USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Подробиці затримання на хабарі головного контррозвідника Луцька

23 Січня 2017 19:54
Контррозвідника затримали на хабарі у 15 тисяч гривень. Про це у Фейсбук написав головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

"Військова прокуратура Луцького гарнізону спільно з оперативними співробітниками Управління внутрішньої безпеки СБ України задокументували факт вимагання та одержання хабара виконувачем обов’язки начальника відділу (Луцьк) військової контррозвідки Департаменту контррозвідки СБ України підполковником Анатолієм Семенюком.

Контррозвідник отримав неправомірну вигоду в розмірі 15 тис. грн. від військовослужбовця Луцького прикордонного загону за не направлення до правоохоронних органів інформації щодо можливої протиправної діяльності останнього, нібито пов'язаної з незаконним переміщенням товарів через держкордон України.

Гроші виявлені та вилучені під час огляду місця події. Офіцера затримано в порядку ст. 208 КПК України", - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Хи Показати IP 23 Січня 2017 20:00
Так чьо рил* закрили?
АС до Хи Показати IP 23 Січня 2017 23:39
Пушку придумають і такими предатялями по сепаратистах стрельнуть ! Жирний підполковних весь час на хабарях рило наїдав ! Зрадник України!
побратим Показати IP 23 Січня 2017 20:14
Толя! А чо ж ти весь час "гнав" на інших хлопів - і маєтки, і машини в них. Але піймали не їх, а тебе на хабарі...
ПЕТРО Показати IP 23 Січня 2017 20:20
Ось там є в коментахhttp://ua.censor.net.ua/photo_news/424563/polkovnyka_kontrrozvidky_sbu_zatrymano_za_sprobu_habara_v_lutsku_matios_fotoreportaj
Анатоль_ Показати IP 23 Січня 2017 21:05
Я в глибокому шоці, братове!
аяяй Показати IP 23 Січня 2017 21:25
ну що далі?відпустять та й по всьому
Да Показати IP 23 Січня 2017 21:33
Ну і є..ало.Аж лосниться.
Шок Показати IP 23 Січня 2017 21:37
оце позор, за 15 тис. гривень підполковник, начальника контрозвідки купити можна! Так в нас не буде жодного секрету від путіна))) застрелити!!!!
Кастрюлька до Шок Показати IP 23 Січня 2017 21:58
Якi секрети? Що ми довбнi? Це вже нi для кого не секрет
Діма Показати IP 23 Січня 2017 23:18
Впевнений що це підстава, надто маленька сумма, і в бардачок не сховав би, свої підставили.
До прокурора Показати IP 24 Січня 2017 08:47
Матіос каже 15 тис., луцький прокурор коментує, що 7,5, але регулярно за кришування контрабасу молочки через кордон... Прокурори! Розберіться між собою!!!