** ротом щось казати то спочатку подумай ...
1111 до 1111 Показати IP 13 Травня 2014 15:23
мене собаки ніразу не кусали та я була свідком такого звірства і не потрібно ображати мене бо в кожного своє ставлення до всього . а на особистості переходити це останнє діло. щастя вам
Олександр Показати IP 13 Травня 2014 16:01
18 школа, 35 садочок, "Колос", друга лікарня, Теремно, Варшавка, Кракчука-повністю - РОЗПОЧИНАЮ ВАШИХ ДРУЗІВ ТРУЇТИ!!!!!! бо нема спасу такі кабани вже бігають..... навіть розкажу чим "Крисина Смерть" не дає згортатись крові і собачка здихає від найменшої ранки (без болісно) і трупик не рпозкладається не смердить.
совість до Олександр Показати IP 13 Травня 2014 16:51
Вже нічого святого в людей не залишилось!!! Ні співчуття, ні жалості!!!!
йося моргенштерн до Олександр Показати IP 13 Травня 2014 16:58
молодець! давно пора було таку загальноосвітню роботу проводити серед населення! МЕШКАНЦІ ЛУЦЬКА тобі тільки ДЯКУВАТИ БУДУТЬ!!!
до Олександра Показати IP 13 Травня 2014 20:22
Ви гірші будь якої тварини. шкода Ваших дітей. бо ваші словесні укуси набагато жорстокіші і небезпечніші, ніж будь які собачі.
лучанка Показати IP 14 Травня 2014 09:08
Може собака і друг людини.Але коли ідеш з дітьми І біжить табун таких друзів .Гарчать і кидаються то мабуть життя людини важливіше . ...Якщо влада не може і не займаеться цим питанням. То мабуть лишаеться самим вирішувати. травити.
Киiв Показати IP 18 Листопада 2015 01:46
та ви хворi!!! Хай тебе життя потравить!!!вже давно доведено, агресiя до тварини може закiнчитись вбивством людини.ти свое чадо, нормально виховуй, Щоб не чiпало чужоI тварини. А то коли не будь, I твое детинча притруять, пiсля таких заяв. Потенцiйнi маньячили , да вас садити треба виродки.закони читай, Наколотити б Пику таким псевдолучанкам!Бог спостерiгаэ за всiМа, I в бiблIi сказано : не ображайте братiв меньших-цим ви ображаэте мене. Зоозахисникам успiху- ви над звичайно сильнi люди!!!