USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В Україні здорожчає м'ясо і молоко

3 Березня 2016 11:17
Підвищення ціни на молоко на 25% прогнозують українські виробники. Про це йдеться в сюжеті програми "Сніданок з "1+1", - інформує ТСН.

Ціна продукту залежить від двох факторів. По-перше, сировина, яка цього року здорожчає на 10-15%. По-друге, девальвація гривні, бо є імпортна складова у собівартості молочної продукції, курс валют також вплине на ціноутворення.

Експерти прогнозують, в перспективі відпускна вартість одного літра молока в поліетиленовому пакеті зросте з 10 до 11,5 грн.

На полицях магазинів молоко можна буде купити за 15 грн за літр.

Крім цього, вже у березні на 5% збільшаться ціни на свинину та м'ясо птиці. За кілограм свинини доведеться віддати в середньому 66 грн за кілограм. Тушка бройлера коштуватиме 36-39 грн. А от ціни на яловичину поки що залишаються сталими – 82 грн за кілограм.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
нхя не смішно Показати IP 3 Березня 2016 11:23
зєбс!
ОК до нхя не смішно Показати IP 3 Березня 2016 11:44
не переживай так: ще трохи і корівки підуть на зелений корм, отже собівартість виробництва молока знизиться, а відповідно і знизиться закупівельна ціна у виробників. А от як формуються витрати на переробку у виробників - це вже друге питання...
ну-ну до ОК Показати IP 3 Березня 2016 12:30
якщо буде таке літо як минулого року нефіга не подешевшає...+ пасовищ не так і багато є... а точніше їх немає... все під участками.. щоб травичка була потрібен дощ і тепло.. посуха такому уви не сприяє тай холод також...
Ілля Показати IP 3 Березня 2016 11:37
А що подешевшає???? Ужас які ціни!
Анонім Показати IP 3 Березня 2016 11:48
Дістало вже все.Держава зовсім не думає про свій народ.Геноцид.
лучанин Показати IP 3 Березня 2016 11:53
Підвищуються компослуги, продукти харчування, а зарплата тільки в наших депутатів.
Тарас Чурило Показати IP 3 Березня 2016 15:52
Ну як таке може бути в селян купляють за безцінь, а продають в тридорога