USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку собака покусав 11-річного хлопчика

5 Березня 2016 15:48
Внаслідок укусів собаки хлопчик потрапив до хірургії.

Про це повідомляють у Фейсбуці луцькі патрульні.

Патрульним надійшов виклик, що на вулиці Шевцової дитину покусала собака. 11-річний хлопчик повертався додому, на вулиці на нього напав собака сусідів.

У результаті в дитини два великі укуси на нозі і один на сідниці. Швидка відвезла хлопця в лікарню у хірургічне відділення.

Патрульні взяли пояснення в учасників події та свідків і передали матеріали дільничному.Господар тварини повідомив, що собака завжди прив’язаний, однак раз на день її відпускають побігати по подвір’ї, тож, мабуть, вона перескочила через огорожу.

Чоловіку, швидше за все, загрожуватиме штраф.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
господар Показати IP 5 Березня 2016 15:54
а чого вони соваються по вулиці коли мій собака гуляє! хай сидять дома
Я до господар Показати IP 5 Березня 2016 23:16
Закушувати потрібно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
тиць-здиць Показати IP 5 Березня 2016 16:11
приготувались! зараз тут почнеться псячий ср*ч
мама Показати IP 5 Березня 2016 16:13
скоти,прив'яжіть цих псів,або в наморднику вигулюйте,бідна дитина,а потім травма на все життя,фобія псів
господар собаки Показати IP 5 Березня 2016 16:21
якшо мене оштрафують то я не буду його прив"язувати зовсім ! хай кусає кого хоче!
собака Показати IP 5 Березня 2016 16:26
я був голодним бо хазяін мою іжу забрав на закуску!!!
Читач Показати IP 5 Березня 2016 16:46
Ну захисники собак треба скинутись на лікування фізичне та моральне, чи зібрати грошей та запросити догхантерів
Житель Показати IP 5 Березня 2016 16:51
Прив'язувати і одягати намордники потрібно господарям. Поведінка собаки залежить від виховання господаря!!! Що би ви сказали в замкнутих щелепах чужого пса???
Катя Показати IP 5 Березня 2016 17:49
Всяке може бути.В мене 2 азіати,живуть вже 8 років в селі.І щенята були і ніколи нікого не вкусили.Але були випадки коли 'дітки-шутнікі пітардові' вирішили посвистіти ,подражнити і прямо в них постріляти.Сама не знаю чого собаки повелися дуже стримано і нікого не вкусили.
Катя Показати IP 5 Березня 2016 17:56
Краще не сваріться а вирішить все без образ і сварок бо могла бути і собака не винна а могла і дитина не винна.Але якщо собака не на своїй території щось чи когось кусає-це є ненормально.Раджу хазяїну звернутись до кінолога або ветеринара.Собака має охороняти тільки свою територію,на нейтральній-поводитись нейтрально.
Сергій Показати IP 5 Березня 2016 18:40
Я не проти собак, але в крайніх випадках допомагає тубазит+протирвотні
Ще не зовсім свідоми Показати IP 5 Березня 2016 19:05
Ткбе собако у ніл до крокодилів
Дьодік Показати IP 5 Березня 2016 20:09
Деякі "гостророзумні" м\даки тут тіпа стібаються над новиною. Бажаю їм уявити свою дитину на місці хлопчика. Але у м\даків з уявою напряг...
Деткорщік Показати IP 5 Березня 2016 20:44
Мого брата покусали завтра поїду до нього.А господаря Собаки яби Прив'язав на нашийник електроний.Сиди на Колу Скотино.
жителька Показати IP 5 Березня 2016 23:44
Це тільки в нас в Україні такий балаган з собаками, що страшно самому ходити не те що діткам! Дорога обласна і міська владо зробіть нарешті щось толкове...а то йдуть дітки до школи, а за ними зграя псів гониться, коли це скінчиться?Мене теж 2роки назад вкусив пес, коли я просто собі йшла у церкву але обійшлося не так страшно як у цьому випадку, шкода хлопчика....Власники собак! Не забувайте ми відповідальні за тих, кого приручили! а коментарі "господаря"-це коментарі психічно-хворої людини, в якого ні душі, ні серця!.....
Аня Показати IP 6 Березня 2016 10:15
У нас не люди, а нелюди, не країна, а руїна. Його собака покусала дитину, а він ще чмирить. Та прибити потрібно цього хазяйна і цю собаку. Я б так і зробила ,якби була на місці батьків цієї дитини. То можливо ці нелюди думали про когось, а не тільки про себе.Що це за закони,собака вкумтла, а йому штраф 200 грн, а вакцини від сказу нема точно,яка коштує тисячі.Проте полемеолітом,який косить повально людей треба вакцинувати всіх дфтей,то наши мінздрав треба вакцинувати від сказу.Скоро від віфруси Зики будуть вакцинуватии,бо з Африки комари пинесуть.Господи,що коїться з нами.
Маю пса до Аня Показати IP 7 Березня 2016 00:29
Ти помиляєшся, на вакцину для собаки треба від сили 200грн. Раз в рік, та й господарю б не помішало б якись укольчик