USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Романюк звинувачує лучан у боргах «Луцьктепла»

17 Лютого 2016 09:33
«За все в житті треба платити», - так звернувся до лучан градоначальник в контексті проблем ДКП «Луцьктепло». З його слів, головна причина проблем на підприємстві – борги лучан за тепло.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому сьогодні, 17 лютого.

Так, зі слів Луцького міського голови Миколи Романюка, за станом на вчора, борги лучан перед ДКП «Луцьктепло» складають 41 мільйон гривень. Заборгованість перед НАК «Нафтогаз» частково покривають завдяки субсидії, які в місті отримують 37 тисяч сімей.

Однак, каже міський голова, є чимало людей, які не платять за тепло, але й не отримують субсидію.

Він запропонував опублікувати списки квартир найзлісніших боржників, піддавши так би мовити, суспільному осуду. Крім того, він вважає, що ДКП «Луцьктепло» недостатньо працює з боржниками.

«Якщо людина не платить за тепло, то я перепрошую: за все в цьому житті треба платити», - звернувся градоначальник.

Крім того, він повідомив, що сьогодні їде в столицю – «вирішувати проблеми «Луцьктепла».

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини неодноразово інформувало лучан про проблеми на підприємстві. Зокрема, однією з причин накладення санкцій на підприємство НКРЕКП, називають договір із комерційною структурою «ЗАХІД ТЕГ».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Лучани Показати IP 17 Лютого 2016 09:36
Платіть за комуналку !!!
123 до Лучани Показати IP 17 Лютого 2016 09:44
Я плачу! А гарячої води в мене, минулого року не було також((( Можливо проблема в керівництві, як Луцьктепла, так і мерії, яке не відповідає своїм посадам та нічого не робить в тому напрямку?!
Лучанка до Лучани Показати IP 17 Лютого 2016 09:46
Та хай дасть список тих організацій,які не платять. Просто лучани не такі вже й боржники)
теж лучанка до Лучанка Показати IP 17 Лютого 2016 10:29
На сайті Луцьктепла є списки всіх боржників як фізичних,так і юридичних осіб.
Zarobitchanyn до Лучани Показати IP 17 Лютого 2016 13:23
"За все треба платити?" Добре - тоді віддайте мені мої податки! А то, ні медицини, ні освіти нормальної безкоштовної немає, плюс я оплачую життя безлічі непотрібу яка сидить по кабінетах! І тоді "лучани" заниє, а то добре певно всівся в своє м'яке крісло на непотрібній нікому роботі!
Наталя Показати IP 17 Лютого 2016 09:53
Потрібно мати чим платити.Довели людей до злиднів і ще щось вимагають.Коли вже наїстесь.Народ вже побачив цирк у верховній раді.Скоро хліба не буде за що купити,а ім все мало.
Коля Показати IP 17 Лютого 2016 09:58
А як зарплату не дали, а тарифи непідйомні
Павлік Показати IP 17 Лютого 2016 09:58
Романюк брехун. Дерибанив гроші з керівництвом Луцьктепла а зараз все звалює на простих людей Ніби вони не платять. До речі в школах міста примусово збирають гроші з дітей на ще одне Романюковське дітище. Собачник (Ласка) під керівництвом Дани. Мали б совість.
Анонім до Павлік Показати IP 17 Лютого 2016 10:26
яке дітище?
Анонім Показати IP 17 Лютого 2016 10:47
От га--он! Хай переїде жити в квартиру з централізованим опаленням і платить луцьктеплу за ледве теплі батареї і таку ж ледве теплу "гарячу" воду!
Реаліст Показати IP 17 Лютого 2016 10:48
*За все в житті треба платити*-це вірно,обов*язково заплатять ті,хто довів і далі доводить до *ручки* *Луцьктепло*,ЛПЕ,і т.ін.,місто і лучан!
Анонім Показати IP 17 Лютого 2016 11:06
Романюк скотиняка
Котя Показати IP 17 Лютого 2016 12:52
Негайно повернути ПАВЛОВСЬКОГО з командою
Клава Показати IP 17 Лютого 2016 17:21
Цей Ваш Романюк імп*тент - де його роль як мєра , чому він не притягає злісних неплатників до судової відповідальності, чому не відсиляють у подменний фонд тих хто не платить , де поліція, виконавча служба, прокуратура , суди . Чома влада не виконує свої фунції ????
Zarobitchanyn до Клава Показати IP 17 Лютого 2016 17:35
A potim i tebe videsyat', durepo!!
Корінний лучанин до Клава Показати IP 17 Лютого 2016 18:12
НЕ ТРЕБА ОБЗИВАТИ РОМАНЮКА М.Я.! ВІн винний у тому що тисячі лучан не платять за КОМПОСЛУГИ ???? НЕ СМІШІТЬ ЛЮДЕЙ ТАКИМИ КОМЕНТАРЯМИ, і ДО ТОГО Ж БЕЗГЛУЗДИМИ. За неплатіж повинні притягатись до відповідальності- це 100%. Тоді буде порядок! До речі, вже прийнята постанова про ПЕНЮ за прострочення платежів за компослуги. ЛуцькТЕПЛО повинні приймати санкції до НЕПЛАТЕЛЬНИКІВ і працювати з БОРЖНИКАМИ , а НЕ РОМАНЮК М.Я. Ми його обирали не для того щоб він бігав за боржниками! Ще одне, щоб не бути голослівним, зайдіть сайт *ЛУЦЬКТЕПЛО БОРЖНИКИ * і побачите КАРТИНУ МАСЛОМ: тисячі боржників починаючи із 50тис. , далі 40тис. і 30тис. і т.д. і це все КВАРТИРИ. Я , до речі, не знайшов ЖОДНОГО будинку приватного сектору. Про що це говорить? Це говорить про те там люди платять , бо міри ВОЛИНЬГАЗОМ приймаються відразу!!! А багатоквартирний будинок ШКОДУЮТЬ відключати від тепла, бо через деяких будуть страдати всі жильці !
Тарас Чурило Показати IP 17 Лютого 2016 21:52
о знайшов крайніх, а що він зробив для того, щоб вони мали змогу платити, і це все юорг населення а підприємства?
ЖАННА Показати IP 18 Лютого 2016 15:39
А ДЕ елементарна справедливість 7 НАдворі плюс 7-8-10-11 а платити треба наче мороз--мінус 15-20-25 ...куди йде економія від неспаленого газу 7 ХТО ТУТ КОНТРОЛЮЄ...