Уже в лютому проїзд у луцьких тролейбусах буде 2 гривні
З 15 лютого вартість проїзду у луцьких тролейбусах збільшиться до 2 гривень.
Відповідне рішення прийняли члени міськвиконкому під час засідання сьогодні, 3 лютого.
Зі слів міських чиновників підняття вартості проїзду до 2 гривень дозволить покращити складну фінансову ситуацію на підприємстві, це дасть змогу залучити 120 тисяч гривень щомісяця для підприємства.
Члени виконкому підтримали проект рішення 16 голосами «за».
Нагадаємо, на підприємстві складна фінансова ситуація, працівники декілька місяців не отримують зарплати.
Раніше повідомлялося, що вартість перевезення у тролейбусах учнів та студентів, то вона залишається такою, як і була – 1 гривня.
Разом із тим, проїзний для учнів та студентів коштуватиме 50 гривень, а для організацій та підприємств вартість проїзного квитка становитиме 120 гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідне рішення прийняли члени міськвиконкому під час засідання сьогодні, 3 лютого.
Зі слів міських чиновників підняття вартості проїзду до 2 гривень дозволить покращити складну фінансову ситуацію на підприємстві, це дасть змогу залучити 120 тисяч гривень щомісяця для підприємства.
Члени виконкому підтримали проект рішення 16 голосами «за».
Нагадаємо, на підприємстві складна фінансова ситуація, працівники декілька місяців не отримують зарплати.
Раніше повідомлялося, що вартість перевезення у тролейбусах учнів та студентів, то вона залишається такою, як і була – 1 гривня.
Разом із тим, проїзний для учнів та студентів коштуватиме 50 гривень, а для організацій та підприємств вартість проїзного квитка становитиме 120 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 16
Думка
Показати IP
3 Лютого 2016 09:38
120 тисяч, то ничо для пiдприемства....
Анонім до Думка
Показати IP
3 Лютого 2016 09:58
Це дуже багато, якщо ці гроші не класти собі в карман. Попередне підвищення теж декларувалось такими самими гаслами.
лучани
Показати IP
3 Лютого 2016 09:47
Пора перестати возити пільговиків. Нехай самі пільговики страйкують під облдержадмінівстрацією
ск
Показати IP
3 Лютого 2016 09:53
А коли на тому підприємстві не було заборгованості?! Вона там завжди!!!!
КУМ
Показати IP
3 Лютого 2016 10:38
Пилите Шура,пилите,она золотая.Та ви піднімайте хоч до 3-результат нульовий.Що ви кришу латаєте,коли фундамент просідає!
Іван
Показати IP
3 Лютого 2016 10:55
Немає бажання вже сідати в той тролейбус. Мало того що один як дурень оплачуєш проїзд то і шансів зайняти сидяче місце немає. Їдь ціле місто стоячи. Краще доповнити і комфортніше маршруткою.
Манька до Іван
Показати IP
3 Лютого 2016 11:17
Йване, купе машену, та й їздь потихеньку, а то всє на тролєйбусє та на тролєйбусє...
Ганзя до Манькє до Манька
Показати IP
3 Лютого 2016 14:34
Чиє б корова мукала. Падруга, тибе я часто бачу на пірєдніх місцьох в тролєйбусє! Вєчно недавольная. Коль у тибе нима грошей на автівку, то не завідуй, бо то є один із великих гріхів. Мовчала б краще
Іван
Показати IP
3 Лютого 2016 10:56
Немає бажання вже сідати в той тролейбус. Мало того що один як дурень оплачуєш проїзд то і шансів зайняти сидяче місце немає. Їдь ціле місто стоячи. Краще доплатити і комфортніше маршруткою.
Тарас Чурило
Показати IP
3 Лютого 2016 13:08
Це тільки зменшить кількість пасажирів, які сплачують за проїзд, адже різниця в ціні з маршруткою всього одна гривня
Ірина Таран
Показати IP
3 Лютого 2016 13:27
Зовсім невпевнена, що це змінить ситуацію. Потрібний системний підхід, а не викачування грошей.
Юлія Парій
Показати IP
3 Лютого 2016 15:58
Оту рухлять, що їздить по Дуцьку тролейбусами назвати важко, ще й ціну підвищують
Читач
Показати IP
3 Лютого 2016 16:13
Охо-хо-хо... Ще двайцятьпять копійок з кишені витягуют багатирі... Як дальше жити...
121
Показати IP
3 Лютого 2016 17:59
ооо. .. а ще через трохи по 5, а маршрутки по 10... долар по 70 буде, і п*здець!
User
Показати IP
3 Лютого 2016 23:57
Ну тоді з березня вже чекайте і маршрутки по 4 грн.
Ірина
Показати IP
4 Лютого 2016 10:13
То виходить через 25 копійок усі борги перекриють!!!!!!!!!!!!! КРАСТИ ТРЕБА МЕНШЕ!!!!!!!!!!!!!!!
26 червня: свята, події, факти. Міжнародний день рожевого вина та Всесвітній день холоду
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
«Луцьк – територія талантів»: визначили найкращих юних вокалістів громади
25 Червня 2026 23:38
25 Червня 2026 23:38
У Луцьку відбулося відкрите тренування за участю представників патрульної поліції
25 Червня 2026 23:18
25 Червня 2026 23:18
Луцький стрілець увійшов до складу збірної України зі стрільби з лука
25 Червня 2026 23:00
25 Червня 2026 23:00
У Польщі зіткнулись два пасажирські потяги
25 Червня 2026 22:40
25 Червня 2026 22:40
Сім ліцеїв на Волині отримають кошти від держави на навчальні кабінети та лабораторії
25 Червня 2026 22:21
25 Червня 2026 22:21
Показали відео підпалу будівлі Господарського суду у Луцьку. Медіа повідомило про затримання двох підозрюваних
25 Червня 2026 22:02
25 Червня 2026 22:02
Зеленський затвердив для СБУ 40-денну операцію впливу на Росію для завершення війни
25 Червня 2026 21:42
25 Червня 2026 21:42
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
25 Червня 2026 21:23
25 Червня 2026 21:23
Підтвердили загибель військового з Волині Геннадія Смородінова
25 Червня 2026 21:04
25 Червня 2026 21:04
Поблизу Луцька чоловік і жінка провалилися у каналізаційний люк
25 Червня 2026 20:45
25 Червня 2026 20:45

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.