USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«За наші гроші Івахів благодійністю займається», - волинські селяни

23 Травня 2015 18:30
Мешканці прикордонного села Млинове Ратнівського району звинувачують свого депутата Степана Івахіва у тому, що з ними не розрахувалися заготівельники за молоко. Про це йдеться у сюжеті Громадського.Волинь.

Зі слів мешканців, виплат немає з жовтня місяця.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що чверть мільйона гривень боргує «Ковельмолоко» мешканцям 20 сільрад

«Івахів тут займається благодійністю, акції благодійні організовує. Та й на виборах платити може: по 50 гривень нам пропонував, мовляв, голосуйте, ми допоможемо, посприяємо, щоб вам ваші гроші виплатили. Смішно звучить, але це - реальне життя. Нашими грошима починають благодійністю займатися», - розповідає місцева мешканка Надія Хозей.

Ще з минулого року селяни чекають, коли «Ковельмолоко» поверне їм 26 тисяч гривень. Куди тільки не зверталися обурені люди: і до голови ОДА, і до правоохоронних органів. Скрізь розводять руками: договори між заготівельником і здавачами молока оформлені неналежним чином. Тому довести у суді, що їх обкрадають, не вдасться.



Після зйомки сюжету журналістів повідомили, що кошти за молоко частково уже надійшли на рахунки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Олесь Показати IP 23 Травня 2015 18:35
Так виберіть його знову- в депутати..... І ображайтесь далі...
стопудово до Олесь Показати IP 23 Травня 2015 22:54
1000 %
Олесю до Олесь Показати IP 27 Травня 2015 20:11
Гарний коментар з точки зору в'їдливості чи іронічності. Але переконаний, що було б більше користі, якби кожен тутешній емоційно-іронічний коментатор спокійно і переконливо пояснив за можливості звичайному поліщуку-виборцю, що основним і головним злом для нього, його дітей і внуків є кланово-олігархічна система, яка уособлюється ось в таких моральних виродках івахівих, єремеєвих, мартиняках. Якщо кожен з нас почне виконувати таку, здавалося .б, незначну роботу, впевнений, що наступного разу ці виродки-олігархики залишаться за бортом виборчого процесу.
перехожий Показати IP 23 Травня 2015 19:20
1:50 хвилина. який то Бондар по 50 гривень предлагав. ГА. цікаво.
Anat Показати IP 23 Травня 2015 19:58
А що з цього приводу робить піар Ковельський Волонтерський центр ;) чи їх теж киданули ????
полішук Показати IP 23 Травня 2015 20:11
Правильно робить,що не платить,але лохи всерівно проголосують за Івахіва,на майбутніх виборах. Так само проголосують за Єремеєва,Мартиняка на інших виборчих округах,а потім будуть шмарклі розпускати,що обдурили.Але питання в іншому:Чому наші "органи" глухі і сліпі?Адже Надія Ходзей заявила,що на виборах платив по 50грн. і селяни в надії,що і дальше буде платити.
Анонім до полішук Показати IP 23 Травня 2015 20:22
тому що для перемоги на виборах потрібно мати гроші. так в будь-якій країні, наприклад в штатах - так само всі кандидати дуже не бідні люди і можуть купити собі голоси виборців.
полішучка до полішук Показати IP 24 Травня 2015 07:31
підтримую продали душі дияволам за 50 грн. немає чого тепер скиглити своїх дітей захистити неможемо і ті в бігах від АТО а їх ви захистили 100 пудово і ще ж вашими грошима вони благодійністю займаються А ви коли отримаєте гроші за молоко то памятники їм при житті поставте. дибіли а не народ 20 років на ті самі граблі наступаєте ..... в прокуратуру писати заяви всі села які взяли гроші ну требаж так дешево спокусилися на 50 грн. Треба було б на 1000000 отоді і корову не трималаб а 5 років пожила б як Івахів в маслі.... Ні розуму ні совісті у виборців. Ось тобі і істина " Чого бідний бо дурний а чого дурний бо бідни й"
Смотрящий до полішук Показати IP 26 Травня 2015 09:30
Ковельські лошари МОВЧАТИ!!! А то прийде Палиця і поставить в іншу позу.
Володимир Показати IP 23 Травня 2015 20:14
Івахів так свмо як Єремеєв купив подачками виборцям собі депутатський мандат. А тепер має з цього прямий зиск. Знайшли депутата...
Анонім до Володимир Показати IP 23 Травня 2015 20:23
можна модумати, що гузь чи лапін на івахіва і єремєева чимось кращі.
Андрій Показати IP 23 Травня 2015 21:27
А інші фонди хіба не за наші гроші нам подачки дають. На нас зароблять, а потім соту частину кинуть як кістку собаці
луч Показати IP 23 Травня 2015 22:50
лідер палиця більше в....в більше роздав
123 до луч Показати IP 24 Травня 2015 11:27
Це питання лише відсотку вкраденого, який він повернув тим, кого обікрав.
пасажир Показати IP 24 Травня 2015 08:02
Дуже погано, що склад ВР формується на основі вибору таких от баранів, що за 50-200 грн. голосують за всяких єремеєвих, івахівих, мартиняків і т.д. Але, на жаль, це стадо Інтернетом не користується та коментів не читає.
виборець до пасажир Показати IP 24 Травня 2015 09:15
Недалекий час,коли знову потрібно буде вибирати.Хоча це ще під знаком ?.Але принаймі на це надіємося.ОТЖЕ!!! Банда вождів монополістів партій готують Закон про відкриті списки,в яких хочуть знову просунути в місцеві органи влади потрібних людей.А дальше...стара пісенька на новий лад. І як були голодранцями-босяками,так і дальше будемо.Люди повинні вибирати до різних Рад не партії,з їхніми вождями,а ОСОБИСТОСТІ,на яких можна покласти надію за своє і своїх дітей майбутнє.Вибори повинні бути тільки за мажоритарною системою і з правом самовисування.А виборцям не сліпо брати по 50-200грн. від олігарха,а пора відкрити очі і вибрати,(а вибирати буде з кого),достойного,якого знаєте,що він гідний представляти ваші інтереси і боротися за них у органах влади.
Вячеслав Показати IP 24 Травня 2015 09:28
Я вражений тим скільки ж насправді дурнуватих баранів на Волині приймає участь у виборах. Відстоюючи їхню честь та гідність за них гинули на МАЙДАН наші дітиІ А ці придурки продовжують і далі обирати все тих же, тільки нових Януковичів, Івахівів, Єремєєвих, Мартиняків, які ще у січні 2014 хотіли знищити Україну як націю ... Я вражений скільки насправді на Волині тупого бидло-населення ...!
виборець до Вячеслав Показати IP 24 Травня 2015 09:35
Молодець!!! Повністю підтримую.
життя не навчило Показати IP 24 Травня 2015 12:18
100% впевнений, якщо б взавтра були вибори , то мої дорогі і любимі українці вибрали б тих самих -Єремеєва, Івахіва і Мартиняка... Продадуться за 200-500 грн не думаючи про своє майбутнє і своїх дітей !!! Ходять і плачуть після виборів як все розкрадається і як все дорого. Де розум українців під час виборів не знаю . Чи то не розуміємося в людях , чи дурні, чи то такі недалекоглядні ми ? Гроші беріть, бо олігархи в нас українців накрали, але голосуйте так, щоб порядна і чесна людина керувала, якій можна довірити владу !!!
Наталія до життя не навчило Показати IP 25 Травня 2015 17:54
А в нас залишились самі чесні люди???? Назвіть хочаби на Вашу думку трьох з Волині. Дуже вже мені цікаво.