USD 24.1 24.35
  • USD 24.1 24.35
  • EUR 26.75 26.9
  • PLN 6.2 6.29

На трасі Ковель-Луцьк з кювету дістали вантажівку. Оновлено

На трасі між Ковелем та Луцьком 27 грудня з кювету дістали вантажівку.

Як повідомили у коментарі Інформаційному агенству Волинські Новини представник фірми, що перевозила вантаж, фура злетіла у кювет ще 23 грудня близько 10 години ранку.

За кермом вантажівки перебував громадянин Туреччини і сама машина була на іноземній реєстрації. Зазначається, що причиною ДТП стали несприятливі погодні умови.

Як пише Волинська правда, вантажівку довелося піднімати із використанням спецтехніки.
Реклама
Загрузка...
Коментарів: 8
Свідок Показати IP 27 Грудня 2017 18:30
Які нах... Мандарини .Фура лежить 4день з помідорами, з турецькими номерами ,нікому діла нема до неї .Сьогодні згадали.
Вантажник до Свідок Показати IP 27 Грудня 2017 22:16
То була хурма, "свідєтєль"...
Вантажник працюючий Показати IP 28 Грудня 2017 08:12
100 пудов то був баклажан
Баклажан Показати IP 28 Грудня 2017 08:45
То виноград був тогорічний, точно знаю.
бачив Показати IP 28 Грудня 2017 08:55
вона лежала вже 25 грудня в понеділок
Свідок(не єгови!) Показати IP 28 Грудня 2017 13:07
А про стан самого водія вказати можна було...А нащо... Головне що вказано що вантажівка польської реєстрації( це певно дуууже головне в цій аварії...)і що везла мандарини!(гарна фото це доповнює)
! до Свідок(не єгови!) Показати IP 28 Грудня 2017 23:45
З водієм все ок. Зупинявся у суботу вже по темному біля тієї фури. Стояла машина легкова поруч - казали що стережуть товар. Ще сказали - що водій "зловив" зловив узбіччя і фуру понесло. В той вечір дійсно була погода для їзди погана