Понад 50% волинських пенсіонерів вже можуть отримати січневі пенсії
Відсьогодні до 1 січня здійснюватимуть виплату січневих пенсій для 56% пенсіонерів на Волині.
Про це стало відомо під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 28 грудня.
Протягом 2015 року на виплату пенсій на Волині спрямували 4,9 мільярда гривень.
Про це повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Петро Філіпчук. З його слів, 156 305 пенсіонерів зможуть отримати січневі пенсії ще у грудні. Так, це пенсіонери, в яких встановлені дати виплати по поштовому зв’язку з 4 до 6-8 через банківські установи – з 4 по 23 включно.
Цим пенсіонерам виплату січневих пенсій проводитимуть відсьогодні по 1 січня. Відповідні документи підготували та передали у підприємства поштового зв’язку та банківські установи.
Пенсіонери, які отримують пенсію через поштові відділення з 9 по 29, та через банківські установи з 24 по 25, отримають пенсії відповідно до встановлених дат у січні. Загалом на виплат січневих пенсій волинянам спрямують 252,708 мільйона гривень, 56% пенсіонерів в області отримають їх вже у грудні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 28 грудня.
Протягом 2015 року на виплату пенсій на Волині спрямували 4,9 мільярда гривень.
Про це повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Петро Філіпчук. З його слів, 156 305 пенсіонерів зможуть отримати січневі пенсії ще у грудні. Так, це пенсіонери, в яких встановлені дати виплати по поштовому зв’язку з 4 до 6-8 через банківські установи – з 4 по 23 включно.
Цим пенсіонерам виплату січневих пенсій проводитимуть відсьогодні по 1 січня. Відповідні документи підготували та передали у підприємства поштового зв’язку та банківські установи.
Пенсіонери, які отримують пенсію через поштові відділення з 9 по 29, та через банківські установи з 24 по 25, отримають пенсії відповідно до встановлених дат у січні. Загалом на виплат січневих пенсій волинянам спрямують 252,708 мільйона гривень, 56% пенсіонерів в області отримають їх вже у грудні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Пенсіонер
Показати IP
28 Грудня 2015 16:41
Брехня.Подзвонив в Нововолинське відділення ощадбанку-нічого про це не знають.Відвідав банкомат-пусто.Піар.
Yes
Показати IP
31 Грудня 2015 08:34
Я отримав 29.12 січневу яку мав би отримати 8.01.2016!!!
«У мене немає чужих дітей і чужих воїнів», – волонтерка Мама Лора з Волині, яка чекає доньку та сина з фронту
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
У ліцеї на Волині відремонтують дев’ять кабінетів
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
У волинському храмі під час дослідження ікони XIX століття виявили два давніші приховані образи
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
28 червня: свята, події, факти. День Конституції України, почалася битва під Берестечком
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Етнічні українці в Молдові зможуть легше отримати громадянство України
27 Червня 2026 23:45
27 Червня 2026 23:45
У Луцьку на 5 років забрали права у водія, якого вдруге спіймали під кайфом
27 Червня 2026 23:17
27 Червня 2026 23:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.