USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку під колесами автомобіля загинула жінка

18 Травня 2014 11:05
Трагічна ДТП трапилася вчора близько 17 години у Луцьку по проспекту Волі. Під колесами автомобіля загинула жінка.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у прес-службі УДАІ УМВС України у Волинській області, ДТП сталася приблизно 17.20 по проспекту Волі, поблизу обласної філармонії.

27-річний житель Луцького району, керуючи автомобілем Ford Fusion, допустив наїзд на пішохода, жительку Луцька 1929 року народження, яка переходила дорогу поза пішохідним переходом.

Внаслідок отриманих травм жінка загинула на місці.

Триває кримінальне провадження.



Відео користувача луцького форуму Board.lutsk.ua Володі Гнатіва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 18 Травня 2014 11:19
Жінці 85 років і вона думала встигнути перебігти дорогу перед машиною.
Прикро Показати IP 18 Травня 2014 13:04
Життя не повернеш, але шкода якщо хлопця посадять.....
думка Показати IP 18 Травня 2014 14:19
не думаю, що бабця швидко ходить, тому її повідьне ходіння водій мав помітити здалеку. видно, заговорився по телефону чи швидко їхав, що не побачив і збив.
Лучанин Показати IP 18 Травня 2014 15:25
Велика ймовірність що водій винуватий... Він однозначно їхавши б зі швидкістю 60 міг би уникнути ДТП... а так або завтикав або летів...
Згідно правил Показати IP 18 Травня 2014 15:38
переважне право має пішохід.... тому він мавби пропустити, життя важливіше. атепер посадять на 5 років ....
Анонім до Згідно правил Показати IP 18 Травня 2014 16:09
Переважне право має пішохід на пішохідному переході, подивившись в обидва боки чи немає на дорозі машини. На проїжджій частині поза межами пішохідного переходу пішохід немає права перебувати. Для пішоходів тротуар, для автомобілістів проїжджа частина. Проте погоджуюсь, що машина явно іхала зі швидкістю більше 60 км. В іншому випадку водій встиг би зреагувати та недопустити наїзду.
Євген до Анонім Показати IP 20 Травня 2014 16:17
Прошу, будь ласка, хто має відео цієї події, надішліть, будь ласка, на електронну адресу [email protected], або викладіть посилання на цьому сайті, адже справу намагаються сфабрикувати працівники правоохоронних органів. Це надзвичайно важливо. Заздалегідь дякую.
Анонім Показати IP 31 Січня 2017 16:48
Бабця.Не могла на пішохідний піти?Сама винна..прожила вік,а Розуму нема