На Водохреще на Рожищенщині молодики «почистили» магазин
На Рожищенщині двоє молодиків пограбували продуктовий магазин. Про це 21 січня повідомляють «Волинські Новини».
Як інформує сайт УМВС України у Волинській області, 20 січня приблизно о 08.27 надійшла заява 40-річного жителя міста Рожище про те, що в ніч на 20 січня в селі Рудня з його магазину шляхом розбиття вікна викрадено спиртогорілчані вироби та продукти харчування.
Встановлено, що злочин скоїли 21-річний та 30-річний місцеві жителі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформує сайт УМВС України у Волинській області, 20 січня приблизно о 08.27 надійшла заява 40-річного жителя міста Рожище про те, що в ніч на 20 січня в селі Рудня з його магазину шляхом розбиття вікна викрадено спиртогорілчані вироби та продукти харчування.
Встановлено, що злочин скоїли 21-річний та 30-річний місцеві жителі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Анонім
Показати IP
21 Січня 2009 15:47
Автора послати на "Рожищенщину" і там же залишити. Щоб мову вчив.
Вживали наркотики і перевдягались у жіночі речі: у Києві затримали організатора чоловічих вечірок
Сьогодні 21:10
Сьогодні 21:10
Путін пригрозив посиленням ударів по Україні
Сьогодні 20:13
Сьогодні 20:13
В Україні до 50% посад штурмовиків і піхоти хочуть віддати іноземцям: Федоров розкрив плани
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Три секрети вдалої купівлі спортивного одягу
Сьогодні 17:57
Сьогодні 17:57

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.