USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку - смертельна ДТП: автобус збив чоловіка

27 Жовтня 2016 00:10
Автобус «Кромберг енд Шуберт», який перевозить позмінних працівників, збив насмерть чоловіка, який переходив дорогу біля Там-Таму.

Як стало відомо журналістам Інформаційного агентства Волинські Новини з власних джерел, дорожньо-транспортна пригода сталась у Луцьку по проспекту Соборності 26 жовтня о 22:30.

Чоловік, віком 30-35 років, перебігав дорогу в кінці мосту, що поруч з гіпермаркетом «Там-Там». Так, службовий автобус «Кромберг енд Шуберт» спускався з мосту та, зі слів очевидця, ймовірно, перевищив швидкість. В результаті зіткнення чоловіка відкинуло на 20 метрів, від отриманих травм він загинув на місці ДТП.

Наразі на місці пригоди працює поліція та слідчо-оперативна група.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Лучанин Показати IP 27 Жовтня 2016 00:46
Імовірно.. чи ні -- з'ясує слідство.. не звинувачуйте людей на основі своїх припущень.. Імовірно пішохід перебігав !дорогу у не встановленому місці..
Факт Показати IP 27 Жовтня 2016 01:47
Це вже 2 людина яку вони збили, одна біля Кромберга
555 Показати IP 27 Жовтня 2016 06:52
вони дійсно літають і нахали
Мвс до 555 Показати IP 27 Жовтня 2016 08:37
Це ж автобус ,а не БМВ
123 Показати IP 27 Жовтня 2016 07:16
А те, що людина перебігала дорогу в кінці мосту, де немає пішохідного переходу, нікого не хвилює. А от тебя, що водій МОЖЛИВО перевищив швидкість відразу зазначено.
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2016 07:37
Всі БІГУНИ рано чи пізно будуть на його місці. Скільки можна бігати?
Вася Показати IP 27 Жовтня 2016 07:42
Естественный отбор по Дарвину. Жаль только что урок жизни получился со смертельным исходом
Олег до Вася Показати IP 12 Листопада 2017 16:13
Вася то діагноз
Михайло Показати IP 27 Жовтня 2016 08:11
Шофера з мосту під поїзд кинули?
Лучанин до Михайло Показати IP 27 Жовтня 2016 08:19
Сімї загиблого співчуття, але я вважаю що некуй перебігати дорогу в невстановлених місцях
Толік до Михайло Показати IP 27 Жовтня 2016 08:55
Ти теж полюбляеш перебігати дорогу в невстановленому місці перед транспортним засобом, що рухається?
1234 до Михайло Показати IP 27 Жовтня 2016 09:13
Тибе д*діла вниз головою
Я Показати IP 27 Жовтня 2016 08:13
Ці автобуси не їздять, а літають. Напевно, судячи з кількості аварій, потрібно повертати ДАІ.
123 Показати IP 27 Жовтня 2016 08:20
Як звати водія автобуса?
Мв Показати IP 27 Жовтня 2016 08:50
Потрібно штрафувати пішоходів так як водіїв 250грн мін.штраф,ні в одній країні пішоходи не лазять по дорогах так як в нас,а поліція не звертає уваги,як поворота не включив то бігом постанова і штраф,а автобус не може летіти ,це не Бмв.
Анонім до Мв Показати IP 27 Жовтня 2016 10:32
в китай чи тайвань зїздіть - там попробувалиб!
Толік Показати IP 27 Жовтня 2016 08:52
Складається враження що правила дорожного руху існують тільки для водіїв. Пішоходи (вони ж пішоДОХИ) нехтують правилами, а водій завжди винен.
Оскар Показати IP 27 Жовтня 2016 08:54
У таку пору доби водій не встигне швидко відреагувати, навіть не перевищуючи швидкість, оскільки видимість дуже погана і сліплять фари зустрічних авто. Тому пішохода на дорозі він побачить не одразу.
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2016 09:11
От вже 100500 випадок ДТП, коли пішохід переходив дорогк не за правилами і загинув. І все ж в коментах найдуться убогі люди, які звинувачують водія. Ну йоперний балєт, включайте вже мозок
007 Показати IP 27 Жовтня 2016 09:19
Неодноразово бачив як ті здоровезні автобуси кромберга літають по Луцьку на шаленій швидкості. Але те що він збив вина пішохода 100%
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2016 09:25
Варто зазначити,що водій не перевищував швидкість,іхав по правилам. Пішохід перебігав дорогу у неналежному місці та попав прямо під колеса автобуса. Звичайно щирі співчуття родині загиблого. Водій дуже добра,культурна людина. Його нема за що судити.
Соня Показати IP 27 Жовтня 2016 09:26
Учора спостерігала, як троє людей (спочатку двоє дорослих чоловіків, за ними молода дівчина ) у сутінках перебігали дорогу біля зупинки "Історичний факультет", де нещодавно сталось дві аварії з летальним випадком. При тому, що за кілька метрів - перехід пішохідний. Ситуація - не позаздриш водіям. Але хіба навчиш наших людей?
А Показати IP 27 Жовтня 2016 09:26
Та ті Кромберги вже надоїли, носяться як навіжені
ольга Показати IP 27 Жовтня 2016 09:34
Живу в Боратині.Там ці автобуси по селу просто літають.
костя до ольга Показати IP 28 Жовтня 2016 13:22
а коли іномарки в боратині літають це нічого
Іван Показати IP 27 Жовтня 2016 09:51
Летіти автобус просто фізично не міг. Для того щоб такого автобуса розігнати до 60 км на годину , йому потрібна злітна смуга мінімум в 1 км. А в даному місці він щей до гори підіймався на міст . Так що розігнати цей автобус до перевищення швидкості не дозволить закон фізики .
А Показати IP 27 Жовтня 2016 09:53
Нема чого переходити дорогу в невстановленому місці! Багато таких спроб завершуються саме так. А автобус це чи машина була значення великого немає.
Хм Показати IP 27 Жовтня 2016 10:21
По- перше автобус їхав 53км..Так встановила поліція.Є свідки (таксисити),які бачили,як перебігав ту дорогу людина,Таке враження,що він сам хотів покінчити життя самогубством. Шофер зовсім невинуватийАле людину шкода. А те що ви пишите,що ті автобуси літають,то не беріть гріх на душу,бо така гаргара не розженеться.
М Показати IP 27 Жовтня 2016 10:30
Вони дійсно літають. Коля! Якого дідька? Заспокой своїх водіїв!
c.в. Показати IP 27 Жовтня 2016 10:42
до 555 підтримую 100
Оскар Показати IP 27 Жовтня 2016 10:54
Питання до міськради: ліхтарі над проїзджою частиною або не світять зовсім, або ледь дають жовте світло, яке до дороги не доходить. Це так для галочки ті жовті лампи (еквівалент 40вт) понатикані? І це по всьому місту за рідким виключенням.
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2016 11:16
Ми приносимо свої співчуття родині загиблого. Нам прикро, але майже завжди журналісти подають факти, не встановивши обставин подій. 1 - це було на закінчені спуску мосту, в районі там-там, на неосвітленій (дякуючи владі) частині дороги. Дорога була мокрою. 2 - аварія сталась на другій частині полоси дороги, людина перебігала перед тролейбусом, та вискочила на lдругу частину,перед таксистом. Таксист вивернув машину, а автобус споряженою масою 18т на швидкості дозволеній, не встиг зреагувати. На нашу думку водій не винен. 3 - всі факти має з'ясувати слідство, оскільки є припущення, що людина що перебігала була під дією можливо шоку, афекту, алкоголю. Автобус є засобом підвищеної небезпеки, і розуміння людей чому він не став, маєте згадати 9 клас школи, масу помножену на пришвидшення, тому будь-ласка будьте обережні на дорозі і виконуйте правила дорожнього руху.
ХХХ Показати IP 27 Жовтня 2016 11:35
В нас народ розуміє лише два варіанти або фізичне покарання (але ми ж Європа, відповідно це не гуманно) або великі штрафи( для прикладу в Іспанії за перехід в недозволеному місці або на "червоне" штраф 200 євро). Відповідно в нас потрібно щоб було хоча б 300 грн і щоб реально поліція штрафували, тоді і не буде таких проблем.
куку Показати IP 27 Жовтня 2016 11:46
а чому забули про підземний перехід???? тоді б був забор біля дороги, і не бігали б...
Людмила Показати IP 27 Жовтня 2016 12:18
Так вже склалось,що моменти цієї трагедії я бачила,навіть згадувати важко.Цей чоловік не переходив дорогу,він йшов вздовж лінії і ймовірніше за все був п'яний бо на голові був капюшон,голова була опущена,а хода,як в п'яної людини.Перед цим автобусом його мало не збив інший автомобіль,але обминув і просто засигналив,а автобус Кромберга обганяв тролейбуса і збив.Чоловік,що загинув був в темному,а освітлення в тому місці ви самі знаєте яке...я почула удар,повернулась і побачила,як він долітає до бардюри.Я не є нічиїм родичем і не хочу когось вигороджувати,але те що він перебігав дорогу-не правда.Я б нікому не побажала стати свідком такої ситуації це певно мені стрес на все життя.
А до Людмила Показати IP 27 Жовтня 2016 14:42
обов"язково ,б..ть, тому кромбергівському автобусу було обганяти тролейбуса?! вже задовбало, як ці громіздкі корита автобуси, маршрутки і тролейбуси постійно когось обганяють, особливо круто, як одне одного займаючи своїми габаритими всю дорогу.
Б до А Показати IP 27 Жовтня 2016 15:52
Він не обганяв а обїджав тролейбуса,бо тролейбус стояв.
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2016 12:22
Він ішов вздовж лінії
віктор Показати IP 27 Жовтня 2016 13:52
Да я також бачив це все на власні очі.Пішохід ішов вздовж лінії і був на підпитку.його шатало зі сторони в сторону.
Олексій Показати IP 27 Жовтня 2016 20:11
Шо ви пишите? Цей загиблий пяний неадекват ,який лазив по дорозі.знайшов те що хотів?йначе сказати неможу