USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Як правильно заповнити документи на призначення субсидії. ЗРАЗОК

16 Квітня 2015 07:00
Для того, аби отримати субсидії на оплату комуналки, волинянам необхідно написати заяву та здати декларацію про доходи. Усе інше обіцяють оформити в департаменті соцполітики.

Нагадаємо,зміни вступають в дію з 1-го травня 2015 року згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 28-го лютого 2015 року № 106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій», якою передбачено новий спрощений порядок нарахування житлових субсидій.

Субсидії призначатимуть на 12 місяців, а продовжуватимуться автоматично.

Зразки заяв і декларацій, які необхідно заповнити при оформленні субсидій, пропонує «Твоє місто».

Заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звертаються за призначенням житлової субсидії, самостійно заповнює особа, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації.

Особи, які орендують житло, додають до Заяви договір найму (оренди) житла. Окрім Заяви та Декларації, заборонено вимагати від громадян інші документи, довідки тощо.



ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

У Заяві необхідно підкреслити, на які види послуг призначати субсидію («на оплату житлово-комунальних послуг» та/або «на придбання твердого палива та скрапленого газу»). Якщо домогосподарство користується твердим паливом, скрапленим газом та комунальними послугами, необхідно підкреслити все.

У ЗАЯВІ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ ТАКОЖ НЕОБХІДНО:

1) у графі «Номер особового рахунку» вказати номер особового рахунку, який міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

2) у графі «Найменування організації, що надає послуги» вказати назву організації, що міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

3) у графі «Примітки» зазначається наявність або відсутність засобів обліку, а саме «є лічильник»/«немає лічильника».

ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВИ



ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАПОВНИТИ ДЕКЛАРАЦІЮ ПРО ДОХОДИ І ВИТРАТИ ОСІБ, ЯКІ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ



Розділ І. Загальні відомості: вказуються відомості про всіх осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих – для осіб, які орендують житло і вказані у договорі оренди, або для індивідуальних забудовників, будинки яких не прийняті в експлуатацію), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

Розділ ІІ. Також заповнюються відомості про всі види доходів за попередній календарний рік (12 місяців 2014 року) осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих, зазначених у договорі оренди): заробітна плата, пенсія, допомога (крім її частини, виплата якої здійснюється одноразово, зокрема, при народженні дитини), стипендія, грошове забезпечення, аліменти, виплати відповідно до умов цивільно-правового договору, доходи від підприємницької діяльності, здачі майна в оренду, від продажу майна та немайнових прав, сільськогосподарської продукції, дивіденди, проценти від розміщення депозитів тощо. Доходи вказуються без урахування податку з доходів фізичних осіб із зазначенням установи, організації, підприємства, де отримується дохід.

Розділ ІІІ. Вказується інформація про одноразову купівлю майна або оплату послуг протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тис. грн.

ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
лучани Показати IP 16 Квітня 2015 08:14
Людям не субсидії потрібно роздавати , а привчати шукати роботу. Більше роботи та кращу. Знову чинуші хочуть на плодити потенційних жебраків та туніядців. Якщо людина має руки-ноги, то жодних пільг ьа субсидій неповинна отримувати.
11 до лучани Показати IP 16 Квітня 2015 08:30
..ти олень.................якби не підняли ціну на газ....то більшість не оформляли б субсидію.....
Анонім до 11 Показати IP 16 Квітня 2015 09:27
ні блін це не олень, це просто в Олиці інтернет увімкнули. Інакше не може бути, бо адекватна людини до такої тупої думки недодумалася б. Яцик у чора сказав, що на газ ще ціну будуть піднімати.
SVV до лучани Показати IP 16 Квітня 2015 10:41
Як що пишеш, то не пиши "лучани". Не всі такі придурки як ти.
Ковельчанин до лучани Показати IP 19 Квітня 2015 18:36
Типова помилкова думка. Почитайте: https://vgsemenov.wordpress.com/2011/01/17/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%B5-%D0%BC%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B0-%D0%B0-%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%BE-%D0%BB%D0%B8-%D1%8D%D1%82%D0%BE/
Елена до лучани Показати IP 14 Травня 2015 12:23
Можно ли оформить субсидию на при наличии задолженности за ком. услуги?
Анонім до лучани Показати IP 17 Липня 2015 21:02
Может у вас зарплата позволяет. А когда и работаеш и тут же не хватает на оплату.Молчали б уже.
Лилия до лучани Показати IP 16 Грудня 2015 17:18
какую зарплату нужно получать простому человеку чтоб без субсидий обходиться. Головой подумай своей
Анонім до лучани Показати IP 30 Січня 2016 20:21
Шановний! Ви взагалі подумали що сказали?! Допустимо ми молоді маємо руки, ноги, здоров'я. А візьмемо пенсіонерів, у них мізерна пенсія за яку вони мають прожити цілий місяць і ще заплатити досить немаленьку суму за газ. Так що шановний(на) думайте що говорите!
TopseCrets до лучани Показати IP 6 Вересня 2016 16:38
коментар було видалено
луцький Показати IP 16 Квітня 2015 08:24
Люди, у більшості, працювати вміють, а от влада - все викачує на повну!!! Це ж треба додуматись в один раз і при заморожуванні зарплат і пенсій підняти ціну на газ на 280%!!! Це правильно? А потім різні "розумники" людей ще винними роБлять?! P.S. А зразки заяв і декларацій ще "меньшими" зробити можна?! Є розум?!
лучани до луцький Показати IP 16 Квітня 2015 09:43
Ціною на газ всі повинні "дякувати" кремлівській агентці Тимошєнко, яка в 2009 році підмахнула газовий пакт з Путлєром, чим загнала всю країну у газову кабалу. Дотепер різниця в ціні для населення компенсувалась з податків, тобто гроші замість лікарень та шкіл йшли в Кремль. Бютоголова секта весь час бреше про вигідний кантракт та "дешевий" український газ. За субсидіями на газ нехай люди звертаються у штаби БЮТ, вул.Ковельська 2, телефон 78-50-63., відділ субсидій.
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2015 09:58
В НЕДІЛЮ ВИХОДЬТЕ НА МАЙДАН, ЩОБ ИДІОТИ ПРИ ВЛАДІ НАРЕШТІ ВИКЛЮЧИЛИ ОПАЛЕННЯ !!!!!!!! ТА ВЗІРВІТЬ ТУ КОТЕЛЬНЮ!!!!!
Анонім до Лучанин Показати IP 16 Квітня 2015 10:41
Ти дибіл у квартирах холод став,як тільки похолодало.Торбі гаряче іди спати на вулицю.Купеи вілу і пали собі. Або їдь лікуватися в Олику. Придурок. Дякуємо пану Романюку за турботу про нас лучан
Один з лучан Показати IP 16 Квітня 2015 10:05
Все, що автори змогли - передрукувати з полтавського сайту? Краще б пояснили, де в нашій ( луцькій ) квитанції особові рахунки :-)
Анонім Показати IP 16 Квітня 2015 10:36
інформація поверхнева і не дає відповіді на масу запитань. 1. за який період вказувати доходи. 2. які доходи має вказувати непрацюючий. крім того, є багато запитань щодо порядку призначення. 1. якщо у приміщенні є лічильники, яке значення має соціальна площа ? 2. по якому тарифу буде рахуватись, коли домогосподарство не перевищує ліміт норм споживання енергоносіїв за умови наявності лічильників. 3. чи будуть враховуватись зайво сплачені кошти, коли необхідна до сплати сума є меншою за обовязковий платіж 4. як це все можна відслідкувати ?
СС до Анонім Показати IP 16 Квітня 2015 15:14
Доходи з 1 січня 2014 до 31 грудня 2014
Один з лучан до Анонім Показати IP 16 Квітня 2015 15:35
Соціальна норма житлової площі має значення, певно, при розрахунку опалення.
СС Показати IP 16 Квітня 2015 15:13
Незрозуміло в Луцьку стосовно номерів особового рахунку. З самого верху пише номер особового рахунку (код вулиці, № будинка, квартира) У мому випадку Грушевського - код вулиці 110, Будинок 5 і квартира ** Виходить номер особового рахунку 1105** Так цей номер вписувати у всі види послуг, чи якісь конкретно?
Один з лучан до СС Показати IP 16 Квітня 2015 15:33
Вчора в "луцьктепло" сказали, що особовий рахунок=код вулиці+номер будинку+номер квартири ( як ти написав (-ла)). Сьогодні в обчислювальному центрі сказали, що у нас ТІЛЬКИ ДВА особові рахунки: за електрику та газопостачання ( вони в квитанції прописані ).
оксана Показати IP 16 Квітня 2015 20:18
чи вписувати в декларацію виплату по догляду за дитиною?
ВН Показати IP 17 Квітня 2015 17:32
А Ви, можете дати зразок з реквізитами ВОЛИНСЬКИХ підприємств, чи в ПОЛТАВІ живемо??? Чи одне місце напрягти вам ЗП не дозволяє???
Абуя-абуя! Показати IP 17 Квітня 2015 18:22
Потрібно щоб по телебаченню проводили розяснювальні передачі - що та як правильно заповнювати, які категорії громадян підпадають під субсидію а які ні тому що приходиш в соціалку там тобі ніхто нормально неможе або нехоче розяснювати всі дуже горді та зайняті!!!
Один з лучан до Абуя-абуя! Показати IP 20 Квітня 2015 12:47
На нашому "Аверсу" такий ведучий (?) розказує про субсидії, що тільки заплутає :-)
Elder Показати IP 7 Травня 2015 15:45
Народ, а поясніть мені, який зв'язок між доходом за 2014 рік і тим, що я плачу ЗАРАЗ, за травень 2015-го, і заробляю ЗАРАЗ, за травень 2015-го. І якщо я офіційно в 2014-му лише 4 місяці працював, то як вони це зрозуміють з тієї загальної цифри... короче "спростили" так спростили.
ирина Показати IP 12 Травня 2015 16:25
17 квітня просили люди надати номери особових рахунків Волинських підприемств які надають комунальні послуги вже 12 травня а нас ніхто не чуе
Serg Показати IP 20 Жовтня 2015 16:24
Лiпiнець реально
джулі Показати IP 11 Листопада 2015 16:15
Скажіть будь-ласка чи треба вписувати номера особових рахунків в декларацію на субсидію?
джулі Показати IP 11 Листопада 2015 16:22
Можливо хтось знає чи можу я подати на субсидію, коли квартира записана на маму (мама не приписана), а я з двома дітьми приписана. Бо в собезі сказали,що не можу.. Бо особові рахунки не будуть збігатися, або щоб мама приписувалася або, щоб я була власником квартири???????
Анонім до джулі Показати IP 21 Серпня 2016 11:04
Вас обманули, в мене теж така ситуацiя як у Вас, потрiбнi данi тiльки тих хто ПРИПИСАНИЙ i ВСЕ. Менi супсидiю оформили без власника, а власник не приписаний!
Виталий Показати IP 12 Березня 2016 16:39
Ну да як при янику був газ дешевше в половину Сеня кричав дорого ми маем свои запаси сами можем себе протопити зробим дешевше в два рази в итоги в место дилення вийшло помножили зробили дорожче але шоб ми не бубнили на те вам субсидию. кому рубль кому два. В мене малий рик и чотири мисяци в ато видбув сначала дали 1.70 грн на газ в мисяць а зараз взяли переглядать вообще ничиго не получае.