USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.15
  • PLN 9.85 10.00

У Луцьку п'яний водій «протаранив» автівку ДАІ

23 Травня 2014 14:13
У Луцьку зареєстрована автопригода за участю автомобіля дорожньо-патрульної служби. Про це повідрмили у прес-службі волинської міліції

Вчора близько 22-ї години вечора на вулиці Івана Франка у Луцьку скоєний наїзд на транспортні засоби, які були припарковані на узбіччі.

43- річний водій автомобіля «ВАЗ-21099», згідно з попередніми даними, не вибрав безпечної швидкості на дорозі з одностороннім рухом, внаслідок чого здійснив наїзд на службовий автомобіль ДАІ «Тойота Пріус», працівники якого оформлювали адміністративні матеріали. Після цього патрульний автомобіль відкинуло на припаркований попереду «Пежо Експерт». До слова, згідно з попереднім висновком лікарів, водій, який здійснив зіткнення з транспортними засобами, перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Згідно з базою ДАІ, на порушника неодноразово складалися адміністративні протоколи за порушення норм Правил дорожнього руху.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водій автомобіля «ВАЗ-21099» отримав тілесні ушкодження, госпіталізований до Луцької міської клінічної лікарні.

Відомості цей даний факт внесені до журналу єдиного обліку заяв і повідомлень міськвідділу міліції. За даним фактом проводиться перевірка.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лучанин Показати IP 23 Травня 2014 15:25
Це вже прям як анекдот
пюкурюгуляйко Показати IP 23 Травня 2014 15:31
фото - на виставку кращих пейзажів за рік!
Капець! Показати IP 23 Травня 2014 17:20
Таку гарну машину зіпсував,дарма,що міліцейська....
Семен Показати IP 23 Травня 2014 17:23
Пусть ДАИшники думают, где ставить патрульный автомобиль.
Анонім Показати IP 23 Травня 2014 17:38
красава побачю руку пожму ))
Лол до Анонім Показати IP 23 Травня 2014 18:02
Красава? Ты видать не представил в голове момент, что это пьяное чмо за рулем может сбить человека? Семен, они оформляли протокол, по правилам они должны были стать за автомобилем с нарушителем, с включенными маячками. Правда остановить они должны были в месте где не запрещают правила. (В новостях к сожалению об этом не написано) А алкаша этого заставить купить новую тойоту, ибо нех что бы с налоговов которые я плачу, покупать ещё один приус
Олександр до Лол Показати IP 23 Травня 2014 18:07
Пріус відремонтує страхова. Куплена не на податки . а по КІОТській програмі.
Юрій Щербик Показати IP 23 Травня 2014 18:04
Мабуть відмічав весняного Миколи, в нас же свято для того, щоб випити. А може й ні? Тепер хтось задумається.
собак@ Показати IP 23 Травня 2014 20:47
от редька , зіпсував такі представницькі автівки даїшникам, думаю зубилом більше не зможе їздити
лучанин Показати IP 23 Травня 2014 23:27
Посадити того алкаша на 5 років ..поки воно мою дитину не збило
Анонім Показати IP 24 Травня 2014 14:14
А чи часом він в'їхав не в ту машинку про яку вже неодноразово писали? Мабуть все-таки в ціль!
yura Показати IP 27 Травня 2014 14:16
прям в яблочко.я ще тому водию ящик пива виставлю.