USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Фото ДТП, в якій загинули нацгвардійці

6 Січня 2015 11:43
З'явилися перші фото жахливої ДТП на Донбасі, у якій загинули 13 військових. Про це інформує ТСН.

Як видно на фото, пошкоджені автівки розкидані уздовж траси, а автобус внаслідок зіткнення взагалі лишився без передної частини - від автівки лишився сам каркас.

Нагадаємо, вчора, 5 січня, бійці-добровольці та військовослужбовці за контрактом Національної гвардії України їхали на ротацію. Згідно з попередньою інформацією, зіткнення військових автомобілів КРаЗ та автобусу Богдан трапилося через погані погодні умови.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
дідо Показати IP 6 Січня 2015 11:50
коментар було видалено
?! Показати IP 6 Січня 2015 12:00
Це 100% диверсія і, можливо, пов'язана із оголошенням масових скорочень в Міноборони, а там же зрадників...........валом. От вони і влаштували підставу. Наприклад, "напоїли" хлопців.........
123 до ?! Показати IP 6 Січня 2015 13:01
коментар було видалено
Анонім до 123 Показати IP 6 Січня 2015 13:10
Сам КІНЬ. Це так як було з іншими патріотами України (Чорновіл, наприклад) - той самий сценарій.
лучанин до Анонім Показати IP 6 Січня 2015 13:11
коментар було видалено
Анонім до лучанин Показати IP 6 Січня 2015 13:14
Дякую за КОМПЛІМЕНТ. Ти просто не знаєш ХТО я.
Дід Панас до ?! Показати IP 6 Січня 2015 14:49
Яка диверсії? Хто тих солдатиків чомусь учив? Вони не те що стріляти, вони їздити не вміють. Але дачі гарно мурують і перекривають.
морозюк Показати IP 6 Січня 2015 12:06
Количество погибших в этой аварии говорит о качестве и уровне безопасности отечественного автопрома... об уровне отставания Украины... и символично о нашей власти: о том какие она машины выпускает с мыслью о народе и какими таможенными пошлинами обкладывает импорт, который на две головы выше, под видом защиты украинского производителя...соболезнования семьям погибших...
Степан Бандера Показати IP 6 Січня 2015 12:12
Якби зіткнулися 2 мерседеса чи Вольво, то загинули б максимум водії. А Богдан - це коробка металева без жодних елементів захисту. Яке горе. Я б сказав ці смерті також на совісті наших автовиробників
Народна довіра Показати IP 6 Січня 2015 12:27
Подумайтє кому належить Богдан !
автопром до Народна довіра Показати IP 6 Січня 2015 13:08
А до більшості вироблених автобусів "приклав" руку Гунчик!!!
мирна Показати IP 6 Січня 2015 13:09
Пишуть, говорять, обговорюють, обс...ть... все і вся, а лише не говорять про шляхи, що приведуть до МИРУ!!!
луч Показати IP 6 Січня 2015 13:22
вн ви сєпарський сайт судячи по коментам. ЗАКРИТИ ВН!!!
Дід Панас до луч Показати IP 6 Січня 2015 14:52
Якщо це не сарказм то тебе треба закрити в Ліпінах.