USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Неподалік митного посту «Устилуг» - ДТП: насмерть збили хлопця

3 Серпня 2015 09:43
Смертельна ДТП трапилася на Волині, поблизу митного посту «Устилуг».

Про це в мережі написав Sergiy Barshchevskiy.

«Сьогодні в ночі, за прикордонним постом в Устилузі збили хлопця насмерть. Зі слів очевидців і свідків хлопцеві було 16 років», - йдеться у повідомленні.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини інформацію підтвердили у прес-службі обласного ДАІ.

«У ніч на 3 серпня на автодорозі Устилуг-Рівне водій, мешканець Володимира-Волинського, 1990 року народження, керуючи автомобілем БМВ, рухаючись з Устилуга в напрямку Володимира, допустив наїзд на пішохода, який рухався проїжджою частиною. Мешканець села П'ятидні Володимир-Волинського району, 1999 року народження, від отриманих травм помер на місці аварії. Водій перебував у тверезому стані. За фактом ДТП відкрили кримінальне провадження за статтею 286 ККУ. Триває слідство».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Настя Показати IP 3 Серпня 2015 11:58
Ужас!!!! І що та поліція зробить п"яним? Поки камера зафіксує то вже скільки пяниці людей зіб"ють і покалічать
назарій Показати IP 3 Серпня 2015 11:59
Треба у таких водіїв назавжди забирати права
не зрозуміла. Показати IP 3 Серпня 2015 12:53
то в тверезому стані чи ні ?
юра Показати IP 3 Серпня 2015 14:11
я бачів як все сталось водій не винен він сам вийшов на дорогу був сильно пяний
людина до юра Показати IP 19 Серпня 2015 14:35
То чому не допоміг?
галина бабій Показати IP 3 Серпня 2015 15:07
да це точно водій сам визвав швидку міліцію і не втік!в нас час це дуже рідко!а цей хлопець був пяний !я в цей момент поверталась з Польші і все це бачіла на власні очі!
людина до галина бабій Показати IP 19 Серпня 2015 14:25
Власні очі бачила,і може єкспертизу робила?він не був пяним,перше ніж таке казати що Віталік був пяний і все таке,ви скажіть ви його знали?Ви пережили те що пережили його близькі,родичі,друзі похоронивши такого молодого хлопця?Ви сестрі єдиного брата повернете?Зараз водієві вігодно з нього зробити винного,бо сам не хоче признати свою провину... Він був хорошим хлопцем,який хотів жити і радіти життю!
Богдан Показати IP 3 Серпня 2015 16:39
Да не винен, на бесі їхав спокійно думайте головою!
Ярина Показати IP 3 Серпня 2015 16:49
Хлопець не був п'яним я була разом із ним в одній компанії. За весь вечір він скурив одну цигарку і все. Тож не потрібно обвинувачувати покійного хлопчину. А якби шофео машини слідкував за дорогою і не спішив до митниці то все було б добре. Хоча дякую шоферу що визвав швидку, а не втік з місця пригоди. Віталіка нам уже не повернути і ніхто вже його не замінить. Тож вічна йому пам'ять і земля пухом:( (((((
свідок Показати IP 3 Серпня 2015 17:23
взагаліто у машині був відеорегістратор і там всі докази хто винен машина їхала з митниці
Друг Показати IP 3 Серпня 2015 17:55
Повинно бути багато свідків.Хай всі розкажуть що бачили. Можливо тоді близкі та друзі все зрозуміють.Шкода хлопець був хорошою людиною! І п*яним він не міг бути,адже так як і Ярина я була у компанії,все що він випив за вечір це тільки пиво!
viktor Показати IP 3 Серпня 2015 18:11
вічна пам"ять !люди майте совість нікого не судіть у двох сімях біда !вас там не було а говорити можна багато !зроблять експертизу і все тайне стане явним
друг Показати IP 4 Серпня 2015 22:02
а де це відео
Анонім Показати IP 3 Листопада 2015 21:26
Кажуть що у шофера це не перша аварія,а четверта дві смерті вже на ньому,але всі ми чудово знаємо що робять гроші та ще коли дружина працює на таможні.Бог йому судя.