USD 27.4 27.7
  • USD 27.4 27.7
  • EUR 31 31.35
  • PLN 7.1 7.22

У луцькому готелі обікрали дівчину

3500 гривень вкрав у дівчини молодий чоловік, який ночував з нею в готелі у Луцьку, - інформують у прес-службі волинської міліції.

Так, до чергової частини луцького міського відділу міліції із заявою звернулася 28-річна лучанка. Дівчина повідомила, що її обікрали.

З’ясувалося, що напередодні заявниця ночувала в одному із готелів обласного центру. Коли вранці прокинулася, то виявила, що у неї викрали гроші, які знаходилися у кишені куртки, а це – 3500 гривень.

Оперативники встановили, що кримінальне правопорушення скоїв 25-річний місцевий житель. У минулому хлопець уже притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів.

За фактом крадіжки правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Загрузка...
Коментарів: 16
Дід Прокіп Показати IP 8 Лютого 2014 15:41
А шо вони робили вночі вдвох у номері?
баба Поразка до Дід Прокіп Показати IP 8 Лютого 2014 18:08
Ну там жеж зверху написано - "ночували"
дід Свидригайло до баба Поразка Показати IP 8 Лютого 2014 18:56
тепер "це" так називається?
ддд Показати IP 8 Лютого 2014 15:45
за задоволення треба платити,видно страшненька і хлопець вирішив що заробив.Нема чого по готелям вештатись,дала б десь в під"їзді тай все,як вже приперло.
Макар до ддд Показати IP 8 Лютого 2014 15:51
До чого тут це. Звичайнісінький альфонс-шахрай.
Печально Показати IP 8 Лютого 2014 15:54
зараз багатьом чоловікам вже і той секс не потрібен, лишень на жінках хочуть нажитися. раніше чоловік від жінки хотів ласки, а тепер - банківської картки:)
антиреклама до Печально Показати IP 8 Лютого 2014 16:39
сором альфонсам! фу!
хо-хо Показати IP 8 Лютого 2014 15:58
..и стару,сліпу,каліку,за те нам бог добавить віку.
Анонім Показати IP 8 Лютого 2014 16:12
пішла, як кажуть, за шерстею, а прийшла стрижена. Не *, ще й гроші забрав. Ото бізнес!
ха-ах Показати IP 8 Лютого 2014 16:14
Просто, взяв плату за масаж
засаднюк Показати IP 8 Лютого 2014 16:58
Хочу добавить-внутриматочный массаж кишкоправом!
Андрій76 Показати IP 8 Лютого 2014 17:21
Ржу не можу...Це не кримінальна новина,це один з епізодів передачі: Розсміши коміка...Краще б стриптизера визвала в готель,той би "чесно відробив"свої гроші і думаю взяв би набагато менше ніж 3500грн.за свої послуги...