USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

У Луцьку борщ коштує вже майже 100 гривень

5 Листопада 2015 18:38
Аби приготувати український борщ у Луцьку потрібно витратити 95 гривень, інформує кореспондент УНН.

Найдорожчим інгредієнтом для українського борщу у Луцьку є м'ясо. За кілограм свинини потрібно заплатити 90 грн.

Загалом, ціни на інгредієнти для українського борщу у Луцьку виглядають таким чином: капуста червона – 13 гривень за кілограм, морква – 11 грн/кг, картопля – 9 грн/ кг, буряк – 8 грн/ кг, часник – 70 грн/ кг, цибуля – 12 грн/ к, петрушка – 6 гривень за пучок (50 грам), кріп – 7 гривень за пучок (50 грам), перець червоний – 80 грн/ кг, олія соняшникова – 17 гривень за 500 мл., свинина – 90 грн/ кг, сметана – 10,60 гривень (400 грам), томатна паста – 5,24 (70 грам), оцет – 13,89 (1 літр), сало – 60 грн/ кг.

Щоб приготувати традиційний український борщ об’ємом три літра потрібно витратити: - капуста – 500 г = 7,5 гривень - томатна паста - 70 г = 5,24 грн; - морква – 100 г = 1,11 коп; - буряк - 300 г = 3,40 грн; - картопля - 600 г = 5,40 грн; - часник - 25 г = 1,75 грн; - цибуля - 150 г = 1,80 грн; - перець червоний - 150 г = 12 грн; - петрушка – 50 г = 6 грн; - кріп – 50 г = 7 грн; - м’ясо (свинина) - 400 г = 36 грн; - сметана - 50 г = 1,33 грн ; - олія - 100 г = 3,40 грн; - оцет - 10 г = 0,13 грн; - сало - 50 г = 3 грн.

Загальна сума за інгредієнти – 95 грн і 6 коп. Таким чином один літр борщу коштуватиме – 31 грн 68 коп.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 5 Листопада 2015 18:44
БРЄД.
111 до Анонім Показати IP 5 Листопада 2015 19:01
Підтримую, на 3 л борщу 2,6 кг продуктів, нехай кореспондент сам їсть сам такий борщ
дідо Показати IP 5 Листопада 2015 18:58
А пісненький,на олійці, борщик не пробували? Вистачить обжератися.
Анатоль_ до дідо Показати IP 5 Листопада 2015 19:19
Ти правий, не треба зараз обжиратися борщами, не той зараз час. Шмат хліба водою запити от і добре.
карказ до Анатоль_ Показати IP 7 Квітня 2016 20:24
фу
Оленка до дідо Показати IP 6 Листопада 2015 22:17
Так отож ! З квасолькою чи грибами набагато смачніший, особливо коли настоїться!
Пенсіонерка Надія Т. Показати IP 5 Листопада 2015 18:58
Хто в державі визначає прожитковий мінімум ??? Аби приготувати український борщ у Луцьку потрібно витратити 95 гривень, інформує кореспондент УНН. Шановні народні депутати,поясніть будь - ласка , як прожити за визначений вами прожитковий мінімум, скільки раз в місяць їсти той борщ ...! ???
повар Показати IP 5 Листопада 2015 19:07
Який хворий робив і рахував розклад продуктів? Це не борщ, а "пєрвоє"
Наталі Показати IP 5 Листопада 2015 20:25
Ціни дууууууже завищені. На ринку картопля 4 грн. Простіше треба бути, товариші журналісти.
остап до Наталі Показати IP 6 Листопада 2015 08:08
5!
оксана Показати IP 5 Листопада 2015 20:52
Але ви пане і жерете
Бандана Показати IP 5 Листопада 2015 21:59
Навіщо брати червону капусту? Звичайна капуста - в два рази дешевша. І м"ясо - можна брати не вирізку за 87 грн, а лопатку за 75
Правда Показати IP 5 Листопада 2015 22:13
А може ціни на продукти питали у закупівельників,, Куріня'' або,, Корони Вітовта''? Тоді усе ок.
месник Показати IP 6 Листопада 2015 06:31
Журналіст напевно брав розраунок по технології приготування! Нема чого звинувачувати, але те що дорого, то і без розслідувань ясноо
Олег Показати IP 6 Листопада 2015 13:09
Ще одне підтвердження що ЗМІ довіряти не можна.
Макс Показати IP 6 Листопада 2015 22:20
В целом мэседж понятен)))цены аховые)))но всё тоже можно приготовить в 2 раза дешевле)))) З.Ы. это я на правах повара заявляю)))
юля Показати IP 26 Квітня 2016 16:32
це правда що зараз така дишева картопля?