USD 25.8 26
  • USD 25.8 26
  • EUR 28.9 29.1
  • PLN 6.75 6.84

Пустовіта відпустили під заставу

Заступника голови Рівненської ОДА Тараса Пустовіта, якого на хабарі «зловили на гарячому», наразі випустили під заставу. Розмір її на 100 тисяч менший ніж те, що знайшли у бардачку автівки посадовця, - інформує «Четверта влада».

Затриманий за хабар працівниками СБУ заступник голови Рівненської облдержадміністрації Тарас Пустовіт вийшов з ізолятора тимчасового тримання, про що повідомляє прес-секретар прокуратури Рівненської області Людмила Суржук. До цього пан Пустовіт перебував у ізоляторі тимчасового тримання міліції. Справу СБУ передала до прокуратури.

Нагадуємо, що розмір хабара, з яким затримали пана Пустовіта - 8 тисяч доларів, або ж близько 160 тисяч гривень, що значно більше розміру застави – 60 900 гривень.

Як повідомляли раніше, під час обрання запобіжного заходу 14 січня суд визначив розмір застави – 60 900 гривень. Прокуратура натомість внесла апеляційну скаргу і хоче збільшити розмір застави до мільйона гривень.

– Якщо застави у зазначених межах не здатна забезпечити виконання підозрюваним обов`язків під час досудового розслідування, тобто з`являтися до суду у визначений час, а ми вважаємо, що не здатна, – каже Людмила Сульжук, – то суд може вийти за межі визначених цим кодексом розмірів. Ми вважаємо, що це можливо. Самі погодьтеся, скільки хабаря було взято і скільки суд призначив заставу.

19 січня у Рівненському міському суді відбудеться слухання апеляційної скарги щодо розміру застави, повідомляє прокуратура. Тут підтверджують, що захисником Тараса Пустовіта є рівненський адвокат Володимир Цуняк.

Нагадаємо, Тарас Пустовіт є молодшим братом колишнього голови Волинської облдержадміністрації Григорія Пустовіта.
Загрузка...
Коментарів: 22
Анонім Показати IP 17 Січня 2015 16:19
Хто СУМНІВАВСЯ?!
Штефан, Луцьк до Анонім Показати IP 17 Січня 2015 17:16
може це й добре!
той що до Анонім Показати IP 18 Січня 2015 11:55
Друзі! Усі ми побачили силу народу. Було б доречно її підсилювати. А саме, хто ближче находиться до цього дурня, зберіться та посадіть його за грати, щоб решта боялася
не пацик Показати IP 17 Січня 2015 16:27
Люстрація пройшла- до боротьби з корупціею як нам до горизонту : Вас тільки всього наобіцяли а вам все мало-мало -мало : почекайте скоро нові вибори будуть нові обіцянки і як завжди люстрація-дупутатьська недоторканіть- борьба з корупціею яка вже йде 23 роки а кругом одні хенерали маршали і поковники :-реформи-реформи а наодно робочи місце 21 чоловік : А як той пенсійний стаж 30 -35 років заробити-е питання ?
ВАня до не пацик Показати IP 18 Січня 2015 11:54
А ти роби і завробиш, а не будеш кричати всіх пенсіонерів на пенсію,бо вже мають пенсію за 40 рків 1000 грн і живи,побачиш, як добре жити за таку зарплату на ліки не вистачає, а за комуналльні нема що казати.Хочеться плакати,кричати, але хто почує нас простолюд.Ніхто,один Бог і все.
Лучанин Показати IP 17 Січня 2015 16:59
А чому ніхто не вибачився за вчинені незручності і не повернули вилучене? Яка нафіг застава, "вор должен сидеть в тюрме". Вони з братом на таких посадах стільки нахапали, що люба грошова застава їх не злякає, тільки за решітку.
Лучанину Показати IP 17 Січня 2015 19:00
Під заставу відпустив суддя. Значить суддю треба посадити замість відпущеного. Або поставити питання про походження внесеної застави. Тобто звідки гроші у бідного чиновника.
Анонім Показати IP 17 Січня 2015 19:52
Сімейний підряд пустовітів.... Так підставитись через братика - ох і згадають тебе однопартійці не одним словом - мерзенний чоловік. Сам привик віджимати , а попрацювати братики - не пробували, так швидше гроші приходять - але ж вони не ваші.... Садити і без ніяких залогів - отримав хабар - на нари і без ніяких оскаржень. В противному разі корупцію нам не подолати - кожен чиновник знає чим ризикує. Його вибір свідомий - то нехай несе відповідальність ... І без жодного прощення!
Ковельчанин Показати IP 17 Січня 2015 20:04
Посадити, мало, треба конфіскувати все майно, те яке офіційно рахується на ньому й те що є ще на підставних особах або родичах. І випустили його не просто так, випустили якраз для того, щоб встиг все майно переписати. Суддю до відповіді треба, бо ціна питаняя - десятки мільйонів гривень, а не якісь там 60 тисяч. Де там правий сектор в Рівному?
ще не зовсім свідоми Показати IP 17 Січня 2015 21:01
Знову накурився?
Думка Показати IP 17 Січня 2015 21:14
Результат майдану Пустовіти Тимошенки Турчинови Яценюки ,які розстріляли Небесну сотню,торгують з Росією разом з Порохом і Рошенои обдерають народ і заганяють в тупік. Люди піднімайтесь і відправте іх за Янеком ,тому що вони його уже обскакали -наволоч- коли вже наідяться.
згідний до Думка Показати IP 18 Січня 2015 14:37
тільки боротьбою і фізичною розправою можна позбутись жидовсько-комуняцького режиму.І чим раніше,скоріше,тим швидше прискоримо надії на краще життя знедоленого народу.
11111111111111 Показати IP 17 Січня 2015 22:47
А відправити в АТО??Не можна, а треба було б.
аханов Показати IP 17 Січня 2015 22:55
пустовіта,цуняка і суддю,-до камери не попереднього ,а постійного утримання.
не пацик до аханов Показати IP 18 Січня 2015 02:40
де гроші і велику гроші там Цуняк зі своім кодлом -а набудував як граф Потоцький і в кожній сауні його знають :- видно ще хлопака мае здоровья-пора призвати на службу!
Анонім Показати IP 17 Січня 2015 23:08
Ну і морда у цієї сволоти.
аханов Показати IP 17 Січня 2015 23:10
Згідно нового Закону-можна і в АТО.Було б добре їх у колгоспи роботягами,адже вони все розвалили а жеруть з апетитом.Бог покарає і братиків,і ласих на гроші адвокатиків,і продажних суддів.ВСІХ до третього коліна..........................
Анонім до аханов Показати IP 18 Січня 2015 11:58
Оце да,оце судді. Ото жах, накрав,набрався, зловили, піар відибли і відпустили.Яка люстрація, яка боротьба з корупцією.Тіллки ми можемо їх люструвати,тільки народ.Вон вже все купили, ами їх не діцстанемо. Бити, все , що накрав спалити і крапка.Це просто жах.А судді-це вже не вкладається в голові, яка нелюдь вони.
інтелегент Показати IP 18 Січня 2015 22:43
Шановні, а в чому проблема? Вина пустовіта ще не доведена. В своіх показах він розставив всі рапки. Для чого його затримувати? Все згідно чинного законодавства.
Прокурор до інтелегент Показати IP 18 Січня 2015 22:53
Ввести, як у Китаї правило - зловили на хабарі - повісити, тоді і інтелігент перестане базікати.
ник Показати IP 9 Листопада 2015 13:41
пока при власти будет оставаться ворье все будет по прежнему.