USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Міліція затримала керівників полтавського «Правого сектора»

25 Березня 2014 15:00
Міліція не витримала критики: затримала лідерів «Правого сектора» прямо посеред пікету.

Так, під час пікетування представниками Правого сектора управління МВС України в Полтавській області працівники УБОЗ затримали керівництво облорганізації, а також керівника політичного крила "Правий Сектор - Схід" Іллю Ківу, - повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Полтавський центр "Правого сектора" проводив сьогодні пікетування місцевого управління МВС, який нещодавно очолив чоловік, який ще взимку керував "тітушками". Пікетування було фактично зірвано УБОЗом, який затримав керівника політичного крила "Правий Сектор - Схід" Іллю Ківу, координатора "Правого сектора" Полтавщини Івана Балацького, координатора "Правого сектора" Полтави Максима Левчука та трьох їхніх заступників", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на офіційній сторінці Правого сектора у соцмережі ВКонтакте у вівторок.

У Правому секторі повідомили, що активістів намагаються звинуватити у незаконному зберіганні зброї.

"Водночас жодної зброї у них не вилучено, а затримання ґрунтується лише на "оперативній інформації", тобто лише на бажанні міліціонерів", - наголошується в повідомленні.

"Замість того, щоб озброювати населення перед загрозою російського вторгнення, МВС намагається відібрати у патріотів єдина їхню зброю - сміливість", - вважають у Правому секторі.

Нагадаємо, сьогодні вночі під час проведення спецоперації з затримання озброєного угрупування міліціонери вбили лідера рівненського Правого сектора Олександра Музичка (Сашка Білого).

Рівненський "Правий сектор" оголосив війну Арсену Авакову через вбивство Олександра Музичка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Васька Показати IP 25 Березня 2014 15:03
Сьогодні день суцільного позитиву. Одного пуля наздогнала, інших затримали. Коли ж вже до нашого краю дійде порядок??!
345 до Васька Показати IP 25 Березня 2014 18:16
до кінця неділі і у вас будуть всі нейтралізовані і безвісті зниклі!!!
Я Показати IP 25 Березня 2014 15:09
ну що ПС Волині... ши по норам ???
ДД Показати IP 25 Березня 2014 15:13
Сокіл і УБОЗ - дармоїди, хай їдуть в Крим.
вв Показати IP 25 Березня 2014 15:20
Вони за Правим Сектором ганяють.А в Одесу профашистські загони пробираюттся.Аваков ви ідіот.Вилізіть з фейсбука.
Пацифістів геть до вв Показати IP 25 Березня 2014 15:25
Дійсно наведіть порядок на кордоні.В Донецьку прапор України спалювали.Яка подальша доля сепаратистів?Поганили пальчиком і відпустили?PS Я не є прихильником Сектора.
сс до вв Показати IP 25 Березня 2014 15:46
Може недаремно покійний Саша Білий хотів Авакова як собаку повісити? До чого докеруються нинішні "мужі" під керівництвом "ЖОНИ З КОСОЮ" побачимо. Викинуть їх скоро люди на смітник історії.
д Показати IP 25 Березня 2014 15:21
В крим треба було їхати правому сектору якщо вони такі патріоти. А не займатися вимаганням та не понятними люстраціями. Вони розвалюють державу із середини. А правоохоронні органи нарешті почали працювати. ПС треба пересадити всіх до єдиного.
таня до д Показати IP 25 Березня 2014 15:29
Згідний .Пересадять Правий Сектор.Що далі?В Україні все буде добре?А на рахунок зовнішнього ворога?Поклонитися їм?
лучанин до таня Показати IP 25 Березня 2014 16:18
В Україні заборнені Конституцією і законами бандугрупування військового характеру(типу ПС). ПС не являється і товариством сприяння оборони. А також не прийняв активних дій щодо кримського конфлікту. В час коли велике загострення зовнішньої політичної обстановки, лишити всередині країни бандугрупування з вогнепальною зброєю, якому не писані закони України, є злочином! Слава МВС, Хлопці почали працювати! На четвер - пятницю передають похолодання. Може Данильчука з данильчушками холодною водою обільєм на театральному майдані?! ))))))))))) хахахахаххааааххх
ганя-ваня до таня Показати IP 25 Березня 2014 16:20
"Таня" ти трансек чи роздвоєння особистості між чоловічою і жіночою статтю маєш?
1221 до ганя-ваня Показати IP 25 Березня 2014 16:31
Це Портніков під ніком Таня пише.
ХАХАХА до 1221 Показати IP 25 Березня 2014 16:43
Да это пасик ему скучно стало
Марія Показати IP 25 Березня 2014 15:23
А правий сектор не дармоїди, вони -рекет і розбій
Лучанин Показати IP 25 Березня 2014 15:28
Данильчуку про всякий випадок треба посилити особисту охорону, бо він за короткий час здобув собі смертельних ворогів.
не озброєний Показати IP 25 Березня 2014 15:32
Озброюється не населення, а бандота, яка примазалася до сектору.
Лучанин Показати IP 25 Березня 2014 15:33
Нам би на Волині так
пан Показати IP 25 Березня 2014 16:07
переловлять як котят
лама Показати IP 25 Березня 2014 16:14
це говорить про те, що єврейська сім'я на чолі із сонькою-золотою ручкою потихенько розправляються із неугодними. і міліція, якій ще місяць тому били по руках, обзивали із сцени майдану бандитами, тепер стає їхньою зброєю розправи. За шо боролися, на той напоролися. Що ж тоді помінялося: милостиню у світі просимо, людей потиженько вбивають, а київські євреї декларують земний рай. Кінець не за горами...
Українець Показати IP 25 Березня 2014 16:25
А то ти тільки, що зрозумів, ще схемки откату, хабарів і митницю перебудують і ті ж яйця тільки з косою чи оселедцем це на поціновувача.
1221 Показати IP 25 Березня 2014 16:27
Волинські Новини поставтебудь ласка для Паши Данильчука пісню гр.Мумий Троль "УТЕКАЙ" від волинських людей
Оно нам треба? Показати IP 25 Березня 2014 16:54
http://hvylya.org/news/digest/mvf-ekstrenno-vyidelit-ukraine-15-20-mlrd.html. А что взамен???????????????
Згідна з Ламой Показати IP 25 Березня 2014 16:57
це говорить про те, що єврейська сім'я на чолі із сонькою-золотою ручкою потихенько розправляються із неугодними. і міліція, якій ще місяць тому били по руках, обзивали із сцени майдану бандитами, тепер стає їхньою зброєю розправи. За шо боролися, на той напоролися. Що ж тоді помінялося: милостиню у світі просимо, людей потихенько вбивають, а київські євреї декларують земний рай. Кінець не за горами...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дід до Згідна з Ламой Показати IP 25 Березня 2014 17:59
Мєнтів в Крим - порядок наводити, а то тільки й мови, що міліція деморалізована. Зарплату отримувати не деморалізована!!!