USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Скількох волинян судитимуть за дезертирство

22 Липня 2014 15:00
За ухиляння від військової служби відкрили кримінальні провадження проти волинян.

Про це у своєму виступі під час другого пленарного засідання 27-ї сесії Волиньради 22 липня повідомив командир Першого батальйону територіальної оборони Волинської області майор Сергій Козак.

З його слів, батальйон на 70% укомплектований добровольцями, решта – призвані за першою хвилею мобілізації. Знаходяться й такі, хто не бажає відбувати службу. Так, майор повідомив, що кримінальні провадження стосовно трьох осіб, які ухиляються від військової служби, відкриті за станом на 21 липня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
0000 Показати IP 22 Липня 2014 15:02
Хай призивають і тих що приїхали як біженці зі сходу. Ато вони собі тут "бухають" ати воюй за них на сході
SVV Показати IP 22 Липня 2014 15:16
Так вони ще жити в селі не хочуть, за 1700грн. працювати не будуть.
*** Показати IP 22 Липня 2014 15:20
А тих що відкуповуються, беруть хабарі не судять? Або чому не беруть колишніх СБУшників? Живуть в дарованих квартирах, мають пенсії, пільги, їздять на машинах і будують будинки. Чому їх не беруть не ставлять поруч з нашими хлопцями. Чому зятя мороза не взяли і він спокійнісінько поїхав відпочивати закордон.
ЗСУ Показати IP 22 Липня 2014 15:24
якщо всім служити - то всім! хто відмаже за хабар - або відмазався - на передову! судити і тюрма це надто просто
Ната Показати IP 22 Липня 2014 15:29
коментар було видалено
лучанка Показати IP 22 Липня 2014 15:38
Прикро, що держава не може подбати про вояків. йти на війну, щоб стояти в чистому полі без бронежилета і каски? Щоб сподіватись на волонтерів, які тобі привезуть харчі і засоби гігієни? Судити треба тих, хто займається матеріальним забезпеченням нашої армії. Переконана, що там і надалі відмивають кошти. Очевидно, що високопосадовці абсолютно байдужі до того, як житимуть ті, хто втратив руки-ноги-очі на цій війні - про них вже зараз більше дбають волонтери.
пан Войцех Показати IP 22 Липня 2014 16:04
Армія вільної країни має складатися винятково з добровольців. Якщо для захисту країни забракне добровольців - значить ця країна не має права на існування.
пан Войцех Показати IP 22 Липня 2014 16:08
Мобілізовані пузаті дядьки з трьома дітьми - ті ще вояки.
Лучанка Показати IP 22 Липня 2014 16:11
Надто часто почало у НАС ТУТ з'являтися слово "хунта". Лугандони уже й тут активно ПРАЦЮЮТЬ? Таки хочуть Україну нагнути, для Путіна. А ви, Українці, піддавайтеся цій пропаганді!
Анонім до Лучанка Показати IP 22 Липня 2014 17:10
Лугандони - це хто? Жителі Луганщини? Якщо так - тоді як вони мають сприймати нас?
Лучанка до Анонім Показати IP 22 Липня 2014 17:39
Це ті, хто кликали Путіна і його армію. Ті, що "проводили референдум" і ходили голосувати проти України. Ті, хто накликав цю війну на Донбасі. Донбас - це Україна!
Анонім до Лучанка Показати IP 23 Липня 2014 09:53
Не треба було червоно-чорних(де чорне, то земля, а червоне - то кров) майданів влаштовувати. Чи ви думаєте, що всі в захваті від майданутості? Так само в 1917 багато хто був в захваті від більшовиків: "Землю селянам, заводи - працівникам" (Жити по-новому хотіли), а потім лікті собі гризли і голови собі прострілювали (Хвильовий...) Дивує ще один моменте: державна мова - українська, так чому ж її ніхто не розвиває: послухаєш радіо, а там диктори "щьокаю і чьомукаю", масово послуговуються галицьким діалектом і це називають укр. мовою. Це називається своє занедбаю і чужому не дам розвиватись.(Сам не гам і другому не дам)
Лучанка Показати IP 22 Липня 2014 20:04
Редакціє, видаляйте, будь ласка, всі ПРОРОСІЙСЬКІ (пропутінські, сепаратиські) коментарі, що спрямовані проти УКРАЇНИ!
Анонім до Лучанка Показати IP 23 Липня 2014 09:28
Треба розтлумачити: Проросійський - це той, хто не хоче війни на сходом, це той, хто вважає, що росіяни - це такі самі люди як і європейці і з ними треба домовлятись, проросійський - це той, хто вважає, що Україна і сама може добитись успіхів, а не лише підписуючи економінчо сумнівні угоди про асоціацію з Європою, проросійський - це той, хто не вважає, що футболка з написом "Дякую Боже, що я не москаль" - це круто, проросійський - це той, кому стидно за народну забавку "Хто не скаче, той москаль", проросійський - це той, хто вважає, що слова з пісні "на коліна перед Україною" - це вже прояв фашизму...
гiсть Показати IP 23 Липня 2014 08:14
Згiдно з Конституцiэю Украiни- використання армii проти свого народу не э законним.
Лучанці Показати IP 23 Липня 2014 09:48
Хай живе цензура!,Геть інакомисліє та незалежну,об"єктивну журналістику з України! Хай процвітає та торжествує бовдур,демагог,самодур та популіст вв Україні!
Саша Показати IP 23 Липня 2014 10:30
Міліцію, прокуратуру, ДАІ, лідерів громадських та партійних організацій.... примусово ловити і на фронт. Очолить загін Гузь і молоді революціонери.
Дима Показати IP 23 Липня 2014 11:02
А ви покажiть хоч одного депутата який вiдправив свого сина на схiд ??? Слава Майдану ........