USD 26 26.25
  • USD 26 26.25
  • EUR 30.4 30.65
  • PLN 7 7.08

Травмований зубр помер на Волині

На Волині вночі, 9 лютого, лісівники знайшли загиблого зубра.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Зазначається, що тварину знайшли на території Муравищанського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ», де його бачили раніше.

Нині на місці працюють спеціалісти для встановлення причин загибелі зубра.
Загрузка...
Коментарів: 8
придуркам Показати IP 9 Лютого 2018 12:04
зубр не помер, а здох. помирають люди
Nature Показати IP 9 Лютого 2018 12:11
Знали, що тварина хворіє !!! Купа лінивих екологістів, ветеринарів, які і не думали допомогти ! В інших країнах, де нормальні неаморальні професіонали, тварині дали б антибіотики і провели ряд знезаражень. Нічого надскладного не було ! Ганьба !!!!!!
К.лучанин Показати IP 9 Лютого 2018 12:48
Так цього пораненого зубра бачили раніше, а допомогти не мали бажання ці "захисники" тварин. Якби це трапилось в іншій країниі то його б спасли, що не підлягає сумніву. А в нас його просто КИНУЛИ, мовляв сам спасеться із хворою ногою. Тут писали про зубра на сайті.
просто так думаю Показати IP 9 Лютого 2018 12:49
Ну, чому ж? Багато хто з так званих людей не заслуговує того, щоб померти, а саме здихає. Ось так-то воно..... А зубри зла не роблять.....
скептик до просто так думаю Показати IP 9 Лютого 2018 15:31
так, так, так ... саме про це у Біблії написано: "Полюби ближнього свого, як самого себе" і тому деякі любителі природи до людини ставляться гірше, як до худоби. дехто із задоволенням полює на людей. а потім по-християнськи із пяно-чутливими сльозами на очах скупою рукою кине гривеника на тацю, щоб Господь відпустив гріхи.
Тростянець Показати IP 9 Лютого 2018 13:13
Буде свіженький фарш
Nature до Тростянець Показати IP 9 Лютого 2018 13:47
О так !!! І Тростянцю і Муравищам рідкісне червонокнижне мясце їде !!!! Для того і ходили слідом за хворою твариною день через день та замість допомоги актики складали, треба ж якось зреагувати на таке ! А друга банда зараз буде думати-гадати... Чому ж це хворий зубр загинув ! Як їхня робота вже реально дістала !
Андрій Показати IP 10 Лютого 2018 11:06
Для представників лісового мисливського господарства це просто прекрасна новина, адже чим швидше не стане зубрів у наших лісах, які занесені до Червоної книги - тим швидше зможуть влаштовувати полювання без обмежень і набивати грішми власні кишені. Оскільки менше буде контролю за їх діяльністю. А якщо зубр вмирає природною смертю, а не від рук браконьєрів - це ж для них просто чудова новина. Саме тому поранену тварину і не думали рятувати протягом двох тижнів, а просто спостерігали як вона гине. Менше зубрів - менше проблем.