USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Працівники луцького суду вимагають підвищення зарплати

15 Травня 2015 22:00
Працівники апарату Луцького міськрайонного суду Волинської області звернулися з відкритим листом до президента й інших керівників органів державної влади України щодо необхідності врегулювання питання оплати праці. Про це повідомляють на офіційній сторінці організації у мережі Фейсбук.

Так, у зверненні йдеться про те, що ситуація, яка склалася у сфері оплати праці працівникам апарату суду є критичною, адже саме зарплатня є основним джерелом доходів державних службовців. Законодавство України забороняє їм займатися іншими видами прибуткової діяльності, що є складовою антикорупційної політики.

Зауважимо, до працівників апарту суду належать спеціалісти канцелярії, кадрового, архівного, статистичного відділів, секретарі судових засідань, помічники суддів.

«Нинішня заробітна плата працівників апарату судів, не зважаючи на навантаження і відповідальність, прирівнюється до зарплатні некваліфікованих працівників. Посадові оклади працівникам суду є одними з найнижчих серед категорій держслужбовців», - наголошують у зверненні.

Згідно з новою редакцією Закону України «Про судоустрій та статус суддів» розмір посадового окладу працівника суду не може бути нижчим 30 відсотків посадового окладу судді місцевого суду. Однак у квітні депутати скасували цю норму, - йдеться у листі.

Зауважимо, що з січня цього року зарплату суддів обмежили 7 розмірами мінімальної зарплати. Однак уже з квітня Президент України Петро Порошенко зняв ці обмеження.

До слова, посадовий оклад працівника апарату суду дорівнює мінімальній заробітній платі, тобто, сьогодні становить 1218 гривень.

Оскільки така зарплатня не забезпечує належного рівня життя, працівники судової гілки влади звертаються до органів законодавчої та виконавчої влад з проханням врегулювати питання оплати праці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анонім Показати IP 15 Травня 2015 22:17
http://made-inussr.livejournal.com/86264.html - К офису МВФ в Киеве привезли живого кролика Сеню, который есть много капусты
Patrik до Анонім Показати IP 15 Травня 2015 22:41
Странно, но ты почему-то молчал, когда к твоему дому привели живого козла с твоим именем, который все время блеял и какал не по детски...
Штефан, Луцьк до Анонім Показати IP 16 Травня 2015 13:53
Судді, хай від щедрот своїх, ПОДІЛЯТЬСЯ ЗАРПЛАТОЮ.
123 Показати IP 15 Травня 2015 22:45
Оце так! А хто зараз із держслужбовців має більший оклад??? І в кого з них зарплата відповідає вимогам часу. А щодо відповідальності то у всіх держслужбовців вона одна!!!
oleg Показати IP 15 Травня 2015 23:02
судьи вообще хренели мало им взяток так и зарплату еще поднять совести нет
Анонім до oleg Показати IP 16 Травня 2015 08:45
100%. Ще зарплату хочуть??? ЖАХ. Наглость - второе счастье!
1237 Показати IP 15 Травня 2015 23:06
Ідіть на іншу, більш оплачувану роботу. На Кромберзі 2500, в сільське господарство 3000 гривень.
потерпілі від ЗВІРСТ Показати IP 15 Травня 2015 23:19
О... то питання закономірне і усі працівники суду і канцеляїї пишіть ..,що б ГОПАЛИ ЯК ІШАКІВ З ТИ ЗАЛУХІВ І ЛЮБОМИЛЬСЬКИХ РАДЕХІВ.....,щохвилини таких керівників суду як: ФІЛЮК П,Т,, з племінницею.Філюк Т.М., поплічниківі БАРЧУК В,М,, з Боратчучу (ІвасютоЛ.В.)...і доскону "гопали" як наповнював бюджет держави по штрафах з митниці з братків Остролуцьких Сергійка та Андрійка з Денисенком В.А.?? Значить обікрали і працівниеів СУДУ і катували дітей та інших людей, сепаратисти заздрені .., що "МАТНЬОЮ" покривали борг ДЕРЖАВІ та дітей обікрали і зарплату пригубили ці керівники судів не платять зарплату дітям та опікуну...., не наповнюють бюджет????
Лікар-психіатр до потерпілі від ЗВІРСТ Показати IP 16 Травня 2015 10:25
Віктор Юрійович, сьогодні до мене на 11:00 приходьте.
люстратор Показати IP 15 Травня 2015 23:21
Бути козлами і їсти капусту це вимога нової влади , боріться і поборете судді повинні бути по переду своїх працівників.
не пацик Показати IP 16 Травня 2015 07:07
люстрація пройшла-мамо роди мене заново
Йух Показати IP 16 Травня 2015 08:29
А им еще и зарплату платят?
А ндрій Показати IP 16 Травня 2015 09:53
8526 гривнів мала зарплата?По-моєму обнагліли до ручки.Чи цікавились вони зарплатою шахтаря,військовослужбовця,що кожен день,кожну хвилину ризикують втратити життя?Підписи під зверненням вважати списком ганьби,який вивісити на Майдані,щоб всі знали своїх героїв поіменно.А ще краще мобілізувати в АТО.
для А андрій Показати IP 16 Травня 2015 10:06
Спеш для таких розумників як ви розказую що працівникі апарату суду це секретарі помічники і т.д. зарплата у них 1100 на руки а робота і по вихідним і до ночі так що перед тим як п....ть ВИВЧІТЬ ТЕМУ задовбали недолугі п....ки для яких все одне.
церковна миша до для А андрій Показати IP 16 Травня 2015 10:31
Прочитавши Ваш пост у мене склалось враження, що ненормований робочий день серед державних службовців лише у працівників судової гілки влади, а працюють вони за копійки. Хочу довести до Вашого відома, що це не зовсім так, а посадовий на рівні мінімалки встановлений для всіх держслужбовців (я зараз говорю про простих працівників, а не керівників). При цьому, маразм ситуації полягає в тому, що наша влада робить вигляд, що вимагаючи від держслужбовця жити за 1500 грн. при теперішньому рівні цін і заборонячи займатись іншою роботою (навіть прибиральницею влаштутватись не можна), можна цілком вдало боротись з корупцією.
для миш до церковна миша Показати IP 16 Травня 2015 11:02
Я з Вами повністю згоден, просто склалось так що стаття стосується даних працівників, а пост мій адресований тим д....м, яким що суддя, що працівник апарату, що працівник судової адміністрації все одно бо для таких вони всі взагалі не потребують оплати праці бо є хабарниками
Месник Показати IP 16 Травня 2015 12:53
Пропоную відкрити кримінальну справу на Єрємєєва, взяти грошей за закриття, а потім роздати працівникам суду! Ось і вирішення))))))))
мобілізований Показати IP 16 Травня 2015 13:45
жаба давить секретарів, основну роботу роблять вони, а зарплата в 10 разів меньша хоча освіта одинакова. Всіх судей пропустити через ато
1 для мобілізованого до мобілізований Показати IP 16 Травня 2015 23:39
І що це дасть, ну так з практичної точки зору? От вас напевно пропустили через АТО і що тепер?
Ірина Показати IP 16 Травня 2015 14:48
Нехай з ними поділяться судді.
секретар Показати IP 16 Травня 2015 22:27
Правильно що написали я така сама як і ви попробуй вижити на такі копійки
Анонім Показати IP 16 Травня 2015 22:30
Я Дурію. На ці оклади в міську, обласну, районну раду і в суд влаштуватися неможливо. Без хабара.
Сергій Хмельницька о Показати IP 19 Жовтня 2015 22:12
Наші всі Судді досить того що мають в цей час такі великі зарплати той ще не ходять на роботу . Корупція в них 100% мають магаз ини які оформленні на інших людей , здають в оренду приміщення .Хто це все прикриє і коли.Відношення до працівників СВИНЯЧЕ.МАЮТЬ ЗА РАБІВ ДАЙ ПОДАЙ ЙДИ НА .......бо в тебе не підходить Вища освіта як тільки піднесуть зарплату апарату на 1 грн. зразу скорочення бо треба на роботу взяти інших людей щоб відтягти собі гарний куш за посаду секретара