USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Пустовіт прокоментував звинувачення брата у хабарі

27 Січня 2015 15:43
Колишній голова Волинської ОДА Григорій Пустовіт заявив, що історія з його братом вкрай для нього неприємна. Про це він сказав 27 січня під час прес-конференції, - повідомляє Волинський інформаційний портал.

Нагадаємо, що СБУ впіймала на гарячому заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Тараса Пустовіта. Посадовець – брат колишнього голови Волинської ОДА, депутата міської ради Григорія Пустовіта.

Під час прес-конференції посадовець розповів про те, що ця історія для нього дуже неприємна. «Він мій молодший брат і я б не хотів давати якусь оцінку», – додав Григорій Пустовіт.

Він зауважив, що згідно з інформацією, якою володіє, є багато незрозумілих моментів. Тож політик все ж вважає, що гроші в машину його брата підкинули. «Але це моя думка. Сьогодні триває слідство. Я хочу, щоб відбулось об’єктивне розслідування та правоохоронці розібрались, чи ніхто не видає бажане за дійсне», – пояснив політик.

Наразі, підозрюваний в отриманні хабара заступник голови Рівненської обласної держадміністрації Тарас Пустовіт вніс 609 тисяч гривень застави і вийшов на волю з Рівненського слідчого ізолятора.

Прокуратура Рівненської області просить суд збільшити розмір застави за його звільнення з-під варти до мільйона гривень.

Так, Григорій Пустовіт переконаний, що суд прийме справедливе рішення і брат вийде з цієї історії без втрат.

«Мені шкода, що про цю історію на Волині знають вже більше, ніж на Рівненщині, адже скрізь додають, що він брат колишнього голови ОДА», – підсумував політик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
З княжого Показати IP 27 Січня 2015 15:56
А де взяв 600 штук на заставу?
ksy до З княжого Показати IP 27 Січня 2015 16:48
Йому ж "підкинули"......і видають тепер "бажане за дійсне"...-бідоття
SVV до З княжого Показати IP 27 Січня 2015 16:59
Мені підкиньте!!!
ВВВ до SVV Показати IP 28 Січня 2015 07:48
І мені!
Волинь Показати IP 27 Січня 2015 16:00
Ще жоден хабарник не признав своєї вини, гроші до них попадають через підкид. У кабінеті міської ради Луцька Федя Корецький також розказував подібні байочки, коли його пов"язали за хабар. І такі гниди сидять у кожному державному кабінеті, а люди чекають змін на краще.
123 Показати IP 27 Січня 2015 16:10
Ото посмішив...підкинули....
ххх Показати IP 27 Січня 2015 16:11
навiть гривнi в машину не пiдкинули, за своi мушу заправляти
до пустоцвіта брехун Показати IP 27 Січня 2015 16:14
я скажу куди потрібно підкидати доляри гріша,вийди на зв'язок.
лучани Показати IP 27 Січня 2015 16:31
пустовіт викинув 700 тисяч обласних грошей на непотрібний автобус для філармонії, який стоїть іржавіє на стоянці.
СБУ Показати IP 27 Січня 2015 16:52
Нехай радіє що самого за одне місце на взяли!!!
Укроп Показати IP 27 Січня 2015 16:58
два гівнярі!
111 Показати IP 27 Січня 2015 17:04
Два під..ри !!!!!!!!
НІНА ЛОГІКА Показати IP 27 Січня 2015 17:08
Вже мовчав би та не висовувався!Позор!!!
Лучанин Показати IP 27 Січня 2015 17:20
Йому вкрай стало неприємно. Скоро Пустовіти скажуть, що це так люди ПОСІВАЮТЬ. Так казав хабарник і екс-суддя Ігор Зварич. Але у Юліній банді на ключових постах були й вбивці, як депутат-вбивця з БЮТ Віктор Лозинський. Їх свої "Батьківщинівці" оправдовували, проте вони сидять ізольовані в ЗОНІ.
Анонім до Лучанин Показати IP 27 Січня 2015 17:50
Та не сидить вже Лозинський. Випустили під..ри під..ра 11 червня 2014 «за станом здоров'я», захворів бідолаха.
Лучанин Показати IP 27 Січня 2015 18:25
Мовчоло би вже чудо
.хех Показати IP 27 Січня 2015 18:49
Обох братиків каструвати
Дуб Показати IP 27 Січня 2015 19:37
Не брав, підкинули!? 600 тис. грн. застави заплатити де взяв - в багатьох стільки лишніх грошей завалялось? А Г.Пустовіту мабуть варто залишити свою посаду голови обласної Батьківщині і піти воювати в АТО. Ви ж військовий офіцер!? Пенсію військову отримуєте!? Присягу давали? Виконайте свій обов'язок перед батьківщиною.
777 до Дуб Показати IP 28 Січня 2015 10:35
Він не офіцер, він замполіт! Його зброя язик.
123 Показати IP 27 Січня 2015 21:34
Ходять такі невзрачні , особливо Луцький Пустовіт,а гроші то конкретні крутяться, і хто б подумав.Ну то ж у "чесного" військового офіцера є багато лазейок.
правозахисник Показати IP 27 Січня 2015 21:39
А скільки разів буває, що мєнти самі організовують підкидку грошей, згадайте Сашу Вєтрова, йому також підкинули. А потім видають, що розкрили злочин. Це до речі може трапитися з кожним особливо в теперішній час!!!
1234 до правозахисник Показати IP 27 Січня 2015 22:29
Гроші на заставу також підкинули?
Пустоцвіт Показати IP 28 Січня 2015 02:10
Ніби цвіте а яблучка не буде взяв взяточку відрубати пальчикамще одну взяв руку
11111 Показати IP 28 Січня 2015 07:27
Оце в людей нема нічого святого, війна йде а вони бабло вимагають, на передову таких
НеСБУ Показати IP 28 Січня 2015 08:13
"Мені шкода, що про цю історію на Волині знають вже більше, ніж на Рівненщині". Він хотів щоб це було таємним. Нема нічого таємного, щоб колись не стало ЯВНИМ. Навіть і співробітник КДБ з часом також виявляється-серед курсантів військового училища.