USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

ДТП з потерпілими у Луцьку: водія затримали свідки. Фото

4 Жовтня 2018 14:59
Водій автомобіля Peugeot Partner втратив контроль над автомобілем та вилетів на зустрічну смугу, де зіткнувся з автомобілем ВАЗ 21099. Піля скоєння ДТП кермувальник намагався втекти.

Про це повідомляє власкор Інформаційного агентства Волинські Новини.

Інцидент стався на вулиці Карпенка-Карого. Водій "ВАЗу" каже, що "Пежо" просто вилетіло йому на зустріч. Проте після удару водій "Пежо" на єврореєстрації не зупинився, а спробував втекти.

Заблокували його до приїзду патрульних двоє чоловіків, які працюють неподалік і стали свідками інциденту.
Від удару водій "ВАЗу" отримав травму ноги, його госпіталізували в лікарню для надання медичної допомоги.

Зі слів патрульних, які працюють на місці, водія підозрюють у тому, що він кермував авто у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Тож зараз його освідують.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
123 Показати IP 4 Жовтня 2018 15:25
О бляхи є. Починаєм срач! уууу бляхиииии... скіко можнааа
Просто до 123 Показати IP 4 Жовтня 2018 15:33
аахаха. понакупляли хлам, їздити не вміють, права купили..
... Показати IP 4 Жовтня 2018 16:18
Задовбала вже та пянь на бляхах!!!!
123 до ... Показати IP 4 Жовтня 2018 17:32
Не на бляхах не довбе?
читач до 123 до... до 123 Показати IP 4 Жовтня 2018 18:52
Не на бляхах теж довбе. Але кількість ДТП з бляхами по статистиці значно більша ніж не на бляхах. Більше того не на бляхах можна відслідкувати по реєстру і не має такого бажання втікати як в цього неадеквата з даної статті.
123 до читач до 123 до... Показати IP 4 Жовтня 2018 19:22
Дай статистику свою. Тут недавно велась статистика, і вона говорила абсолютно про іншу сторону. Було щось 27 : 5 чи в такому роді. Де 27 це кількість винуватців укрблях. Наявність укр.номера тобі також не дасть гарантій, тому що велика кількість авто катається по дорученні, які передавались вже через 10 ті руки. То про що мова?
ігор луцький до читач до 123 до... Показати IP 4 Жовтня 2018 20:52
Для не компетентних бляхофобів;https://www.volynnews.com/news/all/kozhna-piata-avariia-na-volyni-bula-za-uchastiu-yevrobliakh-politsiia/
Анонім Показати IP 4 Жовтня 2018 16:22
Всі "бляхи" негайно зареєструвати або вилучити на металобрухт...їздунів пьяних посадити до вьязниці
ВВ Показати IP 4 Жовтня 2018 17:50
ФОТО героя, здається мій сусід, а він нотаріус, чи хз, щось в тій сфері
Учасник дорожнього р Показати IP 4 Жовтня 2018 18:20
А надайте, будь-ласка, інформацію - яка автошкола випестувала такого їздуна ? Доцільно би було започаткувати рейтинг автошкіл. Бо судячи із таких випускників ті школи в трійку кращих в Україні не входять !