USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Повстання в Україні. КАРТА

24 Січня 2014 15:09
Протягом останніх двох днів в Україні повстало 12 областей, де обласні державні адміністрації (ОДА) захопили чи заблокували роботу, інформує ЕспресоТВ.

Так, ОДА вже захоплені в різних регіонах України: Волинська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька, Вінницька, Житомирська, Київська, Черкаська, Сумська області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанин Показати IP 24 Січня 2014 15:17
Вже І Волинська ОДА захоплена((
він до Лучанин Показати IP 24 Січня 2014 15:35
ким вона захоплена чи заблокована .іди собі вільно заходь чи виходь
2014 Показати IP 24 Січня 2014 15:30
вот по этой карте и до раздела недалеко....
Nencho до 2014 Показати IP 24 Січня 2014 15:37
... а ми вже як буря - готові! Направим в один бік, напружим в другий, кордон - по Дніпру. І наш берег правИй!!!
Анонім до Nencho Показати IP 24 Січня 2014 15:45
если быть точным.то левый!
Географ до Анонім Показати IP 24 Січня 2014 15:54
Вчити географію треба, або хоча б історію. Західна Україна- правий берег))
ваня до Анонім Показати IP 24 Січня 2014 15:54
на карті лівий а географічно правий ....
Просто Я Показати IP 24 Січня 2014 15:34
СЛАВА УКРАЇНІ!!! Ну навіщо захоплювати ОДА, биси вікна, ламати двері? Ми ж порушуємо закон. Можна все це зробити без нанесенні збитків. Просто заставити голів ОДА і їх замів або написати заяви про вихід з ПР або про відставку. Але країну спасе відставка головного ПРаса. І ті три опозиционери хай визначаться хто з них лідер, а не тянуть покривало кожен на себе.
евромайдан до Просто Я Показати IP 24 Січня 2014 20:28
Героям Слава!!!!Та не розуміють вони інакшоі мови вже,думають янучара допоможе..ага якби не так .Нас не зупинити!!!Полум"я революціі погасити можна ,якщо тільки піде на поступки ,а саме:відставка Кабміна,трибунал Захарченку,відміна законів 16 січня,відставка президента,амністія всіх без виключення затриманих на Майдані,розпуск Беркута,відставка Генпрокурора ось неповний перелік основних вимог.Хіба вони добровільно віддадуть це все???Звісно- Ні!!! Таким чином,оскільки корито забрати в свиней не получиться,прийдеться весь загон пустити в" забой".Здаеться з африканською чумою саме так борються....
erh Показати IP 24 Січня 2014 15:52
Сталася накінець столітня мрія націоналіста- Украіна руками патріотів поділена навпіл.Без війни. але саме головне-своіми ж руками.Тільки ідіот не може бачити .що сталося.Дивлячисьна обличчя дядьів. тьоток, сопляків. які дякуючи Януковичу . не служитимуть ніколи в Збройних Силах стає трохи не по-собі. В якому столітті ми живем ,і саме головне -де? Невже ця масса не розуміє , що ми знову відкинули себе на десятиліття назад?Кому ми потрібні? Єуропі? Сумніваюсь.Кожний народ заслуговує того. чого він вартий.
Nencho до erh Показати IP 24 Січня 2014 17:05
І так, і не так. Націоналіст - це людина, яка любить свою і поважає всяку іншу НАЦІЮ. Ніхто не хоче ділити Україну навпіл. Але і жити під одним дахом з чужинським бидлом, завезеним на східні терени... Вибачте...
Історія до erh Показати IP 24 Січня 2014 17:28
Немає в світі жодної нації, окрім українців, яка впевнено впродовж свого існування нищить тільки саму себе! Слава Україні! Героям слава ... посмертно (з історії України)!
304 до erh Показати IP 24 Січня 2014 18:01
а если рухнет Киев все шансы.что увидим на улицах поляков .счего бы это они поддерживают этот бардак
Бардак до 304 Показати IP 24 Січня 2014 22:48
Може ті поляки мають надію повернути собі у власність колишнє своє майно...
Анонім до erh Показати IP 24 Січня 2014 18:56
Нічого ще не сталось, а мрії збуваються, якщо ти їх дуже бажаеш. А на рахунок європи: з таким світосприйняттям як у вас ми точно не потрібні, а росії тим паче(для них ми "малий брат чи сестра" яким можна понукати і робити те що їм потрібно, а не нам)! А наш народ вартий доброго життя. Тільки йому це не дають вже століття!!!
Анонім до erh Показати IP 24 Січня 2014 18:56
Нічого ще не сталось, а мрії збуваються, якщо ти їх дуже бажаеш. А на рахунок європи: з таким світосприйняттям як у вас ми точно не потрібні, а росії тим паче(для них ми "малий брат чи сестра" яким можна понукати і робити те що їм потрібно, а не нам)! А наш народ вартий доброго життя. Тільки йому це не дають вже століття!!!
Ануфрій Показати IP 25 Січня 2014 00:08
Влада бажає крові, тому і не хоче дострокових виборів. Коли вони такі гарні, а опозиція погана, то чому лякаються виборів?