USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Поблизу Луцька авто протаранило паркан і легковик

19 Квітня 2017 20:05
У селі Струмівка сталася аварія. Автомобіль Міцубіші знесло з дороги, він протаранив паркан, зробив сальто і протаранив легковик Москвич, який стояв на території станції техобслуговування.

Про це повідомляє Волинь24.

За кермом Міцубіші була жінка, поряд сидів її чоловік. Подружжя – місцеве, із села Струмівка. Обоє живі, втім, потребувалигоспіталізації. Їх забрала швидка

Ймовірна причина аварії – жінка не впоралася з керуванням, перевищивши швидкість.

На місці пригоди працює поліція. Правоохоронці вивчають запис відеореєстратора та записи з відеокамер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
АК 47 Показати IP 19 Квітня 2017 21:52
Чуваку з москаля тре святкувати 2 ДР...)))
був там до АК 47 Показати IP 20 Квітня 2017 08:28
водій був пяний мент
Жигулик Показати IP 19 Квітня 2017 22:23
Власник "Москвича" крутий меломан - колонки від магнітофона "Маяк"! При різкому гальмуванні об перешкоду (інше гальмам москаля не під силу) ті колонки здорово пробють голови пасажирів.
Згідний до Жигулик Показати IP 20 Квітня 2017 00:55
Судячи з фото,колонки ще послужать,на відміну від москвича
eXe до Жигулик Показати IP 20 Квітня 2017 09:39
там були 2 студійні колонки!
qq Показати IP 19 Квітня 2017 22:56
Водій москалика га%на наївся ))) Тепер буде їздити на жигулі))))
Король не управляемо Показати IP 20 Квітня 2017 00:58
Жалко москалыка,из тупой чикен пострадал!
Анонім Показати IP 20 Квітня 2017 08:03
Мені отого власника "Москвича" тільки шкода. Їздила в нього машинка, помагала як могла, а через якусь вівцю самовпевнену тепер нема машинки. І навряд він собі може дозволити купити нову
Погоджуюсь до Анонім Показати IP 20 Квітня 2017 15:06
Шкода хазяїна "Москвичика", видно що машинка була доглянута, їздила собі людина як їй можливості матеріальні дозволяли. а всі хто тут зневажливо пирхає, позакривайте пельки -крутизна бидляча, в половини з вас ваші круті тачки куплені в кредити, сидите в боргах як в гів..ні мухи і видрючуєтесь одне поперед одним гнилими пАнтами. А та сволота, що розтрощила людині машину мусить компенсувати збитки.
серж Показати IP 21 Квітня 2017 14:37
Хай дякує богу що за цей злом "Москвичика" хтось грощі дасть.За цим чудо авто- промом РСРР "Москвичика" металобаза 10ть років плаче!
ergo до серж Показати IP 26 Квітня 2017 10:17
Хай дякують цьому "Москвичу" що живі залишилися! Я думаю це не твоя справа де цьому Москалю бути!