USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У Луцьку майже одночасно трапилося 10 аварій

20 Березня 2018 18:24
Патрульним повідомили про 10 ДТП в різних районах Луцька.

Аварії трапилися у понеділок, 20 березня, повідомили у патрульній поліції Волині.

Після 17 години у місті утворились затори на основних магістралях.

Більшість автопригод – через недотримання бокового інтервалу, порушення правил маневрування, неврахування дорожньої обстановки.

Усі автопригоди – без потерпілих.

Половина учасників ДТП розійшлись по європротоколу, на інших патрульні оформляли протоколи.

На вулиці Б.Хмельницького правоохоронці на службовому автомобілі надали допомогу водіям швидкої та мікроавтобуса, які пробуксовували, бо не могли виїхати під гірку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
gs пі Показати IP 20 Березня 2018 18:29
бляхи рулять
ігор луцький до gs пі Показати IP 20 Березня 2018 19:05
Ще напиши,що 7 дтп з вини євроблях.І совєтській АЗЛК 2141 теж на бляхах.
ще не зовсім свідоми до gs пі Показати IP 20 Березня 2018 19:13
"Українська зелена істота" давить?
лучанин до ще не зовсім свідоми Показати IP 20 Березня 2018 21:19
за що має давити? За те що особливо наглі ніщеброди продавши свиню купили бляху і фраєряться ...та тішаться що вони самі розумні і обійшли закони не сплативши податки??? Оце має давити всіх нормальних громадян?? Чи то тебе давить що ти не можеш купити нормальне авто.. і ничишся як щур на тому металобрухті якого навіть не на себе оформив..
ого Показати IP 20 Березня 2018 19:48
навіть поліцейський ісудзу підбитий на фото(
gs пі Показати IP 20 Березня 2018 20:25
бляхи не винні .бляховоди...
Вік Показати IP 20 Березня 2018 21:04
За яку вину ви говорите, за руль сядьте і поїдьте тоді пи діть диванні ваділи.
Петро до Вік Показати IP 20 Березня 2018 22:17
А чому їхати, якщо не впевнений в собі і машині? Сідають в машину не бачив яка погода і дорога? Невже гадаєш що бляховоди ще й розщедрились на зимову гуму?(однозначно що свиня на гуму не доросла...)!
Анонім Показати IP 20 Березня 2018 22:12
І що це багато ? Не смішіть коли було міське ДАІ і там був відділ з оформлення Дтп то часто густо в зимній період часу на зміні був один інспектор по оформленню Дтп бо напарник хворий то людей не хватає то ще якась біда в тій міліції то за зміну в такі дні як сьогодні по 45 оформляли і це робив один чоловік бо під кінець каденції ДАІ щось там почали оформляти наряди ДАІ тобто ті самі патрульні і ніхто не писав про це в новинах і була в них службова дев’ятка яка яка по документах була червона 2006 року а в реальності синя 1987 року як то кажуть вже Третья на документи була пригнана і ніхто не плакався і справлялися і все добре було тільки ДАІ були не гадяі хабарі брали реформу провели то вони там тепер через одного Дтп можуть оформити. А як оформляють то банальна Дтп з недотримання дистанції пот3 години і по три наряди оформляють це смішно
Саша Показати IP 20 Березня 2018 22:43
Чим вам не вгодили так звані євробляхи? Тільки вони роблять ДТП? Подивіться статистику.
Андрій Показати IP 20 Березня 2018 23:39
Бляхи рулять
ВВ Показати IP 21 Березня 2018 10:17
Харять вже відгуки про євробляхи, задовбали при?урки, які звинувачують у цьому лише бляхарів. Тут все дуже просто, авто купив, права купив, а досвіду мало, от і ДТП. Але суть у тому, що всі спочатку без досвіду... Тому хватить гнати бочку. П.С. Авто мають бути доступні, бо українці цього варті, і хватить вже "доїти" націю на всьому що попало, хватить кормити олігархів!!! Має бути дешеве розмитнення і . !