USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку на мосту авто влетіло в огорожу

29 Лютого 2016 11:32
На мості між вулицею Набережною та гіпермаркетом «Нова лінія»у Луцьку легковик врізався в огорожу. ДТП сталася вчора, 28 лютого, близько 20 години. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповіли очевидці аварії.

Автівку марки ВАЗ розвернуло на мості перпендикулярно до напрямку руху.

За станом на 20:15 на місці ДТП працювало одразу два екіпажі патрульної поліції. До слова, ще два екіпажі в той самий час їздили вулицею Набережною.

Нагадаємо, кілька днів тому на Набережній приблизно в таку саму пору, близько 20:00 години, автомобіль з п'яними молодиками заїхав на газон. ФОТО.

У суботу, 27 лютого, під Луцьком, в'їхавши в огорожу, травмувався п'яний водій і його 8-річний син.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Задовбали Показати IP 29 Лютого 2016 14:17
Чому невказвнр що була пяна молодь?
Людмила до Задовбали Показати IP 29 Лютого 2016 14:52
В мене виникли сумніви щодо вашого стану, зважаючи на ваш допис.
молодь Показати IP 29 Лютого 2016 16:11
ну й п"яні ну й шо і яке ваше діло??
вітів Показати IP 29 Лютого 2016 16:35
а може там також підземний паркінг .чи перехід? а може базар? чи може міст двоповкрховий ?
аяяй Показати IP 29 Лютого 2016 19:45
Из машины вышло трое молодых людей.один из них еле на ногах держался
перехожий Показати IP 29 Лютого 2016 19:53
він мабуть посварився з бабою і хотів кинутись з мосту!!так не повезло...
СМАЙЛ Показати IP 29 Лютого 2016 19:54
-"До слова, ще два екіпажі в той самий час їздили вулицею Набережною"". - ???? Що за новина? Те ж саме - "До слова, ще декілька маршруток проїжджали поруч"" - бред.
СМАЙЛ Показати IP 29 Лютого 2016 19:56
- " до слова, ще декілька маршруток проїжджали поруч "