USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку авто розтрощило електроопору. Відео

24 Вересня 2017 12:24
Дорожньо-транспортна пригода трапилася сьогодні, 24 вересня, на вулиці Карпенка-Карого у Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у прес-службі патрульної поліції Луцька.

Так, близько 12 години водій «Мерседес» на Карпенка-Карого не врахував дорожню обстановку, не впорався з керуванням та влетів у електроопору. Опісля машина зіткнулася з деревом.

На щастя у ДТП ніхто не постраждав.

На місці працюють інспектори патрульної поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
11 Показати IP 24 Вересня 2017 13:47
Вражаюче відео .
Сс Показати IP 24 Вересня 2017 14:05
На запчастини, тут вже немає що ремонтувати! Надіюсь без жмурів! да і розуму мати, вишивати в дощ, на різній резині ще й на задній осі(((
111 до Сс Показати IP 24 Вересня 2017 15:00
Це ж бляхи. На резину вже грошей не хватило. Добре що нікого не вбив цей ур*д. Він вже декілька днів літав, долітався
Den до 111 Показати IP 24 Вересня 2017 16:41
Сам ти ур*д. Ця машина на нормальних номерах. Як бутто ти не їздив на машині. Сам ти як та бляха
111 до Den Показати IP 24 Вересня 2017 17:12
Не нервуйся клоун, краще резину на всі колеса однакову купи.
Лучанин до Den Показати IP 24 Вересня 2017 17:15
Соромлюсь запитати. Нормальні номера для тебе які? Польські, словацькі, литовські? То чому Ви, довбо*оби номери ховаєте та втікаєте з місця ДТП?
Баранам це повідомле Показати IP 24 Вересня 2017 17:15
Це не власник машини їхав за кермом. І занесло бо зловив калюжу
111 до Баранам це повідомле Показати IP 24 Вересня 2017 17:50
Та ти що? Занесло.. Через калюжу. А знаєш чому? Бо один б*ран вирішив зекономити, не став купувати нормальну резину (напевно грошей не вистачило, або поляк не віддав). Цим наражав на небезпеку інших учасників дорожнього руху, а літав він ошпарений. Добре що хоч так, без жертв. По тому тротуару багато людей ходить.
S Показати IP 24 Вересня 2017 21:25
Ти так легко судиш...
Naza7 Показати IP 25 Вересня 2017 10:55
Сказали ж номера на українській реєстрації,чого ви пристали до тих блях? А водій поганяв,з ким не буває,ви ніколи не ганяли? Краще б замовкли,раділи що ви хоть норм їздите...
Юрій до Naza7 Показати IP 25 Вересня 2017 14:48
Тут справа не в номерах, а в долбо*обі за кермом. На сусідньому стовпі вже один вінок вісить. Вже був один такий, скінчилось дуже погано для пішохода.