USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Війни майбутнього виникнуть через брак води?

30 Травня 2010 14:30
Жителі Індії і Китаю почали активну боротьбу проти забруднення питної води, що веде до дефіциту водних ресурсів. Аналітики вважають, що ситуація, що склалася, ставить під удар такі водоємні підприємства як Intel і Coca-Cola, яким доведеться вступити в боротьбу з місцевим населенням, яке використовує дорогоцінну рідину в сільському господарстві.
Про це пише Finance.ua
«Вода стане наступним інструментом контролю, причому не лише в Китаї і Індії, але і у всьому світі», - упевнений Лі Хайфін, віце-президент очисної компанії Пекіні. «Війни майбутнього можуть початися через брак води», - застерігає він.
Приблизно 2,4 мільярда людей живуть в стані «водного стрессу». Такі країни як Китай, відповідно до доповіді Тихоокеанського інституту в штаті Каліфорнія, відчувають небувалий дефіцит водних ресурсів. Укупі із забрудненням довкілля, це веде до скорочення валового внутрішнього продукту Китаю приблизно на 2,3%.
Згідно з прогнозами, попит на воду в найближчі два десятиліття подвоїться в Індії на 1500 мільярдів кубічних метрів, а в Китаї до 818 млрд кубометрів, тобто на 32% в основному за рахунок промислових споживачів води, таких як Coca-Cola, проте дефіцит водних ресурсів стосується в першу чергу населення країни, що, як передбачають експерти, може викликати запеклу боротьбу, вогнища якої вже спостерігаються в Індії та Китаї.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 1
тетяна Показати IP 31 Травня 2010 12:06
нещодавно в тернополі померла дитинка. виявилося, батьки брали воду для суміші з криниці. а вкриницях вже давно - отруєна вода і ніхто за цим не дивиться, не контролює. на волині це вже ПРОБЛЕМА! НЕ МОВЧІТЬ, БО ВИМРЕТЕ ЯК МУХИ!

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus