USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

П'яний псевдоатовець погрожував підірвати автостанцію у Луцьку, - ЗМІ

25 Травня 2018 21:34
У Луцьку п'яний псевдоатовець влаштував бійку та погрожував підірвати автостанцію, повідомляє «Волинь24».

Чоловік хотів їхати до Ковеля як пільговик-атовець, однак посвідчення показати не зміг. Водій відмовився його перевозити і висадив з автобуса. П'яний чоловік пішов у приміщення автостанції. Зі слів чергової по автостанції, він заявив, що має гранати і підірве приміщення. Також чоловік казав, що його батько - депутат.

Коли приїхали активісти формування «Самооборона Волині», п'яний чоловік влаштував бійку з одним із самооборонівців. Зараз його доставили у міський відділок поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Праві Показати IP 25 Травня 2018 21:46
Напевно мало надавали йому...бо протрезвіє і призабуде.
Анонім Показати IP 25 Травня 2018 22:31
Пора зробити акцію,безкоштовно роздавати презервативи,щоб такі не появлялись випадково.
Andrij до Анонім Показати IP 25 Травня 2018 23:43
99 % населення майже вже таке i деградуэ далi....
Вуйко Показати IP 26 Травня 2018 00:47
Дитина війни,колись буде мати пільги,а з рештою ми всі—атовці...!
Олег Показати IP 26 Травня 2018 01:12
Не знаю, яким придурком треба бути, щоб таке чудити. Але якщо його батько депутат, то це якось можна зрозуміти. Хоч і в це не віриться. Надто буйна фантазія. Бідолашний повірив у свої думки
Хрен собачий Показати IP 26 Травня 2018 06:41
Треба допомогти у здійснені мрій цього вояки. Мобілізувати і на схід. :)
valdis peish Показати IP 26 Травня 2018 10:37
я одного не розумію чому приіхала якась самооборона а не поліція
51 омбр Показати IP 26 Травня 2018 11:15
О времена о нрави, якшо придурок то обовязково АТОШНИЙ. Чомусь від реальних ветераныв ДСВ такого чудилища не було.
Богдан Показати IP 26 Травня 2018 16:27
Син депутата і учасник АТО? Щось не сходиться))