USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Подробиці аварії за участю маршрутки у Луцьку

11 Червня 2017 15:00
Маршрутне таксі № 9 злетіло з дороги та в'їхало в електричний стовп. Від удару люди повипадали з транспортного засобу, а стовп впав і перегородив дорогу, – деталі аварії, що трапилася сьогодні, 11 червня, близько 10:30, на вулиці Гнідавській, повідомляє прес-служба Патрульної поліції Луцька.

Як інформують патрульні, на місце оперативно прибули всі необхідні служби, які надавали допомогу потерпілим. Також небайдужими були і мешканці прилеглих будинків та водії, які всіляко допомагали. Рух транспорту було обмежено. Всіх потерпілих шпиталізували кількома швидкими.

Наразі в лікарні повідомили про 6 потерпілих, триває обстеження інших пасажирів. Серед них – одна дитина 7 років, яка отримала струс мозку і забої, батько забрав дівчину додому. Інших госпіталізували з різними травмами, серед них – і 23-річний водій.

Наразі на місці події ще працює поліція та працівники ДСНС, вони обстежують місце події та розчищають дорогу. Інші обставини згодом повідомлять працівники слідчо-оперативної групи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
? Показати IP 11 Червня 2017 15:29
Не слабо їхав.Швидкість, явно,мав непогану!
Водій до ? Показати IP 12 Червня 2017 06:33
У мене взагалі складається враження що маршрутчики думають що правила руху іх взагалі не стосуються, вони для інших водіїв , хай поліція на зупинці старий ринок подивиться, там у два ряди стають і нічого на інших учасників руху начхать
Я Показати IP 11 Червня 2017 15:43
Понабирають зі" стажем "23 річних водіїв,а люди страждають.
Віктор Показати IP 11 Червня 2017 15:53
збільшити плату за проїзд до 10 грн.. Хай живуть їздюки і наша влада
Петя до Віктор Показати IP 11 Червня 2017 17:18
Після підняття оплати до 4 грн., дійсно, кількість аварій різко збільшилась. Це тому, що аварійно підняли.
Лучанин Показати IP 11 Червня 2017 17:25
Як в 23 роки можна керувати АВТОБУСОМ ??? а де стаж водіння ???
))) до Лучанин Показати IP 11 Червня 2017 19:03
можна...права видаються з 18 років...для того щоб отримати категорію на автобус потрібно 5років стажу
Оля до ))) Показати IP 11 Червня 2017 22:44
Не 5 а 3 роки
Анонім Показати IP 11 Червня 2017 20:42
щось не видно колеса , яке тріснуло. дзвіздить малий зас"анець. мабуть гроші рахував
Лучанин Показати IP 11 Червня 2017 21:11
Часом не цей був https://youtu.be/Ijcy_B9S898
А до Лучанин Показати IP 11 Червня 2017 21:39
Сумніваюсь, різні автобуси
Коля Показати IP 11 Червня 2017 21:18
Для того щоб отримати права на автобус (категорії D) потрібно 3 роки стажу ане 5 як написано вище.
Коля до Лучанин Показати IP 11 Червня 2017 21:39
Цей вже не працює. Шановні водії маршруток не пускайте на переднє сидіння пасажирів. Як бачите цим ви можете зробити тільки собі гірше. А то ви з ним по людськи а воно... Хай тиснеться там ззаді не до зйомок буде... Він шо всю дорогу говорив? 1 хвилину. Зайдіть до перукаря, стоматолога будь куди. Всі говорять по телефону і закермом теж всі навіть ваша поліція вельмишановна.
До Колі до Коля до Лучанин Показати IP 12 Червня 2017 17:06
Ясно, що всі говорять, але водії маршруток не стоматологи, не перукарі, і не вельмишановна поліція!!!!! Почнемо з того, що будь-який водій міського і поза міського транспорту, перевозить ЛЮДЕЙ!!!!, а не катається у своєму власному авто і робить що хоче! І судячи з його задоволеного лиця там явно не екстрений дзвінок! Хочеться сильно поговорити, хай блютус одягають, і хто щоб не казав, і яким супер профі є за кермом, будь яка розмова по телефону, знижує увагу водія!!!!!!
Луцьк Показати IP 11 Червня 2017 22:59
Не дивно, що так трапилося. Не раз уже попадав саме на цю маршрутку, у водія хотілося запитати: чи він часом не перший день сів за кермо. Везе ніби дрова, летить як скаженне, на ямах стрибає. За яким принципом беруть на роботу таких водіїв. Аби ккого? А безпека пасажирів не хвилює? Головне прибутки? Люди схаменіться і зупиніться!
111 до Луцьк Показати IP 11 Червня 2017 23:35
То чому ж Ви при русі це особисто не кажете? Стрьомно?
Луцьк до 111 Показати IP 12 Червня 2017 00:26
По-перше, коли стоїш в кінці повної маршрутки важко докричатися до водія. По-друге, після зауваження водій вибачиться і почне уважно й акуратно їхати?)))) По-третє, в таких ситуаціях чуєш: не подобається - їзди на таксі! До чого тут Ваше стрьомно - не розумію!
А до Луцьк Показати IP 13 Червня 2017 13:01
ще й ослобливо не обтяжені інтелектом інші пасажири в таких ситуаціях , коли хтось одни робить зауваження, можуть стати на бік воділи, бо дурне дебільне постсовкове стадо - їм збільшили плату за проїзд, натомість возять в брудних роздовбаних коритах, порушуючи графік і інтервал руху некомпетентні воділи, недобросовісні перевізники плюють з високої гори на їх потреби і рахують гроші, а вони в кращому випадку мовчать, а в гіршому оцей бардак і безлад ще й заохочують, бо спрацьовує стадний інстинкт.
Світлана Показати IP 12 Червня 2017 09:27
А я свідомо не заходжу до повної маршрутки! Немає сидячих місць - до побачення! Буду платити 4 гривні і стояти? Тоді на тролейбусі їду! Люди, давайте не бути байдужими! Знайома якраз у той час йшла по вулиці. Так от, маршрутка попала в аварію - набігло людей і... почали це все знімати на телефони!!! Не викликати швидку, а знімати!!! Як вам цей сюжетик? Хочеться крикнути : давайте будьти в першу чергу людьми!!!
нострадамус Показати IP 12 Червня 2017 14:32
зверніть увіагу, що на кожній маршрутці оголошення -візму водія. от результати...
Андрій Показати IP 13 Червня 2017 12:36
https://youtu.be/Ijcy_B9S898 Чи невипадково, цей водій.