Неадекватна жінка, яка гуляла з малою дитиною, виявилася її мамою
![](/resize/450x333/r/files/news/2017/08-26/225457/8699w.jpg)
Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, жінка ледь самостійно пересувалася вулицею Ковельска, а маленький хлопчик був у дівчачому взутті на одній нозі, на іншій - босий. Жінка казала, що вона няня малюка, та не могла пригадати вік дитини.
Нагадаємо, 16-го серпня пізно ввечері небайдужі лучани побачили що жінка іде, ледь не перекидаючи візок. Коли люди почали розпитувати, чи їй погано, виявилося, що жінка у стані сильного алкогольного сп’яніння. Дитина мала занехаяний вигляд. На місце викликали патрульних.
«Поліцейські відвезли жінку з дитиною додому на вулицю Шевченка. Як виявилося, це була мама дитини, що й підтвердила сестра жінки. Вона запевняла, що подібних випадків ніколи не було. Поліцейські провели профілактичну бесіду та матеріали передали в ювенальну превенцію», - повідомила представник прес-служби луцьких патрульних Ольга Бузулук.
Ситуацію в поліції досі вивчають.
«Матеріали справи заразу у Луцькому відділку поліції, й вони ще розглядаються. Я вважаю, що дитину варто було одразу вилучити, втім, патрульні пошкодували матір. Ми бачимо, що тут потрібне вивчення ситуації, адже проблема є. Тому, необхідно детально опитати сусідів, маму, щоб зрозуміти загальну картину. На тижні ми зможемо детальніше повідомити, що вже зроблено й що далі буде з дитиною», - коментує начальник сектору ювенальної поліції Головного управління нацполіції у Волинській області Інна Остапович.
ЧИТАТИ ЩЕ: П’ЯНА МАТИ З МІСЯЧНОЮ ДИТИНОЮ ЗАСНУЛА ПОСЕРЕД ДВОРУ
Нагадаємо, що цього року соцслужби провели 26 рейдів по вулицях Луцька і виявили 31 дитину без батьківського нагляду. Відтак, 28 осіб влаштували у притулок для дітей Волинської облдержадміністрації, ще 3 дитини – в заклади охорони здоров’я.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, 16-го серпня пізно ввечері небайдужі лучани побачили що жінка іде, ледь не перекидаючи візок. Коли люди почали розпитувати, чи їй погано, виявилося, що жінка у стані сильного алкогольного сп’яніння. Дитина мала занехаяний вигляд. На місце викликали патрульних.
«Поліцейські відвезли жінку з дитиною додому на вулицю Шевченка. Як виявилося, це була мама дитини, що й підтвердила сестра жінки. Вона запевняла, що подібних випадків ніколи не було. Поліцейські провели профілактичну бесіду та матеріали передали в ювенальну превенцію», - повідомила представник прес-служби луцьких патрульних Ольга Бузулук.
Ситуацію в поліції досі вивчають.
«Матеріали справи заразу у Луцькому відділку поліції, й вони ще розглядаються. Я вважаю, що дитину варто було одразу вилучити, втім, патрульні пошкодували матір. Ми бачимо, що тут потрібне вивчення ситуації, адже проблема є. Тому, необхідно детально опитати сусідів, маму, щоб зрозуміти загальну картину. На тижні ми зможемо детальніше повідомити, що вже зроблено й що далі буде з дитиною», - коментує начальник сектору ювенальної поліції Головного управління нацполіції у Волинській області Інна Остапович.
ЧИТАТИ ЩЕ: П’ЯНА МАТИ З МІСЯЧНОЮ ДИТИНОЮ ЗАСНУЛА ПОСЕРЕД ДВОРУ
Нагадаємо, що цього року соцслужби провели 26 рейдів по вулицях Луцька і виявили 31 дитину без батьківського нагляду. Відтак, 28 осіб влаштували у притулок для дітей Волинської облдержадміністрації, ще 3 дитини – в заклади охорони здоров’я.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043401)
Кхе
Показати IP
26 Серпня 2017 23:20
В суд на позбавлення батьківських прав інакше недай Бог щось з дитиною ще зробить вона слаба як на погляд.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043401)
ООО до Кхе
Показати IP
8 Вересня 2017 08:34
Почему вы думаете, что ее кто-нибудь не напоил, возможно в пойле было еще какое-нибудь наркотическое вещество? Вы ведь не знаете, что случилось на самом деле. Нужно опросить соседей, нельзя просто так огульно судить.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043401)
ігор
Показати IP
28 Серпня 2017 00:20
занехаяні тут писаки
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.