USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

На Волині активісти готують смітника для місцевих прокурорів?

7 Грудня 2014 18:18
У вівторок, 9 грудня, о 10:00 громадські активісти планують пікетувати міську прокуратуру. Організатори пікету – «Самооборона Нововолинська», «Люстраційний комітет» та «Волинські патріоти».

Про це повідомляє Нововолинський інформаційний портал.

«Багато справ прокурори просто «спускають на гальмах», і тому справи реальних злочинців навіть не доходять до суду. Прокуратура сьогодні покриває злочинців, а тому апріорі не працює на благо народу», - говорить громадський активіст Андрій Рязанов.

Організатори пообіцяли підігнати під прокуратуру сміттєвий бак, аби прокурори змогли пройти «народну люстрацію», - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 25
ігор Показати IP 7 Грудня 2014 18:27
молодці
Штефан Показати IP 7 Грудня 2014 18:31
ЗНАЄ ШАВКА!
Анонім Показати IP 7 Грудня 2014 18:38
Не щдавайте їм спуску, дожимайте!
віктор Показати IP 7 Грудня 2014 19:23
надіюсь українські патріоти самі розберуться без підказки московських шавок
Анатоль до віктор Показати IP 7 Грудня 2014 21:19
І розберемося, Наталко!
Подстрикатель Показати IP 7 Грудня 2014 22:19
Всіх топити в смітниках, козлів!!!
888 Показати IP 7 Грудня 2014 22:47
ПРОВІРИТИ СТАТКИ І НА ПАЛЮ, АБО В БУГ .
северин Показати IP 7 Грудня 2014 23:19
хлопці, потім приїдьт до обласного центру і потрусіть прокуратуру області і міста Є такий собі хороший чоловік на прізвище Володимир Хвещук, Бувший природоохоронний прокурор , організатор і реалізатор корупційних схем.і
Анонім до северин Показати IP 7 Грудня 2014 23:45
Також у секторі зв’язків з громадськості УНІАН повідомили, що наразі встановлюються деталі штурму облради Вінниці й можлива причетність до провокацій «засланих» осіб. Деталі обіцяють оприлюднити якомога швидше. Іншими словами, якщо ви побажаєте пролюстровати не того, кого потрібно, то ви станете найманцями Путіна.
DJYJ до Анонім Показати IP 8 Грудня 2014 07:50
хто проти теперішньої влади хоч слово вякне про її прорахунки - той агент ФСБ,ГРУ, а той міжнародний терорист з великим стажем.
222 до северин Показати IP 8 Грудня 2014 09:48
Підтримую - прекрасний пересувний бак - по дорозі до Луцька обовязково треба булоб заїхати і до Володимирської прокуратури . Тамтешній прокурор юра луцик чекає не дочекається - давайте разом те сміття вивозити .
kkkk Показати IP 8 Грудня 2014 07:11
.. а люстратори хто
222 до kkkk Показати IP 8 Грудня 2014 09:33
Міська Громада....
люстратор Показати IP 8 Грудня 2014 08:15
Ще одне нововведення від Кабміну - 30% податок з покупки, вартість якої вище 12,8 тис. Грн. Проект вже в Раді, якщо його приймуть, то покупці, що не підтвердять дохід (за допомогою паспорта та коду), будуть змушені платити третину суми від покупки з 1 січня. Ось кого треба люструвати!!!
віктор до люстратор Показати IP 8 Грудня 2014 10:35
тобі чого переживати в тебе ж гроші в рублях
Андрій Показати IP 8 Грудня 2014 09:17
Подивимось, що з того вийде. А вийде пшик
Че Показати IP 8 Грудня 2014 09:49
Потрібно активістам дати можливість розслідувати справи та підтримувати обвинувачення в суді. Для початку розберіться, а потім кулаками махайте. В Європу ж йдемо)))
для "люстраторів" Показати IP 8 Грудня 2014 10:06
Українці сьогодні як у відомому фільмі "Там живут нещасные люди-дикари".Не думаю , що Європі потрібні дикунські акції , вони вже не раді , що з нами зв"язалися .
Майдан Нововолинськ до для "люстраторів" Показати IP 8 Грудня 2014 11:03
Згідний з вами, що дикунські акції не потрібні Європі. Українцям нав'язали феодалізм. Феодали правлять на своїх територіях, їх захищає зграя так званих "правоохоронців". Що скаже феодал, це "правоохоронці" і роблять. В Україні владні та "правоохоронні" органи ніхто не контролює, вони не несуть ніякої відповідальності за їхні дії, тому безкарно крадуть мільйонами, навіть на місцевому рівні. Конституцію та закони України на місцях влада не виконує, керуються виключно вказівками місцевого феодала. Зараз влада, прикриваючись АТО, безкарно краде все більше. "Дикунські акції" проводить українська влада, яка знову наобіцяла багато, нічого з обіцяного не виконує та не подає у відставку. "Дикунські акції" проводить місцева влада, коли краде майно та гроші місцевих громад, прикриваючись "правоохоронцями", які заглядають їй в рота за кинутою кісткою та "кришують" злочинні дії влади. Тому закликаємо Вас теж не бути дикунами, а добиватися відповідальності та дотримання законів України місцевою владою та їхніми (поки що) "правоохоронцями".
звичайний Показати IP 8 Грудня 2014 11:09
для антилюстраторів , прихильників інтелігентних перетворень та розумників - захисників продажних судів ,міліції , прокуратури і всякої нечисті ------- а що робити з тою нечистю , які Ваші методи і пропозиції ........
Дочекались Показати IP 8 Грудня 2014 11:13
Убогі, тупі, нікчемні, приходьте люструвати!!!!!!! У Вас, в Нововолинську, поміняли ж прокурора. Вже і цей поганий. Міліціонер керує Генеральною прокуратурою, а в Нововолинську хай би керував активіст-"петріот". Вже майданівські лідери також погані. Бо при владі і в добрі, а народ - в лайні. Пригадайте, Маю Москвич також на піку "революшн" пропонували на посаду прокурора області. Ідіть ідіть, смітника візьміть, тільки попередньо все умовно-їстівне повибирайте, бо незабаром народу і того не лишиться. Боїтесь що повернуться 90-ті. Не бійтесь, буде все добре, бо всі винні кримі нас, народу, який робити не хоче, владу не визнає, закон не поважає. Чого лише варті посилки з АТО на Волинь з гранатами. Влада безсила, і народ, який цю владу привів, її ж вже зневажає. Хто збирається на пікет, задайте хоча б одне питання А.Рязанову, а далі що?............. Боюсь він не знає. Якщо пастух не знає куди йти, то біда вівцям.... Задумайтесь, українці.
Так до Дочекались Показати IP 8 Грудня 2014 14:09
Підтримую. Все вірно написав.
Ти прокурор? Показати IP 8 Грудня 2014 11:31
Не бризкай слюнею! Для тебе теж буде смітник, якщо так говориш про українців.
Дочекались до Ти прокурор? Показати IP 8 Грудня 2014 11:56
Максимум від такої "люстрації" це приниження в смітнику на 5 хв. А у Вас, шановний, все життя(попереду і позаду) в смітнику і не тільки в матеріальному, а й в моральному плані. За те, що в смітнику 5 хвилин прокурор пробуде то потім через Європейський суд з прав людини компенсацію в Євро отримає. Нагадаю, що революція то була "Гідності", а приниження іншого це, на Ваш погляд, гідний вчинок гідних людей. За що боролись, та ще й стільки крові українців пролили???
Рязанов А Показати IP 9 Грудня 2014 09:48
це не той хлопець, який на місцеву міліцію підпрацьовував у різного роду провокаціях???? а тепер напевно таким чином хоче посприяти прикриттю бездіяльності місцевої міліції..................