USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Пораненому з Луцька потрібна допомога

23 Лютого 2014 11:31
Мама пораненого у Києві волинянина Мустафаєва Тимура 1987 року народження з селища Торчин Луцького району просить допомоги. Куля, з її слів, пройшла під лопаткою. 21 лютого хлопця привезли в Луцьку обласну лікарню.

Зараз він знаходиться в реанімації, лікарі кажуть, що хлопець «народився в сорочці».

Орієнтовно через тиждень планують перевести його до нейрохірургії.

«У мами закінчилися кошти. Плаче, благає допомоги», - пише на сторінках пабліку «Наш Луцьк Life» Альона Кирилюк.

Номер банківської картки (ПриватБанк):
4627 0812 0210 6352
Мустафаєва Тетяна Михайлівна.
Номер телефону мами - 050-858-26-22.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
хай Показати IP 23 Лютого 2014 11:34
нехай опозиція виділить
Анонім до хай Показати IP 23 Лютого 2014 11:55
хай тобі так буде добре
гість до хай Показати IP 23 Лютого 2014 12:55
ти середню букву переплутав, треба "у"
Тролю ригу. до хай Показати IP 23 Лютого 2014 16:24
Та вийди на контакт.Якщо не ссикло і скажи це в очі.
упа до хай Показати IP 25 Лютого 2014 15:19
28 числа відбудеться розгром приватбанку(яких конфісковує майно в людей за безцінь продаючи) на лучеську
до хай Показати IP 23 Лютого 2014 11:44
Бог тобі суддя виродку!!! Але тобі на трансплантацію "бидлячого" серця сам особисто виділю!!!!
ІРИНА Показати IP 23 Лютого 2014 11:49
Майте совість таке писати,краще допоможіть хто чим може.опозиція допоможе,можете не сумніватися,але хлопець стояв за народ України......
Медпрацівник Показати IP 23 Лютого 2014 11:56
Пробачте, але усі ліки надані БЕЗКОШТОВНО хворому хлопцю. Дзвоніть у лікарню і перевіряйте інформацію у чергових лікарів.
леся Показати IP 23 Лютого 2014 12:05
знаю цього хлопця. він бив свою дружину сильно вдома вона втекла від нього. Співчуваю хлопцеві звичайно
олег Показати IP 23 Лютого 2014 12:07
народ не тільки майдан. за народ то він стояв але не усі хотіли оцих розборок і нищення майна навіть у луцьку. треба мирно себе вести
Бог усім суддя Показати IP 23 Лютого 2014 12:09
не судіть та несудимі будьте. хто може допопомже але повинні ради виділити кошти на лікування таких людей, у нашій країні багато дітей онкохворих невиліковних, їм треба допомога!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
не давайте кому попа Показати IP 23 Лютого 2014 12:19
всю інформацію треба перевіряти. на майдані вся інформація. цієї не чув.
SSG Показати IP 23 Лютого 2014 12:34
Волинські новини пізно опублікували ці потреби. Гроші збирались вчора. Хоча, хто хоче допомогти телефонуйте мамі. ОНОВЛЕНО!!! МАМА ТИМУРА ПРОСИТЬ БІЛЬШЕ НЕ ВІДПРАВЛЯТИ ГРОШІ ЇЙ НА КАРТКУ. ПЕРЕКАЗІВ БУЛО ДУЖЕ БАГАТО. ЩИРО ДЯКУЄ УСІМ!!! НА ПОЛЬЩУ ТИМУР ВІДМОВИВСЯ ЇХАТИ. Терміново! Мама пораненого Мустафаєва Тимура 1987 року народження з міста Торчин Луцького району просить допомоги. Куля пройшла під лопатою. Вчора з 17 лікарні хлопця превезли в Луцьку обласну лікарню. Зараз він знаходиться в реанімації, лікарі кажуть, що хлопець народився в сорочці. Десь через тиждень планують перевести його до нейрохірургії. У мами закінчилися кошти. Плаче, благає допомоги. Номер приватбанківської картки (ВИДАЛИЛА ПО ПРОХАННЮ МАМИ ТИМУРА) Мустафаєва Тетяна Михайлівна. Номер телефону мами - 050-858-26-22. https://www.facebook.com/profile.php?id=1088377310&hc_location=timeline
Василь Показати IP 23 Лютого 2014 12:41
ніхто нікого не судить,але цим людям допомога потрібна теж.не забувайте про наших героїв!!!!!!!!!!!!!!!!!
SSG Показати IP 23 Лютого 2014 12:51
Вчора я кошти відіслав. Але сьогодні і Інтернеті є інформація про "розвод" хтось з лікарів може підтвердити поранення та лікування в нашій лікарні цього хлопця? Дякую.
Дмитро Показати IP 23 Лютого 2014 13:41
Я підтверджую.Я працюю водієм швидкої.я його привіз з київської лікарні №17.вчора зранку.в обласну лікарню м.Луцька.хто може допомогти данні вірні.
Медпрацівник Показати IP 23 Лютого 2014 18:05
Ще раз кажу- ліки БЕЗКОШТОВНО, наказ царька Сидора, дзвоніть черговим лікарям.
EdwardDug Показати IP 8 Квітня 2014 13:32