USD 39.40 39.73
  • USD 39.40 39.73
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Редактора волинського інтернет-видання пошарпали невідомі

12 Березня 2015 14:57
Під час зйомки відеоматеріалу про екологічну ситуацію Нововолинська та роль у ній заводу “Кроноспан”, на редактора інтернет-видання “БУГ” Андрія Медину був вчинений напад невідомими особами, які назвалися охоронцями підприємства, - інформує “БУГ”.

“Ти хто? Ти що тут знімаєш?” Так привітно зустріли Андрія за територією підприємства “Кроноспан”. Журналіст представився та пояснив, що на територію заводу він не заходить, а за його межами зніматиме те, що вважає за потрібне.

Людина у формі довго не хотіла представитися, а потім тицьнула на декілька секунд в обличчя портмоне із загадковим папірцем.

Далі почалося найцікавіше – удари по руках, камері, погрози та образи. Незабаром до забіяки приєднався інший представник чоловічої статі, який навіть і не збирався називатися, а одразу приступив до образ з нецензурною лексикою та штовханини редактора.
Сутичка могла б набрати і більшого розмаху, якби Андрій Медина не подзвонив у міліцію. Почувши, що на місце події поспішають правоохоронці, “захисники” заводу поспішили сховатися за табличку “Приватна власність”.

Нагадаємо, що згідно із законом “Про публічну інформацію”, журналісти мають право без стороннього погодження здійснювати фото-, відеозйомку у громадських місцях. На території, яка є приватною власністю, повинне бути відповідне повідомлення, межі приватної власності чітко окреслені.

Наразі редактор “БУГу” оговтується після нападу. Правоохоронці відібрали у постраждалого свідчення та проводитимуть слідство. Увага! Відео містить нецензурну лексику
Зі слів заступника начальника відділу – начальника міліції громадської безпеки Нововолинського міського відділу МВС України у Волинській області В’ячеслав Мартинюк, нецензурна лайка у громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян, визначається у Кримінально-процесуальному кодексі України як хуліганство.

Як повідомили у прес-службі волинської міліції, аби з’ясувати всі обставини події, встановити винних осіб та притягнути їх до відповідальності, міліціонери проводять дослідчу перевірку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Яків Показати IP 12 Березня 2015 15:14
видання БУГ офіційно не існує, це просто рупор Гузя тому я би йому ще копняків надавав, цій шавці Гузя
ввв до Яків Показати IP 12 Березня 2015 15:18
ахаха, в ваші сни Гузь теж приходить?
Ігор до ввв Показати IP 12 Березня 2015 15:22
кожна людина знає, що буг - це сайт гузя (Нововолинськ, Володимир, Любомль, Іваничі) - новини цих міст висвітлює буг о диво!!! це 19 мажоритарний округ, де виграв гузь! почитайте заказні статі, редакція сидить в штабі гузя - шо тут ще доказувати???
Анонім до Ігор Показати IP 12 Березня 2015 16:34
Какая разница, чей сайт. Прочитай еще раз: "Сутичка могла б набрати і більшого розмаху, якби Андрій Медина не подзвонив у міліцію. Почувши, що на місце події поспішають правоохоронці, “захисники” заводу поспішили сховатися за табличку “Приватна власність”. Иными словами, нападавшие отлично понимали то, что действуют незаконно.
Нововолинець до Анонім Показати IP 12 Березня 2015 21:52
Ніякого нападу там не було.Це була звичайна провокація для підняття "рейтингу" "побитого" журналіста і створення "сенсації". Нажаль така "тактика" в журналістиці зараз процвітає. Охоронцю необхідно було затримати "фотографа" і викликати міліцію самому (а раптом це - диверсант. Подивіться, що відбувається в державі). Охоронець поводився доволі коректно. А другий чоловік, це взагалі водій, який стояв в черзі на завантаження чи вивантаження і став випадковим свідком провокації. Якраз він і виражався нецензурною лайкою і пропонував забрати фотоапарат. Фільтруйте те, що пишуть "МАСМЕДІА"
КОЛЯ до Ігор Показати IP 12 Березня 2015 17:21
А ви Палиці - і це ще гірше. Гузь весь Майдан в браслеті проходив від міліції, а ваш запроданець Волинь зливав регіонам.
Наталія до Ігор Показати IP 12 Березня 2015 20:07
назвіть хоча б один незалежний сайт без жодної політичної розфарбовки. Я читатиму тільки його. Усі мають політичних покровителів.
Ганна до Яків Показати IP 12 Березня 2015 15:42
А звідки така точна інфа? Документи бачив? Чи ти з "обіжених"?
Яків до Ганна Показати IP 12 Березня 2015 16:47
бачив посвідчення. на ньому печатка ПРИВАТНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ МЕДИНА АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ розвод для лохів, я тоже підприємець може то і мені зробити посвідчення?
Ганна до Яків Показати IP 12 Березня 2015 17:19
То ти небось із близького оточення Медини, раз посвідчення розглядав. ) Але, скажу тобі, що на ПП теж можна громадську діяльність реєструвати, а ще й газету і т.д. Почитай Податковий кодекс) А своїх срать не харашо!
Яків до Ганна Показати IP 12 Березня 2015 18:32
да, я брат медини і знаю його мутки
Наталія до Яків Показати IP 12 Березня 2015 20:08
ти не брат а Павлік Морозов
Анатоль_ до Яків Показати IP 12 Березня 2015 19:56
Згідно чинного законодавства інтернет видання НЕ Є ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ.
Інна Показати IP 12 Березня 2015 15:18
*бало йому набити, раніше працював на регіоналів а тепер на Гузя
Іван до Інна Показати IP 12 Березня 2015 15:48
А ти можеш конкретно назвати на кого з регіоналів, коли. Може фотки є? для себе питаю.
Інна до Іван Показати IP 12 Березня 2015 16:48
ти його відео подивись і зразу стане все ясно
Штефан Показати IP 12 Березня 2015 15:24
кримінальна відповідальність за підробку посвідчення! неіснуючого видання
Юрист Показати IP 12 Березня 2015 15:25
Була підозра,що це промисловий шпіонаж,от і зреагували миттєво,добре що цей чоловік опинився не російським ватником
Юрій до Юрист Показати IP 12 Березня 2015 15:47
По Вашому його застрелити можна було?))0 Насмішив! Для цього міліція є
Юрист до Юрія до Юрій Показати IP 12 Березня 2015 15:51
Я жартував)
автор Показати IP 12 Березня 2015 15:28
сайт буг появився під час виборчої компанії, не раджу його читати, дешева джинса гузя і куча помилок в текстах
Марічка до автор Показати IP 12 Березня 2015 15:45
А ти філолог, в корень дивись - куча тільки г*мна буває)))))))))))))) Перш ніж когось критикувати - саме (само, сама) писати навчись))))))))))
Правдоруб Показати IP 12 Березня 2015 16:07